پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۲۹ آبان

ای‌کش (ecash) پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر شد. با توجه به داده‌های سایت کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال ای‌کش با رشدی ۱۲.۲۲ درصدی در صدر برترین‌های بازار قرار دارد. ارزهای «Gmx» با ۸.۹۸ درصد سود و «Zcash» با ۴.۷۲ درصد افزایش قیمت، برترین ارزهای بازار هستند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

ای‌کش,ecash,کوین مارکت کپ,Gmx,Zcash

title

به گزارش آسان بیت کوین، بازار ارزهای دیجیتال امروز شاهد صعود ۰.۰۸ درصدی ارز دیجیتال بیت کوین است. ارز دیجیتال بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۱۶ هزار دلار خرید و فروش می‌شود. اتریوم نیز ۰.۱۷ درصد رشد قیمتی را تجربه کرده است.

ارز دیجیتال چیلیز (Chiliz) با ۱۰.۸۲ درصد ریزش، در صدر پرضررترین ارزهای بازار قرار دارد. ارز دیجیتال تراست ولت توکن (Trust Wallet Token) با ۸.۴۴ درصد ریزش و الگوراند (Algorand) با ۶.۱۵ درصد کاهش قیمت، بدترین ارزهای بازار به شمار می‌روند.

لینک کوتاه: b2n.ir/s89107 

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۲۶ آذر
پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۵ آذر
پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۲۵ آبان
پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۲۳ آبان
پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۱۶ آبان

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط

کوین مارکت کپ,هوبی,دوج کوین

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۵ آذر

بنابر داده‌های سایت کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال هوبی توکن (Huobi Token) با رشد قیمتی ۲۰.۶۷ درصد پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر شد. پس از هوبی توکن، ارزهای دوج کوین (DogeCoin) با ۱۳.۹۱ درصد سود و «Aptos» با ۱۱.۴۴ درصد افزایش قیمت، به ترتیب در جایگاه دوم و سوم برترین ارزهای بازار قرار دارند.

خبر - ۲ ماه پیش
Chiliz,کوین مارکت کپ,چیلیز,Algorand,الگوراند

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۲۵ آبان

به گزارش سایت کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال چیلیز (Chiliz) با ۱۹.۸۲ درصد سود در صدر برترین‌های بازار قرار دارد. ارزهای «Stacks» با ۱۳.۴۹ درصد افزایش قیمت و الگوراند (Algorand) با ۱۳.۲۱ درصد سود، پرسودترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر شدند.

خبر - ۲ ماه پیش
بیت کوین,BTC,کوین مارکت کپ,تراست ولت توکن,تراست ولت

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۲۳ آبان

بنابر داده‌های منتشر شده از سایت کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال تراست ولت توکن (Trust Wallet Token) با ۱۵.۳۸ درصد سود، همچنان در صدر برترین‌های بازار قرار دارد. ارزهای «KuCoin Token» با ۷.۶۵ درصد افزایش قیمت و «Convex Finance» با ۷.۰۴ درصد سود، پرسودترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر به شمار می‌روند.

خبر - ۲ ماه پیش
پالیگان,MATIC,کوین مارکت کپ,celo,لایت کوین

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۱۶ آبان

داده‌ها حاکی از آن است که ارز دیجیتال پالیگان (MATIC) رشدی ۴ درصدی داشته و در صدر برترین‌های بازار نشسته است. به گزارش سایت کوین مارکت کپ، ارزهای «celo» با ۲.۷۱ درصد صعود و لایت کوین با ۲.۳۹ درصد افزایش قیمت، ۳ ارز از پرسودترین‌های ۲۴ ساعت اخیر به شمار می‌روند.

خبر - ۲ ماه پیش
ارزهای دیجیتال,کوین مارکت کپ,تون کوین,چیلیز

پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۱۱ آبان

طبق داده های پلتفرم کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال تون کوین (toncoin) با رشدی ۹.۱۹ درصدی در صدر برترین‌های بازار قرار دارد. ارزهای چیلیز (chiliz) با ۵.۷۷ درصدی افزایش قیمت و تتا نتورک (THETA) با ۴.۴۸ درصدی سود، پرسودترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر شدند.

خبر - ۳ ماه پیش
بیت کوین,قیمت بیت کوین,ارز دیجیتال,کوین مارکت کپ

تداوم روند صعودی بیت کوین در چهارمین روز متوالی

قیمت بیت کوین (BTC) پس از افزایش ۱.۷۹ درصدی در روز شنبه، همچنان روند صعودی خود را در چهارمین روز متوالی ادامه می‌دهد. بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار در روز جمعه ۱.۲۱ درصد افزایش یافت و آن روز را با قیمت ۲۱,۱۹۹ دلار به پایان رساند...

خبر - ۶ ماه پیش
کوین مارکت کپ,بایننس,ژائو,CoinMarketCap

تعداد ارزهای دیجیتال موجود در وب‌سایت کوین مارکت کپ به ۲۰,۰۰۰ عدد رسیده است

وب‌سایت پیشرو رتبه‌بندی ارزهای دیجیتال کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) اکنون بیش از ۲۰,۰۰۰ ارز دیجیتال را فهرست کرده است. تعداد ارزهای دیجیتال فهرست‌شده در این وب‌سایت از سپتامبر ۲۰۱۸ (شهریور ۱۳۹۷) تا ۱۰ برابر رشد کرده است. بیت کوین با در اختیار داشتن ۴۲.۴ درصد از کل ارزش بازار، سلطان بلامنازع ارزهای دیجیتال باقی مانده است.

خبر - ۷ ماه پیش
استیبل کوین,UST,کوین مارکت کپ,یواس‌تی,لونا

قیمت استیبل کوین UST به ۰.۶۵ دلار رسید!

داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ نشان می‌دهد ارزش استیبل کوین یواس‌تی برای دومین بار در سه روز اخیر دچار افت شدید شده و بهای آن تا ۶۵ سنت (۰.۶۵ دلار) هم تنزل یافته است. این وضعیت سبب شد بنیاد لونا برای احیای ارزش این استیبل کوین از ۱.۵ میلیارد دلار ذخیره بیت کوینی خود برای اعطای وام استفاده کند. این اقدام بهای یواس‌تی را به ۷۸ سنت رساند ولی با شکل‌گیری روند نزولی در بازار و کاهش بهای بیت کوین تا ۲۹,۷۳۱ دلار همراه شد.

خبر - ۸ ماه پیش
اولنچ,کوین مارکت کپ

افت ۶ درصدی اولنچ همزمان با توقف روند صعودی در بازار

داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ نشان می‌دهد اولنچ در مقایسه با روز گذشته حدود ۶ درصد افت قیمت را تجربه کرده است. افت قیمت اولنچ سبب شد این ارز دیجیتال برای ساعاتی از فهرست ۱۰ ارز برتر بازار خارج شود. بهای این ارز دیجیتال نسبت به هفته قبل هم حدود ۸ درصد افت کرده است.

خبر - ۱۱ ماه پیش