پرسودترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز ۵ آذر

بنابر داده‌های سایت کوین مارکت کپ، ارز دیجیتال هوبی توکن (Huobi Token) با رشد قیمتی ۲۰.۶۷ درصد پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر شد. پس از هوبی توکن، ارزهای دوج کوین (DogeCoin) با ۱۳.۹۱ درصد سود و «Aptos» با ۱۱.۴۴ درصد افزایش قیمت، به ترتیب در جایگاه دوم و سوم برترین ارزهای بازار قرار دارند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

کوین مارکت کپ,هوبی,دوج کوین

title

به گزارش آسان بیت کوین، با توجه به بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۱۶ هزار دلار خرید و فروش می‌شود و رشدی ۱.۳۰ درصدی را به ثبت رسانده است. اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، ۳.۷۸ درصد افزایش قیمتی را تجربه کرده است.

ارز دیجیتال «BinaryX» امروز با ۹.۵۷ درصد ریزش قیمت، پرضررترین ارز بازار شد. ارزهای «Trust Wallet Token» با ۶.۱۰ درصد ریزش قیمت و «Chain» با ۱.۴۸ درصد کاهش قیمت در صدر بدترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر قرار دارند.

لینک کوتاه: b2n.ir/z61955 

 

 

توییتر ۳۰ ارز دیجیتال دیگر به بخش جست‌وجوی قیمت خود اضافه کرد
جزییات جدید در مورد ارز دیجیتال توییتر!
با دوج کوین از ۲ میلیارد وبسایت در سراسر جهان خرید کنید
ثروت ایلان ماسک به ۱۳۷میلیارد دلار سقوط کرد
هدف ایلان ماسک از پرتاب دوج کوین به فضا چیست؟

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط

ایلان ماسک,دوج کوین,توییت,DOGE,قیمت دوج کوین

هدف ایلان ماسک از پرتاب دوج کوین به فضا چیست؟

حساب توییتری «DogeDesigner» در توییت جدید خود و به نقل از افراد مطلع، اعلام کرده که ماموریت فضایی «DOGE-1» به ماه زودتر از مارس سال ۲۰۲۳ انجام نخواهد شد. در حالی که هنوز تاریخ دقیقی برای پرتاب ماهواره «DOGE-1» اعلام نشده، گفته می‌شود که «DOGE-1» یکی از ۱۱۴ محموله ماهواره‌ای در ماموریت فالکون ۹ در سال ۲۰۲۳ خواهد بود.

خبر - ۳ هفته پیش
صرافی,هوبی,کالین وو,جاستین سان

صرافی هوبی قصد دارد بخش قابل‌توجهی از نیروهای خود را تعدیل کند

طبق گفته‌های کالین وو، گزارشگر چینی، صرافی ارز دیجیتال هوبی که جاستین سان مالک آن است، قصد دارد جمعیت تیم ۱٬۲۰۰ نفری خود را به ۶۰۰ الی ۸۰۰ نفر کاهش دهد. وو ادعا می‌کند بر اساس برنامه‌های هوبی قرار است دستمزد نیروهای ارشد این صرافی نیز با کاهش همراه شود. جاستین سان چندی پیش گفته بود صرافی هوبی قصد دارد در ادامه استخدام کارمندان زن را بیشتر کند.

خبر - ۳ هفته پیش
ایلان ماسک,توییتر,دوج کوین

کناره‌گیری ایلان ماسک از توییتر! سرنوشت دوج کوین چه خواهد شد؟

همان‌طور که در خبرهای قبلی گزارش شد، ایلان ماسک، مدیرعامل جدید توییتر، بعد از ظهر روز یکشنبه نظرسنجی را در توییتر انجام داد و از کاربران پرسید که «آیا او باید از ریاست توییتر کناره‌گیری کند یا خیر.» ...

خبر - ۱ ماه پیش