پروتکل بنکور قابلیت محافظت در برابر زیان‌های موقت را به دلیل «شرایط خصمانه بازار» متوقف کرد

پروتکل مالی غیرمتمرکز کهنه‌کار بنکور (Bancor) که اغلب در میان دوستداران ارزهای دیجیتال به‌عنوان پیشگام فضای دیفای شناخته می‌شود؛ قابلیت حفاظت از زیان‌های موقت (ILP) خود را در روز یکشنبه با استناد به آنچه که «شرایط خصمانه بازار» توصیف‌شده، متوقف کرد. این پروتکل روز دوشنبه نیز در پست وبلاگ خود اشاره که توقف این قابلیت یک اقدام موقت برای محافظت از پروتکل و کاربران است و در اسرع وقت دوباره فعال می‌شود.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

پروتکل بنکور,ILP,Bancor,حفاظت از زیان‌های موقت

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «coinquora»، پلتفرم بنکور، یک پروتکل غیرمتمرکز معاملات و سهام، سیستم حفاظت از ضرر برای شرایط بی ثبات (ILP) خود را برای کاربران متوقف کرده است. پلتفرم پروتکل معاملات و سهام به کاربران اطمینان داد که ILP در نهایت دوباره فعال خواهد شد.

آنها در بلاگ رسمی خود در پلتفرم مدیوم در ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد)، ادعا کردند که این تصمیم «به دلیل شرایط ناپایدار بازار» بوده است، البته این پیام با وعده‌هایی مبنی بر فعال کردن مجدد ILP بعد از تثبیت بازار همراه بوده است.

آنها به کاربران خود اطمینان دادند که هیچ حمله مداومی به سیستم وجود ندارد و وجوه آن‌ها امن است.

در وضعیت فعلی، برداشت ها برای محافظت از ILP غیرقابل قبول خواهند بود. با این حال، کاربرانی که در پروتکل باقی می‌مانند به بازدهی خود ادامه می‌دهند و این حق را خواهند داشت که ارزش کاملاً محافظت شده خود را پس از فعال شدن مجدد محافظتILP، برداشت کنند. معاملات در تمام استخرهای نقدینگی در شبکه همچنان فعال است.

آنها بعداً اضافه کردند که اقدام موقت این بود که «به پروتکل فضایی برای تنفس و بهبودی داده شود.»

حفاظت از ضررهای دائمی مکانیزمی است توسط بانکور برای محافظت از ارائه دهندگان نقدینگی در برابر ضررهای بیش از حد در حالی که دارایی‌های آها را برای اهداف نقدینگی قرار می‌گیرند.

برخی از کاربران توییتر بانکور را به دلیل اقدام خود مورد انتقاد قرار داده‌اند زیرا محافظت از ILP نقطه اصلی فروش آن‌ها بود.

لینک کوتاه: b2n.ir/d72144 

 

 

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

اولین تصویر تلسکوپ جیمز وب از کیهان

title

اداره کل ملی هوانوردی و فضای آمریکا (ناسا) عصر دوشنبه به وقت محلی، نخستین تصویر رنگی گرفته شده از کیهان توسط تلسکوپ فضایی جیمز وب را منتشر کرد. تصویری که توسط تلسکوپ جیمز وب گرفته، واضح‌ترین نمای مادون قرمز و عمیق‌ترین تصویر از کیهان را تا به امروز نشان می‌دهد. در بیانیه ناسا آمده است: « تلسکوپ فضایی جیمز وب، عمیق‌ترین و واضح‌ترین تصویر مادون قرمز از جهان دور را تا به امروز تولید کرده است. این تصویر از خوشه کهکشانی ۰۷۲۳ SMACS  که به عنوان اولین میدان عمیق وب شناخته می‌شود، مملو از جزئیات است.»

مطالب مرتبط