پلاگین رسمی تبلیغات اتریوم به وردپرس اضافه شد

وردپرس پلاگینی را به منظور ارائه سرویس پرداخت هزینه‌های تبلیغات اینترنتی با اتریوم راه‌اندازی کرد.

Maryamsaghafi

منبع : COINTELEGRAPH

wordpress-adds-official-ethereum-ad-plugin

title

به گزارش کوین تلگراف، وب سایت رسمی وردپرس (Word press) روز 10 سپتامبر (۲۰ شهریور) پلاگین جدیدی را منتشر کرد که به مدیران وب سایت‌های وردپرسی این امکان را می‌دهد تا هزینه‌ی تبلیغات آنلاین خود را مستقیما با اتریوم پرداخت کنند.

این پلاگین که اتریوم اَدز (Ethereum Ads) نام دارد، مدیران محتوا را قادر می‌سازد تا فضاهای تبلیغاتی خود را با استفاده از قراردادهای هوشمند در اختیار آگهی‌دهندگان قرار دهند.

در توضیحات رسمی وردپرس آمده‌ است که بعد از نصب و راه‌اندازی پلاگین، فضای تبلیغاتی شما به صورت خودکار با استفاده از قراردادهای هوشمند در عرض دو هفته به بالاترین پیشنهاد ارائه شده اجاره داده می‌شود.

بر اساس داده‌های موجود در وب سایت اتریوم اَدز، این پلاگین وردپرسی قصد رقابت با گوگل اَدسِنس (Google Adsence) را دارد. همچنین فرصتی برای تولیدکنندگان محتوا ایجاد می‌کند تا با پرداخت اتریوم بنرهای تبلیغاتی ایجاد کنند.

تیم طراحی اتریوم اَدز می‌گوید:

«گوگل ادسِنس تنها ۶۸٪ از درآمد تبلیغاتی را به کاربران پرداخت می‌کند، در صورتی که ما ۹۰٪ از درآمد تبلیغات را به کاربران پرداخت خواهیم کرد.»

پلاگین جدید تبلیغات اتریوم برای هر نوع محتوایی از جمله وب سرویس‌ها، وبلاگ‌ها و بیلبوردها قابل استفاده است و تنها به محتوای مرتبط با ارز دیجیتال محدود نمی‌شود.

از آنجا که اتریوم ‌اَدز قصد دارد با پلتفرم‌های بزرگ فعال در زمینه‌ی کسب درآمد از تبلیغات مانند «گوگل ادسِنس» رقابت کند، باید دید که شرکت‌های سنتی فعال در زمینه‌ی آگهی‌های تبلیغاتی، چه واکنشی به حضور رقبایی که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند نشان خواهد داد.

گوگِل که بزرگترین پلتفرم کسب درآمد از آگهی‌های تبلیغاتی جهان را دراختیار دارد، در گذشته با پرداخ‌های ارز دیجیتالی مخالف بوده است. در آوریل ۲۰۲۰ (فروردین ۱۳۹۹) کوین تلگراف گزارش داده بود که گوگل ادسِنس تبلیغات ارز دیجیتالی جعلی را انجام داده است در حالی‌که شرکت‌های قانونی فعال در حوزه ار دیجیتال اجازه‌ی استفاده از این سرویس گوگل را نداشتند. پیش از این نیز گوگل اَدز در ژانویه ۲۰۱۸ (دی ماه ۱۳۹۶) کلید‌واژه‌ی «اتریوم» را در لیست سیاه خود قرار داده بود.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط

تحلیل؛ احتمال افزایش قیمت اتر تا ۲,۵۰۰ دلار

تحلیل؛ احتمال افزایش قیمت اتر تا ۲,۵۰۰ دلار

اتر پس از پشت سر گذاشتن یک دوره اصلاح ۱ ماهه توانست رکورد قیمتی خود را با رسیدن به ۲,۱۵۰ دلار بشکند. اکنون ارز شماره ۲ بازار در شرایطی قرار گرفته است که می‌تواند رکورد تاریخی خود را تا سطوح بسیار بالاتری افزایش دهد.

تحلیل - 15 فروردین 1400
اتر به اوج تاریخی خود در ۲,۰۶۵ دلار رسید

اتر به اوج تاریخی خود در ۲,۰۶۵ دلار رسید

قیمت اتر (ETH)، ارز دیجیتال اصلی شبکه اتریوم، روز گذشته از ۲,۰۶۰ دلار عبور کرد و به اوج تاریخی خود در ۲,۰۶۵ دلار رسید.

خبر - 14 فروردین 1400
قاتل اتریوم

قاتل اتریوم؛ کدام رقیب اتریوم را خواهد کشت؟

منتقدان می گویند کارمزدهای بلندپروازانه اتریوم منجر به قربانی شدن این پروژه به دست بلاکچین های (blockchains) رقیب خواهد شد ولی داده های آن-چین چیز دیگری را پیشنهاد می کنند. اتر(ETH) همچنان دومین ارز دیجیتال بزرگ می باشد و برطبق آرایه ای از متریک های کاربرد شبکه، بر این صنعت هوشمندانه تسلط دارد. اگر چه در اوج فعالیت که با افزایش کارمزد به بیش از 10 دلار شبکه را تحت تأثیر زیادی قرار داده است، از دید پایگاه بزرگ کاربران و توسعه دهندگان کافی است تا موقعیت آن را به عنوان دومین ارز دیجیتال حفظ کند.

مقاله - 18 اسفند 1399