پلتفرم انجین‌استارتر برای توسعه سریع‌تر اکوسیستم خود با انجین همکاری می‌کند

انجین‌استارتر، پلتفرم انتشار بازی‌‌ها بر بستر بلاک چین، از همکاری راهبردی خود با تیم انجین (Enjin) خبر داد.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

انجین‌استارتر,افینیتی

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «bitcoin.com»، طبق بیانیه مطبوعاتی سنگاپور، انجین‌استارتر، راه‌انداز بازی‌های بلاک‌چین، از همکاری راهبردی با انجین برای تسریع رشد اکوسیستم انجین خبر داد. انجین‌استارتر به بازی‌ها و برنامه‌ها کمک می‌کند تا از فناوری و زیرساخت توکن غیرقابل تغییر انجین (NFT) استفاده کنند، به ویژه بلاک چین جامپ‌نت (JumpNet) بدون گاز و موثر، یک پاراچین NFT مبتنی بر پولکادات است. انجین‌استارتر یک سرمایه‌گذاری اساسی از انجین را تأمین کرده است و برای همکاری سریع با تیم زیرساخت‌های انجین همکاری می‌کند. انجین‌استارتر یک برنامه شتاب دهنده مجازی برای ادغام بازی‌هایشان در بلاک‌چین، کسب درآمد و استراتژی‌های بازاریابی و همچنین مشاوره و پشتیبانی استراتژیک در مورد استفاده از دارایی‌های دیجیتال برای جمع‌آوری سرمایه و ایجاد اجتماع ارائه می‌دهد.

پراکش سوموساندرام (Prakash Somosundram)، مدیر عامل انجین‌استارتر، می‌گوید:

«ما دیدگاه انجین را در مورد بازی‌های بلاک‌چین و متاورس به اشتراک می‌گذاریم و ما مشتاق هستیم که با این تیم همکاری نزدیکی داشته باشیم تا در اکوسیستم آنها پذیرفته شود. نقشه راه پیش رو بلندپروازانه، هیجان انگیز است و برای طرفداران انجین و به طور کلی بازی‌های بلاک‌چین تغییر می‌کند. ما مفتخریم که می‌توانیم نقش کوچکی در گردهم آوردن جامعه از طریق تسریع و جوجه کشی پروژه ایفا کنیم.»

انجین در سال ۲۰۱۷ (۱۳۹۶) خود را به عنوان یک رهبر در NFTها و بازی‌های بلاک‌چین معرفی کرد. این تیم یک جامعه گسترده‌ای از توسعه‌دهندگان و شرکای خود را با استفاده از انجین پلتفرم برای NFTها ایجاد کرده است، از مایکروسافت و کوین‌گکو، تا بازی‌های پیشرو مانند لاست رلیکس (Lost Relics) و فارست (Forest). صفحه راه‌اندازی همچنین از شبکه پذیرنده رسمی انجین پشتیبانی می‌کند. ماکسیم بلاگو، مدیرعامل انجین می‌گوید:

«ما در حال رشد چشمگیر در جوامع توسعه‌دهندگان خود هستیم و مشتاقانه منتظر همکاری با انجین‌استارتر در این پروژه برای ایجاد یک اکوسیستم پر رونق از بازی‌های ساخته شده بر روی بلاک‌چین هستیم.»

رویکرد چند سطحی انجین‌استارتر برای رشد شامل موارد زیر است:

یک شبکه ذی‌نفع استراتژیک که با سازندگان برجسته جهانی اکوسیستم همکاری می‌کند، از جمله صندوق‌هایی مانند اسکای بریج ونچرز (Skybridge 20 Ventures) و کانگرو کپیتال (Kangaroo Capital)، که در سرمایه‌گذاری خصوصی انجین‌استارتر شرکت کرده‌اند.

مشوق‌های مشارکتی برای مشارکت جامعه، از جمله فرصت‌هایی برای تخصیص بازی به منظور کسب درآمد در پروژه‌های آینده را در نظر دارند. دارایی‌های دیجیتالی مانند ارزهای دیجیتال و NFT راه‌های جدیدی را برای تأمین مالی بازی‌های خود، ایجاد ارزش واقعی در بازی‌های درون بازی خود و توانمندسازی بازیکنان با سطوح جدید ایجاد ارزش و انتقال از طریق NFTها به توسعه‌دهندگان ارائه می‌دهد. توسعه‌دهندگان علاقه‌مند به استفاده از بلاک‌چین برای کسب درآمد، بازاریابی و رشد می‌توانند اطلاعات بیشتری کسب کنند و با تیم انجین‌استارتر در «enjinstarter.com» تماس بگیرند.

لینک کوتاه: b2n.ir/t25486 

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط