پلن‌بی: قیمت بیت کوین در بلندمدت به ۵ میلیون دلار می‌رسد!!

پلن بی، تحلیل‌گر سرشناس بازار ارزهای دیجیتال، گفته است قیمت بیت کوین پس از هاوینگ بعدی در حوالی سال ۲۰۲۴ به سطوح چند میلیون دلاری می‌رسد. به‌گفته پلن‌بی، قیمت این ارز دیجیتال در سال‌های پس از هاوینگ بسیار جذاب‌تر از ۲ سال پیش رو خواهد بود.

صعود قیمت بیت کوین,ارز دیجیتال,خرید بیت کوین,قیمت بیت کوین

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از ارز دیجیتال، پلن بی، تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال و خالق مدل مشهور انباشت به جریان (S2F)، همچنان دیدگاهی بسیاری صعودی در رابطه با آینده بیت کوین دارد.

به دنبال سقوط قیمت بیت کوین در ۳ ماه گذشته، سوالات بسیاری از سوی معامله‌گران و تحلیل‌گران بازار مطرح شد، مبنی بر این‌که آیا همچنان روند صعودی بیت کوین پابرجا است یا خیر. با این حال پلن بی نگرانی‌ای از بابت اتفاقات اخیر ندارد و خود را برای آینده آماده می‌کند.

همان طور که مشخص است، مدل انباشت به جریان از متغیرهای مختلفی نظیر تولید، عرضه و دیگر تحولات مربوط به بیت کوین استفاده می‌کند تا قیمت این ارز دیجیتال را پیش‌بینی کند.

خالق مدل انباشت به جریان در گفتگوی اخیر خود با اسکات ملکر (Scott Melker)، که با نام «The Wolf Of All Streets» هم شناخته می‌شود، دلایلی را برای رسیدن قیمت بیت کوین به ۵ میلیون دلار در سال‌های آینده ارائه کرد.

پلن بی گفته است اصلاحات قیمت به‌عنوان چرخه‌هایی طبیعی برای بیت کوین در نظر گرفته می‌شوند و اوج‌های تاریخی قیمت در یک سال به خصوص، در سال‌های دیگر هم قابل دستیابی هستند. با این حال او معتقد است که سال‌های پس از هاوینگِ بعدی بیت کوین بسیار جذاب‌تر از ۲ سال پیش رو خواهد بود.

پلن بی گفته است:

«ممکن است قیمت بیت کوین امسال مجددا به اوج تاریخی خود برسد و سال بعد در ۲۰۲۲ به کف خود برسد، اما پس از آن در سال ۲۰۲۴ یک هاوینگ دیگر را در پیش داریم. بنابراین ۲۰۲۵ و سال‌های پس از آن بسیار جذاب‌تر از دو سال آینده خواهد بود. و بله، مدل‌های مختلف پیش‌بینی قیمت انباشت به جریان بازه قیمت بیت کوین را بین ۱ میلیون دلار (مدل انباشت به جریان معمولی) تا ۵ میلیون دلار (مدل انباشت به جریان ایکس) پیش‌بینی می‌کنند.»

گفتنی است که «مدل انباشت به جریان ایکس» نسخه تکامل‌یافته مدل انباشت به جریان است که علاوه بر بیت کوین، ارزش آتی سایر دارایی‌ها را هم پیش‌بینی می‌کند.

بیت کوین برای رسیدن به هدف ۵ میلیون دلاری مدل انباشت به جریان راه بسیار درازی را در پیش دارد. این مدل همچنین پیش از این پیش‌بینی کرده بود که بیت کوین در اوت (مرداد) سال جاری به ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد و احتمالاً تا پایان سال هم قیمت ۲۲۸,۰۰۰ دلار را تجربه خواهد کرد. پلن بی گفته است که بیشتر به سناریوی رشد طولانی قیمت بیت کوین تا سطوح چند میلیون دلاری علاقه‌مند است.

این تحلیل‌گر مشهور گفته است که بیت کوین‌های خود را نگه می‌دارد و تنها در صورت لزوم و برای عبور از بازارهای خرسی ممکن است مقدار کمی از دارایی خود را بفروشد.

«ضمناً، چشمان من بیش از آن‌که به قیمت‌های ۱۰۰,۰۰۰ و ۲۸۸,۰۰۰ دلار باشد، به سطوح ۱ تا ۵ میلیون دلار دوخته شده است، بنابراین [بیت کوین‌های خود را] نمی‌فروشم، مگر برای عبور از بازارهای خرسی.»

در حالی که بسیاری از به پایان رسیدن روند صعودی بیت کوین در تعجب هستند، پلن بی اخیراً پیش‌بینی کرده است که ۶۴,۰۰۰ دلار اوج قیمتی بیت کوین نخواهد بود. به گفته این تحلیل‌گر کمی، داده‌های درون‌زنجیره‌ای و شاخص فلور (Floor)، یکی دیگر از ابزارهای پلن بی برای پیش‌بینی قیمت، نشان می‌دهد که تا پایان اوت (مرداد) بیت کوین با قیمتی پایین‌تر از ۴۷,۰۰۰ دلار معامله نخواهد شد.

لینک کوتاه: b2n.ir/q37636 

مایکل سیلور: دست از مقایسه بیت کوین با طلا بردارید!
رشد ارزش کل قفل شده دیفای نشان از اصلاح صعودی بازار دارد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط

السالوادور,بیت کوین,ارز دیجیتال,قانون‌گذاری

بیت کوین رسماً به عنوان ارز رسمی السالوادور شناخته شد؛ هزینه ۱۰ میلیون دلاری السالوادور برای خرید ۲۰۰ بیت کوین

نائب بوکله، رئیس‌جمهور السالوادور، اعلام کرد دولت این کشور ۲۰۰ واحد بیت کوین را به ارزش ۱۰ میلیون دلار خریده است. بوکله افزود این نخستین خرید بیت کوینی دولت است و کارگزاری‌های این کشور «مقادیر بیشتری خریداری خواهند کرد.»

خبر - ۱ هفته پیش
السالوادور,بیت کوین,ارز دیجیتال,قانون گذاری

دولت السالوادور مشاغلی که حاضر به پذیرش بیت کوین نشوند را مجازات می‌کند!

خاویر آرگوتا، مشاور حقوقی رئیس جمهور السالوادور امروز خبر از تحریم کسب و کارهایی داد که حاضر به پذیرش بیت کوین نباشند. آرگوتا می‌گوید مشاغلی که از انجام معاملات با بیت کوین و کیف پول ملی چیوو سر باز زنند، تحت قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان السالوادور با تحریم مواجه می‌شوند.

خبر - ۱ هفته پیش
قیمت ارز دیجیتال,قیمت لحظه ای

آلتکوین‌ها همچنان می‌تازند؛ رکورد شکنی سولانا و توکن صرافی FTX

عملکرد سولانا در هفته‌های اخیر به قدری خوب بوده است که بسیاری از مردم این فصل را «فصل سولانا» می‌دانند. سولانا (SOL)، ارزدیجیتالی که چندی پیش برای اولین بار صد دلاری شد دوباره رکورد زد و با افزایشی ۲۸ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به قیمت ۱۸۵ دلار رسیده است.

خبر - ۱ هفته پیش