پیام‌رسان سیگنال سرویس پرداختی جدید خود را با استفاده از ارز دیجیتال «موبایل کوین» راه‌اندازی کرد

پیام‌رسان سیگنال (Signal) اخیراً سرویسی را راه‌اندازی کرده است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از ارز دیجیتال موبایل کوین (MOB) پرداخت‌های خود را انجام دهند و به حساب‌های مختلف پول واریز کنند.

mammad

منبع : آسان بیت کوین

پیام‌رسان سیگنال سرویس پرداختی جدید خود را با استفاده از ارز دیجیتال «موبایل کوین» راه‌اندازی کرد

title

به گزارش آسان بیت کوین، سیگنال روز سه‌شنبه با انتشار پستی در وب سایت خود اعلام کرد که سرویس پرداختی جدیدی را راه‌اندازی کرده و در این بخش از ارز دیجیتالی به نام موبایل کوین استفاده می‌کند.

سیگنال گفته است:

«می‌خواهیم خدمات پرداختی سیگنال سریع و امن باشد و در تلفن‌های همراه به خوبی کار کند. اولین پروتکل پرداختی که پشتیبانی از آن را آغاز کرده‌ایم، یک شبکه پرداختی مبتنی بر حریم خصوصی به نام موبایل کوین (MobileCoin) است. این شبکه از یک ارز دیجیتال اختصاصی به نام MOB برخوردار است.»


تصویر رونمایی سیگنال از سرویس پرداختی جدید خود

در حال حاضر نسخه آزمایشی (Beta) این سرویس راه‌اندازی شده و تنها در انگلیس قابل استفاده است. راه‌اندازی این سرویس پیشرفت قابل توجهی برای سیگنال محسوب می‌شود. با توجه به گسترش این پیام‌رسان در سراسر جهان و جلب اعتماد کاربران در یک بازه زمانی بسیار کوتاه، می‌توان آینده روشنی را برای سرویس پرداختی سیگنال متصور شد، تا جایی که شاید روزی بتواند با ویزا (Visa) و پی پل (PayPal)، غول ارائه خدمات پرداختی جهان رقابت کند.

سیگنال روز ۶ بهمن ۱۳۹۹، به دستور کارگروه فیلترینگ مسدود و از اپ استورهای ایرانی حذف شد. با گذشت چند ماه از مسدود‌سازی سیگنال، اکنون بسیاری از کاربران گزارش داده‌اند که بدون فیلترشکن هم به این پیام‌رسان دسترسی دارند. با این وجود هنوز خبری مبنی بر رفع فیلترینگ سیگنال از سوی کارگروه فیلترینگ و دیگر نهادهای مسئول منتشر نشده است.

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام