پیتر برنت: سقوط لونا از الگوی سروشانه قابل پیش‌بینی بود

پیتر برنت، تحلیلگر کهنه‌کار بازارهای مالی، اخیراً ادعا کرده سقوط لونا قابل‌پیش‌بینی بوده است. به‌عقیده او ریزش لونا با تشکیل الگوی سروشانه در نمودار این توکن آغاز شده است. این الگو زمانی شکل می‌گیرد که پس از یک سقف قیمتی (شانه)، یک سقف بلندتر (سر) بیاید و سپس یک سقف کوتاه‌تر (شانه دوم) تشکیل شود. در همین حال، قیمت توکن لونا که دو ماه پیش ارزش بازاری حدود ۴۲ میلیارد دلار داشت، هفته گذشته به نزدیکی صفر رسیده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

لونا,بیت کوین‌,سقوط,ترا

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، به گفته پیتر برانت(Peter Brandt)، معامله‌گر برجسته ارزهای دیجیتال، نابودی فاجعه‌بار یکی از بزرگترین پروژه‌های ارزهای دیجیتال قابل پیشبینی بود.

برانت ادعا می‌کند که نابودی این توکن پر سر و صدا با شکل‌گیری الگوی نمودار کلاسیک سر و شانه آغاز شد.
این الگو که تشخیص آن آسان است زمانی ظاهر می‌شود که یک قله (شانه) با یک قله قیمت بالاتر (سر) و سپس یک قله پایی‌ تر دیگر دنبال شود. اگرچه معامله‌گران اغلب تمایل دارند اهمیت چنین الگوهای کلاسیکی را نادیده بگیرند، برانت متقاعد شده است که قدرت پیش‌بینی آن در طول فروپاشی لونا به نمایش گذاشته شده است.

این توکن که تنها دو ماه پیش ارزش خیره کننده ۴۲ میلیارد دلاری داشت، هفته گذشته به صفر سقوط کرد. استیبل کوین UST که به صورت همراستا با لونا کار می کند، پیوند خود را از دست داد و کاربران خود را رها کرد.

پس از اینکه گفته می‌شود میلیاردها دلار بیت کوین از ذخایر خود به منظور احیای میخ تزریق کرده است، UST پس از یک بهبود کوتاه مدت به پایین آمدن خود ادامه داد. دیروز به زیر ۰.۰۱ دلار سقوط کرد.

دو کوون، یکی از بنیان‌گذاران بحث برانگیز ترا، یک طرح بازیابی جدید را منتشر کرده است که پیشنهاد ایجاد یک فورک در زنجیره را می‌دهد تا کارها را از ابتدا شروع کنند. این طرح دیگر شامل استیبل کوین UST نمی‌شود. لون ادعا می‌کند که ترا بزرگتر از استیبل کوین شکست خورده است علیرغم این واقعیت که نقطه فروش اصلی پروژه بوده است. کوون بر شکست‌های خود پافشاری می‌کند و درخواست‌های فزاینده برای رها کردن صنعت را نادیده می‌گیرد.

در همین حال، ناظران مالی در سرتاسر جهان پس از فاجعه ترا، بر استیبل کوین‌ها متمرکز می‌شوند. طبق گزارش اخیر خبرگزاری کره جنوبی یونهاپ، تنظیم کننده‌های محلی از صرافی‌ها خواسته‌اند لونا را از فهرست خارج کنند.

لینک کوتاه:  b2n.ir/s71168 

 

تراست ولت در پی همکاری با بایننس کانکت گزینه خرید را اضافه کرد
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۳ تیر
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۲ تیر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲ تیر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

کره جنوبی,ترا,ترافورم لبز,کلاهبرداری

دادستان‌های کره جنوبی توسعه‌دهندگان ترا را ممنوع الخروج کردند

طبق گزارش رسانه کره‌ای جی‌بی‌تی‌سی (JBTC)، یک تیم تحقیقاتی از دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول ممنوعیتی بر سفر اعضای کلیدی تیم توسعه‌دهندگان ترافورم لبز اعلام کرده است. دادستان‌ها این ممنوعیت را برای از بین بردن احتمال فرار مقامات کلیدی این شرکت به خارج از کشور و تلاش‌ آنها برای جلوگیری از تحقیقات بیشتر اعمال شده است. این گزارش همچنین تأکید می‌کند که دو کوان مدیرعامل ترا که یکی از چهره‌های کلیدی این تحقیقات است؛ در حال حاضر در خارج کشور در سنگاپور اقامت دارد.

خبر - ۵ روز پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال بیت کوین,بیت کوین,سقوط,بازار نزولی,قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ سه شنبه ۳۱ خرداد

پس از اینکه کف قیمت بیت کوین در حدود ۱۷,۶۰۰ دلار ثبت شد، آغاز یک اصلاح صعودی، آن را به سمت سطوحی بالاتر از ۱۸,۵۰۰ و ۱۹,۰۰۰ دلار رساند...

تحلیل - ۵ روز پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۳۰ خرداد

اتریوم همچنان در منطقه نزولی زیر تراز ۱,۰۵۰ دلار باقی مانده است. روز گذشته، قیمت اتر (ETH) به زیر حمایت ۱,۰۰۰ دلاری رسید و کف قیمت روزانه خود را در حدود حمایت ۸۸۰ دلاری ثبت کرد. پس از آن، خریدارها وارد میدان شدند و توانستند حرکات قیمت را بالاتر از سطوح مقاومت ۹۵۰ و ۹۶۰ دلاری ادامه دهند...

تحلیل - ۶ روز پیش