پیش‌بینی اسکات مینرد درباره احتمال سقوط بیت کوین تا کف ۸ هزار دلاری

اسکات مینرد، مدیر ارشد بخش سرمایه‌گذاری جهانی گوگنهایم پارتنرز (Guggenheim Partners) در گفت‌وگو با اسکواک باکس سی‌ان‌بی‌سی در کنفرانس داووس اظهار داشته که به باور او بیت کوین درصورتی‌که بیت کوین به زیر محدود ۳۰ هزار دلاری برسد، به‌طور بالقوه می‌تواند سقوط بیشتری را تجربه کند. او همچنین می‌گوید که اکثریت ارزهای دیجیتال زباله هستند و او تنها حاضر است روی بیت کوین به‌عنوان یکی از گزینه‌ها شرط‌بندی کند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

اسکات مینرد,پیش‌بینی,بیت کوین,سقوط

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، اسکات ماینرد(Scott Minerd)، مدیر ارشد سرمایه گذاری جهانی در گوگنهایم پارتنرز(Guggenheim Partners) ، امروز به یکی از مجریان اسکواک باکس سی‌ان‌بی‌سی (CNBC Squawk Box) در داووس گفته که او معتقد است بیت کوین اگر به میزان قابل توجهی به زیر منطقه ۳۰,۰۰۰ دلار برسد، به طور بالقوه می‌تواند بیشتر سقوط کند.

علاوه بر این، او اظهار داشت که هنوز هیچ بازیکن برجسته‌ای در حوزه ارزهای دیجیتال وجود ندارد. اما او روی بیت کوین به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی شرط‌بندی می‌کند، زیرا از نظر او «اکثریت ارزهای دیجیتال زباله هستند.»
ماینرد معتقد است که اگر بیت کوین به طور قابل توجهی به زیر ۳۰,۰۰۰ دلار برسد، کف نهایی آن ۸۰۰۰ دلار خواهد بود. بنابراین، او اضافه می‌کند که، «ما فضای بسیار بیشتری برای نزول داریم»، به‌ویژه با توجه به اینکه فدرال رزرو در حال حاضر در تلاش برای مهار تورم، اقدامات محدودکننده‌ای را بر اقتصاد اعمال می‌کند.

این غم انگیز است، ماینرد اشاره کرد که این اتفاق برای بیت کوین رخ خواهد داد علیرغم اینکه فاکتورهای تکنیکالی آن بهتر از هر رمزارز دیگری در بازار است.
ماینرد اظهار داشت که اکثر ارزهای دیجیتال آشغال هستند. با این حال، او معتقد است که در بازاری با ۱۹,۰۰۰ ارز دیجیتال، بازمانده‌هایی وجود خواهد داشت، زیرا آینده از آن ارزهای دیجیتال است.

به گفته ماینرد، این بازماندگان ممکن است بیت کوین و اتریوم باشند. با این حال، او معتقد نیست که این دو دارایی (یا هر ارز دیجیتالی دیگری که اخیراً مورد توجه قرار گرفته است، مانند سولانا) بازیکنان برجسته و غالبی باشند. به گفته مدیر ارشد فناوری گوگنهایم، او هنوز هیچ ارز دیجیتال برتری را در حوزه ارزهای دیجیتال ندیده است.

ماینرد بازار کنونی ارزهای دیجیتال را با رونق دات کام در اواخر دهه نود مقایسه کرد و گفت که در آن زمان یاهو یکی از رهبران بود. با این حال، پیش بینی ظهور و موفقیت آمازون و گوگل غیرممکن بود.

اساساً او معتقد است که نمونه اولیه ارز دیجیتال مناسبی هنوز ایجاد نشده است. این نمونه ممکن است چیزی متفاوت از بیت کوین و یا اتریوم باشد که برنده نهایی در آینده خواهد بود.

برای اینکه یک ارز دیجیتال مناسب و واقعی وجود داشته باشد، باید دارای سه معیار باشد: ذخیره ارزش، وسیله‌ای برای مبادله و واحد حساب (اصطلاحی در حسابداری). ماینرد معتقد است که اکثر ارزهای دیجیتال موجود نمی‌توانند حتی یکی از این معیارها را برآورده کنند.

در این رابطه، او از استیبل کوین‌ها به عنوان یک آزمایش جالب یاد کرد. اما به عقیده او، در آینده ممکن است یک فناوری جدید ظهور کند و یک اکوسیستم مبتنی بر آن شکل گیرد تا مردم احساس راحتی کنند و از آن برای انجام تراکنش‌‌ها و ذخیره‌ ارزش استفاده کنند.

لینک کوتاه: b2n.ir/q29757 

 

بایننس پلتفرم سازمانی خود را راه‌اندازی کرد
افزایش تعداد آدرس‌هایی که بیش از ۱۰ هزار بیت کوین در اختیار دارند
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۳ تیر
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۲ تیر

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

بیت کوین,نهنگ,گلسنود,Glassnode

افزایش تعداد آدرس‌هایی که بیش از ۱۰ هزار بیت کوین در اختیار دارند

بر اساس گزارش پلتفرم تحلیلی گلسنود (Glassnode)، تعداد آدرس‌هایی که دارای بیش از ۱۰ هزار بیت کوین هستند، افزایش یافته و به ۱۰۰ آدرس رسیده است. در زمان تدوین این خبر و بر اساس قیمت جفت ارز بیت کوین/تتر، ارزش ۱۰,۰۰۰ بیت کوین حدود ۲۱۱,۸۳۰,۰۰۰ دلار است. در طی ۲ هفته گذشته نیز شاهد افزایش تعداد آدرس‌هایی که دارای ۱۰ الی ۱۰,۰۰۰ بیت کوین هستند، بوده‌ایم.

خبر - ۲ ساعت پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ جمعه ۳ تیر

اتریوم یک روند اصلاح نزولی را پایین‌تر از سطح ۱,۱۲۰ دلار آغاز کرد. قیمت اتر (ETH) حتی به زیر ۱,۰۸۰ دلار رسید، اما خریدارها در نزدیکی منطقه حمایتی ۱,۰۵۰ دلار فعالیت خود را از سر گرفتند...

تحلیل - ۲ روز پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال بیت کوین,بیت کوین,سقوط,بازار نزولی,قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ جمعه ۳ تیر

بیت کوین که بار دیگر اصلاحی نزولی را پایین‌تر از تراز ۲۰,۵۰۰ دلار آغاز کرده و به زیر ۲۰,۰۰۰ دلار رسیده بود، در نزدیکی منطقه ۱۹,۷۵۰ دلاری به خوبی حمایت شد و به این ترتیب، بعد از تشکیل کف قیمت روزانه در حدود ۱۹,۷۵۰ دلار، شروع به افزایش نمود...

تحلیل - ۲ روز پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۲ تیر

اتریوم پس از تجربه یک شکست نزولی نزدیک به ۱,۱۹۰ دلار و ۱,۲۰۰ دلار، شروع به اصلاح نزولی کرد. به این ترتیب، قیمت اتر (ETH) کاهش یافت و زیر منطقه حمایت ۱,۱۲۰ دلاری رسید و پایین‌تر از منطقه ۱,۱۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته قرار گرفت...

تحلیل - ۳ روز پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال بیت کوین,بیت کوین,سقوط,بازار نزولی,قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۲ تیر

بیت کوین نتوانست بالاتر از تراز ۲۱,۷۰۰ دلار به مومنتوم کافی برسد، در نتیجه یک روند اصلاحی را آغاز و شکستی نزولی را پایین‌تر از منطقه حمایتی ۲۱,۰۰۰ دلاری تجربه کرد...

تحلیل - ۳ روز پیش
بایننس آمریکا,صرافی بایینس,کارمزد,بیت کوین

بایننس آمریکا کارمزد معامله‌های بیت کوین را حذف کرد

بازوی آمریکایی صرافی بایننس کارمزدی بابت خرید و فروش بیت کوین با دلار آمریکا از کاربران خود نمی‌گیرد. بدین ترتیب کاربرانی که با تتر ، یواس‌دی کوین و بی‌یو‌اس‌دی به معامله بیت کوین بپردازند، کارمزدی از آنها گرفته نمی‌شود. این صرافی نخستین پلتفرم آمریکایی محسوب می‌شود که کارمزد چندین جفت ارز بین کوین را حذف کرده است.

خبر - ۳ روز پیش
اوکراین,جنگ,کمک,ارز دیجیتال,بیت کوین,اتریوم,کریپتو پانک

دولت اوکراین کریپتو پانکی را که در قالب کمک‌های مردمی دریافت کرده بود، به فروش رساند

دولت اوکراین توکن غیرمثلی (NFT) کریپتو پانک شماره «۵,۳۶۴» را که در اوایل ماه مارس (اسفند ۱۴۰۰) و در قالب کمک‌های مردمی دریافت کرده بود، فروخته است. الکس بورنیاکوف (Alex Bornyakov)، معاون وزیر تحول دیجیتال اوکراین، روز دوشنبه در توییتر اعلام کرد که NFT مذکور به قیمت ۹۰ اتریوم (بیش از ۱۰۰,۰۰۰ دلار) فروخته شده است.

خبر - ۴ روز پیش
بیت کوین,ضرر,بازار نزولی

سرمایه‌گذاران بیت کوین در فروش اخیر بازار، بالغ بر ۷ میلیارد دلار ضرر کردند

بر اساس داده‌های شرکت تجزیه‌وتحلیل بلاک‌چین، گلس‌نود(Glassnode)، سرمایه‌گذاران طی روزهای اخیر، در پوزیشن‌های معاملاتی بیت کوین، به ارزش ۷.۳ میلیارد دلار ضرر کردند که بیشترین میزان ضرر و زیان دلاری این دارایی دیجیتال در تاریخ است.

خبر - ۴ روز پیش
تحلیل تکنیکال,تحلیل تکنیکال اتریوم,اتریوم,سقوط,آلت کوین

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ چهارشنبه ۱ تیر

اتریوم توانست به بالای منطقه مقاومت ۱,۰۵۰ دلاری صعود کند و روند بهبود خود را بالاتر از منطقه مقاومت ۱,۱۲۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ یک ساعته ادامه دهد...

تحلیل - ۴ روز پیش