پیش‌بینی قیمت ریپل؛ احتمال رسیدن XRP به ۲ دلار

خریداران XRP تاکنون از حمایت ۱.۴ دلاری قیمت دفاع کرده‌اند. نوسانات قیمت همچنان کند است اما شاخص‌ها نشان می‌دهد که خریداران مقاومت ۲ دلاری را هدف قرار داده‌اند.

mammad

منبع : Coingape

پیش‌بینی قیمت ریپل؛ احتمال رسیدن XRP به ۲ دلار

title

ریپل در دو روز اخیر از اوج قیمتی ۳ ساله خود در ۱.۵ دلار اصلاح شده و به سطح ۱.۳ دلار سقوط کرده است. حمایت قیمت در این سطح احتمال از سرگیری روند صعودی جدید XRP را بیشتر کرده است. اگر قیمت در ۱.۳ دلار حمایت نمی‌شد خطر سقوط به سطوح ۱.۱۲ و ۱ دلار افزایش می‌یافت. XRP باید از کانال صعودی کوتاه مدت خود دفاع کند تا بتوان به رشد قیمت تا سطح ۲ دلار امیدوار بود.

همانطور که در نمودار ۴ ساعته مشاهده می‌شود، XRP در یک کانال صعودی با سقف و کف موازی در حال نوسان است. خط میانی کانال (خط‌چین نارنجی) یک حمایت فوری در کوتاه‌مدت ایجاد می‌کند. حفظ قیمت در بالای خط‌ میانی کانال صعودی می‌تواند ادامه روند صعودی XRP را تضمین کند.

خریدارن در سطح ۲ دلار با یک مقاومت جدی روبه‌رو می‌شوند. بازگشت اخیر قیمت از ۱.۳ دلار نتوانست بر مقاومت ۱.۵ دلاری غلبه کند. اگر خریدران این بار بتوانند مقاومت ۱.۵ دلاری را بشکنند، با افزایش حجم سفارش‌های خرید، را برای رسیدن قیمت به ۲ دلار هموار می‌شود.


نمودار تحلیل تکنیکال ریپل (برای بزرگ‌نمایی روی تصویر کلیک کنید)

شاخص همگرایی و واگرایی میانگین متحرک (MACD) در حال حاضر در نقطه مثبت حرکت می‌کند. خط اصلی MACD (خط آبی) موقعیت خود را زیر خط سیگنال (خط نارنجی) حفظ کرده است. عبور خط اصلی از بالای خط سیگنال یک نشانه صعودی برای XRP است.

لازم به ذکر است که بسته شدن کندل روزانه زیر خط میانی کانال صعودی، هشداری برای شکل‌گیری یک روند نزولی جدید در بازار است. اگر حمایت کف کانال هم شکسته شود، احتمال سقوط قیمت تا سطح ۱ دلار افزایش می‌یابد.

برچسب ها :

پیش‌بینی قیمت ریپل؛ آغاز روند صعودی XRP برای شکست مقاومت ۲ دلاری
پیش‌بینی قیمت ریپل؛ XRP حرکت به سمت ۲ دلار را آغاز می‌کند
ریپل به ۱.۵ دلار رسید؛ هر پیروزی در دادگاه یک پامپ در قیمت XRP
صرافی کوین گیت معاملات ریپل را از سر گرفت
تحلیل اختصاصی قیمت ریپل؛ چهارشنبه ۱۸ فروردین

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تیم بسکتبال گرگان، قهرمان لیگ برتر شد

title

شهرداری گرگان به عنوان یکی از تیم‌های قدیمی و پرطرفدار بسکتبال ایران که از چند دهه قبل به تیمداری در سطح اول این رشته مشغول بوده، هفته گذشته و در دیداری که بخش‌هایی از آن به دلیل برخی اتفاقات خاص، جزو صفحات ماندگار لیگ برتر محسوب می‌شود، مهرام تهران را برد و بر سکوی قهرمانی ایستاد.


منبع : خبرگزاری ایرنا

مطالب مرتبط

سقوط بزرگ جبران شد؛ XRP در بالاترین قیمت ۴۰ روز اخیر

سقوط بزرگ جبران شد؛ XRP در بالاترین قیمت ۴۰ روز اخیر

پس از آن‌که برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse)، مدیرعامل ریپل، اطمینان داد که این شرکت در تقابل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در دادگاه پیروز می‌شود، قیمت «XRP» به بالاترین سطح خود در ۵ هفته گذشته رسید. اکنون XRP با رسیدن به این قیمت زیان حاصل از سقوط بزرگ ماه دسامبر (آذر) را کاملاً جبران کرده است.

خبر - 14 فروردین 1400
بازگشت ریپل به بازار؛ یک صرافی سوئیسی معاملات «XRP» را از سر می‌گیرد

بازگشت ریپل به بازار؛ یک صرافی سوئیسی معاملات «XRP» را از سر می‌گیرد

صرافی سوئیسی لیکه (Lykke)، قصد دارد معاملات XRP را پس از ۲ ماه توقف از سر بگیرد.

خبر - 7 فروردین 1400
سوابق بانکی ریپل توسط کمیسیون بورس آمریکا بررسی می‌شود

سوابق بانکی ریپل توسط کمیسیون بورس آمریکا بررسی می‌شود

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) قصد دارد جزئیات بانکی کریس لارسن و گارلینگهاوس را بررسی کند. کمیسیون بورس مدعی است که ریپل اوراق بهادار «XRP» را بدون ثبت به فروش رسانده است و متهمین از منبع فروش این اوراق بهادار درآمدی ۶۰۰ میلیون دلاری کسب کرده‌اند.

خبر - 24 اسفند 1399