پیش‌بینی یک جهش بزرگ برای شیبا در روزهای پایانی سال ۲۰۲۲

اگرچه داده‌های بازار نشان می‌دهند که رشد قیمتی شیبا اینو (SHIB) در چند هفته گذشته در مقایسه با رقیب اصلی خود نسبتاً پایین‌تر بوده، اما این میم کوین محبوب شانس زیادی برای افزایش قیمت خود دارد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

پیش‌بینی,شیبا اینو,SHIB

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین گپ، با وجود نوسانات اخیر در بازار ارزهای دیجیتال در سه هفته گذشته که به دلیل ورشکستگی صرافی بزرگ FTX آغاز شد، میم کوین‌های برتر عملکرد نسبتاً بهتری از اکثر ارزهای دیجیتال داشته‌اند. در این میان، برخی از معامله‌گران پیش‌بینی می‌کنند که قیمت شیبا می‌تواند یک جهش بزرگ را تا پایان سال ۲۰۲۲ تجربه کند.
در میان عوامل متعددی که در هفته‌های اخیر در بهبود نسبی بازار ارزهای  دیجیتال نقش داشته‌اند، لازم به ذکر است که نهنگ‌های برتر همچنان به هولد کردن توکن‌های شیبا اینو خود ادامه می‌دهند. بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط پلتفرم تحلیلی «Whalestats» ، ۵۰۰ نهنگ برتر اتریوم بالغ بر ۷۶,۵۷۸,۷۰۴ دلار شیبا دارند. همچنین، ذخایر شیبای ۱۰۰ نهنگ برتر شبکه اتریوم در دو هفته گذشته تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است.
علاوه بر این، به گزارش پلتفرم «Santiment Insights» ، شیبا یکی از امن‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها در بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر است. در همین حال، تحلیل‌گران نیز می‌گویند:

«یونی سواپ و شیبا، هر دو در پایین‌ترین سطح بر اساس محاسبات نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) قرار دارند. این موضوع، نشان می‌دهد که خرید این دو ارز دیجیتال از نظر تاریخی خطر کمتری دارد.»

لینک کوتاه: b2n.ir/u48850 

همکاری عجیب شیبا با بوگاتی
به‌روزرسانی جدید شیبا اینو در راه است
هجوم دوباره نهنگ‌ها به بازار شیبا اینو
پیش‌بینی الگوریتم یادگیری ماشین از قیمت بیت کوین تا ۳۱ ژانویه

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط