پیپال وارد می شود!

پیپال از سال 2021 پرداخت های ارز دیجیتالی را در پلتفرم خود پشتیبانی خواهد کرد.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

منبع : COINTELEGRAPH

پیپال

طبق گزارش های منتشر شده در تاریخ چهارشنبه 30 مهر "پیپال" (PayPal)، غول پرداختی جهان ورود خود به بازار ارز های دیجیتال را اعلام کرد. به گفته پیپال کاربران این پلتفرم می توانند از اوایل سال 2021 در پرداخت های خود از ارز های دیجیتال استفاده کنند.

پرداخت های درون شبکه ای پیپال با استفاده از ارز های سنتی (Fiat) انجام می شود. در واقع پیپال فرآیند تبدیل ارز های دیجیتال به ارز های سنتی را پشتیبانی می کند. این شرکت اعلام کرد که در ابتدا از پرداختی های بیت کوین، اتر، بیت کوین کش و لایت کوین پشتیبانی خواهد کرد.

کاربران پیپال علاوه بر پرداخت می توانند از طریق همین پلتفرم به خرید و فروش مستقیم ارز های دیجیتال بپردازند. بنابر این پیپال دارای کیف پول ارز های دیجیتال خواهد بود که به کاربران اجازه می دهد دارایی های دیجیتالی خود را در آن نگهداری کنند.

پیپال با 346 میلیون حساب فعال و 222 میلیارد دلار حجم در گردش یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات پرداختی در جهان است.


برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

کشف آنزیمی که تکثیر ویروس کرونا را متوقف می‌کند

title

محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان می‌گویند موفق به کشف آنزیمی موسوم به "گوانیلات کیناز ۱" شده‌اند که از نقاط ضعف جدید ویروس کرونا به شمار می‌رود و نشان داده است که حذف آن از بدن می‌تواند موجب جلوگیری از تکثیر این ویروس شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از اچ‌آی‌ای، جستجوی عوامل ضد ویروسی موثر علیه ویروس کرونا به شدت از سوی محققان در سراسر دنیا در حال پیگیری است. اکنون محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان با استفاده از یک رویکرد جدید، نقطه ضعفی را در این ویروس کشف کرده‌اند که می‌تواند برای تولید دارو علیه آن مورد استفاده قرار گیرد.

محمد امین علی یاری

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط