پیپال وارد می شود!

پیپال از سال 2021 پرداخت های ارز دیجیتالی را در پلتفرم خود پشتیبانی خواهد کرد.

mammad

منبع : COINTELEGRAPH

پیپال

طبق گزارش های منتشر شده در تاریخ چهارشنبه 30 مهر "پیپال" (PayPal)، غول پرداختی جهان ورود خود به بازار ارز های دیجیتال را اعلام کرد. به گفته پیپال کاربران این پلتفرم می توانند از اوایل سال 2021 در پرداخت های خود از ارز های دیجیتال استفاده کنند.

پرداخت های درون شبکه ای پیپال با استفاده از ارز های سنتی (Fiat) انجام می شود. در واقع پیپال فرآیند تبدیل ارز های دیجیتال به ارز های سنتی را پشتیبانی می کند. این شرکت اعلام کرد که در ابتدا از پرداختی های بیت کوین، اتر، بیت کوین کش و لایت کوین پشتیبانی خواهد کرد.

کاربران پیپال علاوه بر پرداخت می توانند از طریق همین پلتفرم به خرید و فروش مستقیم ارز های دیجیتال بپردازند. بنابر این پیپال دارای کیف پول ارز های دیجیتال خواهد بود که به کاربران اجازه می دهد دارایی های دیجیتالی خود را در آن نگهداری کنند.

پیپال با 346 میلیون حساب فعال و 222 میلیارد دلار حجم در گردش یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات پرداختی در جهان است.


برچسب ها :

چارلز هوسکینسون: بیت کوین «بدترین دشمن خود است» و به اتریوم خواهد باخت
بهترین کتاب‌ها برای شروع یادگیری بیت کوین و ارزهای دیجیتال
ماینر جدید Bitmain در راه‌ است!
نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر بی‌پول»: بزرگ‌ترین سقوط بیت کوین در راه است
3 دلیل برای اینکه اتریوم نسبت به بیت کوین در کوتاه مدت کم‌کاری خواهدکرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط