پی اس وی آیندهوون از اسپانسر جدید خود بیت کوین دریافت می‌کند

باشگاه ورزشی پی‌اس‌وی آیندهوون هلند قرار است کل مبلغ قرارداد جدید خود با حامی مالی‌اش را که یک صرافی است، در قالب بیت کوین دریافت کند.

پذیرش بیت کوین

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از اکسچینو، باشگاه ورزشی پی‌اس‌وی آیندهوون (PSV Eindhoven) به‌تازگی دست به انعقاد قرارداد حامی مالی با موسسه انی‌کوین دایرکت (Anycoin Direct) در قالب بیت کوین زده است. این باشگاه اروپایی قرارداد همکاری مشترکی را با یک صرافی محلی امضا کرده است. آن‌طور که پیداست در مفاد این قرارداد آمده که باشگاه تمامی وجوه پرداختی صرافی در قالب حمایت مالی را به شکل ارز دیجیتال بیت کوین دریافت خواهد کرد.

آیندهوون بیت کوین دریافت می‌کند

آن‌طور که پیداست، طی دو فصل آتی، صرافی انی‌کوین دایرکت، شریک مالی رسمی باشگاه آیندهوون خواهد بود. انی‌کوین دایرکت و آیندهوون هردو اعلام کرده‌اند که بیش از هر چیز به دنبال افزایش آگاهی همگانی پیرامون ارزهای دیجیتال و شناخت بیشتر صرافی انی‌کوین هستند.

رسانه‌ها در گفت‌وگو با یکی از مدیران باشگاه آیندهوون از او در مورد چگونگی نگهداشت بیت کوین های دریافتی پرسیده‌اند که مقام پاسخگو گفته است که باشگاه ارزهای دیجیتال بیت کوین را تبدیل نخواهد کرد؛ البته حد ضرری برای آن در نظر گرفته که در صورت فعال شدن اقدام به فروش خواهد کرد.

این فرد در ادامه خاطرنشان کرده که باشگاه آیندهوون به پیشرفت‌های آتی صنعت دارایی‌های دیجیتال چشم امید دوخته و افزوده است:

«چندین باشگاه هلندی دیگر نیز در پی عقد قراردادهای همکاری مشترک با صرافی‌های ارزدیجیتالی هستند.»

نگفته نماند که این نخستین بار نیست که یک قرارداد همکاری میان یک صرافی ارزدیجیتالی و یک باشگاه هلندی امضا می‌شود. پیش از این همانطور که در گزارش «یک تیم لیگ برتر فوتبال هلند بیت کوین را به ترازنامه خود اضافه می‌کند» به آن اشاره شد، باشگاه فوتبال آلکمار (AZ Alkmaar) دست به انعقاد قرارداد همکاری مشترک با شرکت بیت‌کوین میستر (Bitcoin Meeste) زده و کل مبلغ قرارداد را در قالب بیت کوین دریافت کرده بود.

افقی روشن پیش روی ارزهای دیجیتال

در اعلامیه آیندهوون آمده است که این باشگاه، کیف پول‌های لازم برای دریافت مبالغ قرارداد را نصب کرده است. فرانس جنسن (Frans Janssen)، مدیر بازرگانی باشگاه آیندهوون می‌گوید:

«قابلیت‌های آینده جهان ارزهای‌دیجیتال بسیار امیدوارکننده است.»

او بر این باور است که قرارگیری آیندهوون در قلب منطقه برین‌پورت باعث شده که این باشگاه همواره در نوآوری پیشگام باشد و دارایی‌های دیجیتال نیز در تصویر نوآورانه جهان از آینده، جایگاه ویژه‌ای دارند.

لنرت ولمینگز (Lennert Vlemmings)، مدیر ارشد عملیات انی‌کوین، در رابطه با پذیرش بیت کوین توسط آیندهوون و گام بعدی این موسسه می‌گوید:

«ما بزرگ‌شده این منطقه هستیم و همیشه رابطه نزدیکی با آیندهوون داشته‌ایم. به‌عنوان یک شرکت فناور مستقر در منطقه برین‌پورت از انعقاد قرارداد همکاری مشترک با آیندهوون بسیار خرسندیم. گام بعدی اما برای گسترش پذیرش ارزهای‌دیجیتال در اتحادیه اروپا انجام پرداخت‌ها در قالب بیت کوین است.»

لینک کوتاه: b2n.ir/w04381 

برچسب ها :

اداره پست بریتانیا با پذیرش بیت کوین، امکان خرید آن را مهیا کرد
امکان پرداخت هزینه پارکینگ با ارزهای‌دیجیتال در سرتاسر اروپا مهیا شد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3