چرا بیت کوین خریدم؛ مجری مشهور CNBC توضیح می‌دهد

جیم کرامر (Jim Cramer)، بنیان‌گذار «TheStreet» و مجری برنامه مَد مانی (Mad Money) شبکه سی‌ان‌بی‌سی (CNBC)، در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

چرا در بیت کوین خریدم؛ مجری مشهور CNBC توضیح می‌دهد

title

به گزارش دکریپت، جیم کرامر، مجری برنامه مَد مانی شبکه سی‌ان‌بی‌سی و بنیان‌گذار سایت خبریِ حوزه مالی TheStreet، در مصاحبه‌ای که در وب سایت خود منتشر کرد، توضیح می‌دهد که چرا بیت کوین را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کرده است.

کرامر بدون این‌که میزان سرمایه‌گذاری خود را اعلام کند گفت:

«شما می‌خواهید اشکال دارایی‌ خود را متنوع‌تر کنید. این ]سرمایه‌گذاری[ موقعیت بزرگی برای من نیست، اما مطمئناً ایجاد تنوع مهم است و بیت کوین هم شکلی از دارایی است و من می‌خواهم میان دارایی‌های خود توازن بر‌قرار کنم.»

کرامر برای سرمایه‌گذاران مردد گفته است که «محتوای کافی» در‌مورد بیت کوین وجود دارد، اما تاریخ نوسانات قیمت بیت کوین داستان دیگری را تعریف می‌کند.

نام آنتونی پمپلیانو (Anthony Pompliano)، یا همان پمپ (Pomp) معروف، و جیسون سکستون (Jason Sexton) در میان کسانی که بر سرمایه‌گذاری کرامر تاثیر‌گذار بوده‌اند دیده می‌شود. جیسون سکستون همان کسی است که توئیت «Buy Bitcoin!!!!» را در پاسخ به کرامر منتشر کرده بود.

کرامر در رابطه با افزایش قیمت بیت کوین در سال 2017 که قبل از سقوط بزرگ 2018 رخ‌داده بود گفت: «این ]بیت کوین[ پول زیادی شده بود و خیلی هم داغ شده بود. دلیلی وجود ندارد تا منتطر سقوط مجدد آن بمانید.»

اما چرا کرامر بیت کوین را در نزدیکی بالاترین قیمت تاریخ (17,000) خریداری کرده است؟

کرامر در اظهار نظری عجیب با اشاره به این نکته که از استراتژی رایجی استفاده کرده است می‌گوید:

«من میخواهم چیزی را خریداری کنم، پس آن را در قیمت بالایی خریداری خواهم کرد. هرچقدر که آن چیز پایین تر بیاید، من بزرگ و بزرگتر می‌شوم.»

از زمان سرمایه‌گذاری کرامر قیمت بیت کوین به 19,195 دلار رسیده است که نشان دهنده 3.72 درصد رشد در 24 ساعت گذشته است. بیت کوین بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار است.

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه ۱ مهر
وضعیت بازار؛ قرمز همچنان رنگ حاکم بر بازار است
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد
بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ کمتر از ۰.۵ درصد از انرژی جهان را مصرف خواهد کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط