چین لینک در بالاترین قیمت تاریخ؛ این بار ۲۵ دلار

لینک (LINK) در ۲۴ ساعت گذشته با رشد ۱۵ درصدی که از خود نشان داد موفق شد رکورد تاریخی خود را افزایش دهد. در تاریخ ۲۳ ژانویه (۴ بهمن) قیمت توکن اصلی شبکه چین لینک (Chainlink) به ۲۵ دلار رسید، این میزان بالاترین قیمت تاریخ این ارز دیجیتال است. در حالی که سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال هنوز در حال و هوای روند صعودی بی‌سابقه اخیر بیت کوین مانده‌اند، لینک رشد به مراتب بزرگتری را در سال ۲۰۲۱ به نمایش گذاشته است. لینک پس از تجربه قیمت ۱.۷۷ دلار در شب سال نو میلادی، با رشد ۱,۳۰۰ درصدی که در کمتر از ۱ ماه از خود نشان داد، اکنون به اوج تاریخی خود رسیده است.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

چین لینک در بالاترین قیمت تاریخ؛ این بار ۲۵ دلار

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از دکریپت، در ابتدای هفته، زمانی که هر واحد لینک حدود ۲۳ دلار معامله می‌شد، معامله‌گران هیجان‌زده لینک که تا به حال چنین قیمتی را تجربه نکرده بودند، اقدام به فروش دارایی‌های خود کردند و افزایش حجم سفارش‌های فروش سبب شد تا قیمت این ارز دیجیتال تا حدود ۱۸ دلار کاهش یابد.

با نزدیک شدن به آخر هفته بازار لینک با حمایت خریداران در سطح ۱۸ دلار روبه‌رو شد و سرانجام در ساعت ۶:۳۰ (به وقت تهران) روز یکشنبه به قیمت ۲۵.۴۵ دلار رسید. در لحظه انتشار این گزارش هر واحد لینک حدود ۲۴ دلار معامله می‌شود.


نمودار قیمت لینک (نمای یک روزه بازار لینک/دلار)

عملکرد لینک مانند مزاج سرمایه‌گذارانش بی‌ثبات است؛ لینک در ۱۵ ژانویه (۲۶ دی) به ۲۱ دلار رسید که در آن زمان بالاترین قیمت تاریخ این ارز دیجیتال بود. قیمت لینک تنها ۳ ساعت بعد از شکستن رکورد تاریخی خود ۲۰ درصد سقوط کرد.

در حالی که سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال هنوز در حال و هوای روند صعودی بی‌سابقه اخیر بیت کوین مانده‌اند، لینک رشد به مراتب بزرگتری را در سال ۲۰۲۱ به نمایش گذاشته است. لینک پس از تجربه قیمت ۱.۷۷ دلار در شب سال نو میلادی، با رشد ۱,۳۰۰ درصدی که در کمتر از ۱ ماه از خود نشان داد، اکنون به اوج تاریخی خود رسیده است.

بیت کوین در این هفته با سقوط به زیر سطح ۲۸,۹۰۰ دلار، از نظر قیمت در شرایط مشابه شب سال نو میلادی قرار گرفت. دیگر ارزهای خانواده بیت کوین هم شرایط مشابهی را تجربه کرده‌اند؛ ساتوش ویژن (Bitcoin SV) و بیت کوین کش (Bitcoin Cash) هر دو در ۲۴ ساعت گذشته ۳ درصد و در ۷ روز گذشته ۱۵ درصد سقوط کرده‌اند.


وضعیت بازار ارزهای دیجیتال (یکشنبه 5 بهمن)

در همین حال قیمت پولکادات (Polkadot)، چهارمین ارز برتر از نظر ارزش بازار، در ۲۴ ساعت گذشته ۳ درصد رشد کرده است. ارزهای دیجیتال آوی (AAVE) و تزئوس (Tezos) هم در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ درصد رشد کرده‌اند. این ارزها به ترتیب جایگاه هفدهم و هجدهم بازار را به خود اختصاص داده‌اند.

برچسب ها :

نهنگ‌ها ۱.۴۵ میلیارد دلار چین‌لینک خریداری کردند!
هشدار: کلاهبرداران با استفاده از بیت کوین سرویس اینترنت استارلینک قلابی می‌فروشند!
چین لینک چیست؟

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3