کارخانه قند ورامین بازگشایی می‌شود

sutun

نویسنده : مهدی نادری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

کارخانه قند ورامین بازگشایی می‌شود

title

علیرضا شمس دادستان ورامین اظهار کرد: مراسم افتتاح و بازگشایی فاز اول کارخانه قند ورامین قرار است در روز چهارشنبه مصادف با هفته قوه قضائیه با حضور حشمتی رئیس کل دادگستری کل استان تهران مورد افتتاح قرار بگیرد.

بازگشایی کارخانه قند ورامین بشارتی در حوزه تولید است

حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین نیز در این باره اظهار کرد: با توجه به پیگیری‌هایی که دستگاه قضایی انجام داده و تلاش و همکاری همه مسؤولان و عزم جدی و مطالبات مردمی که وجود داشته است و بارها از تریبون‌های مختلف و رسانه‌ها و نمازجمعه اعلام شد ان‌شاءالله تا پایان همین هفته مراسم افتتاح رسمی‌ کارخانه قند ورامین برگزار خواهد شد و به نوعی بشارت دیگری برای مردم ورامین در حوزه تولید خواهد بود و امیدواریم همچنان این رشد و تولید ادامه پیدا کند.

وی گفت: قطعا بازگشایی این کارخانه که با همت دستگاه قضایی انجام گرفته یک بشارتی برای تلاش بیشتر و تحولی در حوزه تولید در دولت آینده است.


برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط