کاردانو در رتبه سوم بازار؛ رشد ۲۷ درصدی ADA در ۲۴ ساعت

کاردانو با رشد ۲۷ درصدی که در ۲۴ ساعت گذشته از خود نشان داد، به رده سوم برترین ارزهای بازار رسید. قیمت این ADA در دو هفته اخیر حدود ۴۵ درصد افزایش یافته است.

mammad

منبع : COINTELEGRAPH

کاردانو در رتبه سوم بازار؛ رشد ۲۷ درصدی ADA در ۲۴ ساعت

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، قیمت کاردانو با عبور از ۱.۳۰ دلار به رتبه سوم برترین ارزهای دیجیتال بازار رسید. این در حالی بود که حجم معاملات این ارز دیجیتال هم رکورد تازه‌ای ثبت کرد.


نمودار قیمت کاردانو (نمای ۱ روزه بازار کاردانو/تتر)

آخرین جهش قیمت کاردانو پس از آن رخ داد که چارلز هاسکینسون (Charles Haskinson) در توییتر خود اعلام کرد به‌روزرسانی شبکه این ارز دیجیتال از ابتدای مارس ۲۰۲۱ (۱۱ اسفند) اعمال خواهد شد.

قیمت کاردانو در ۲۵ فوریه (۷ اسفند) تا ۱.۱۷ دلار بالا رفت و پس از آن با سقوط گسترده‌ای، تا زیر ۱ دلار سقوط کرد. کمی بعد شاهد ثبت رکورد تازه در حجم معاملات این ارز دیجیتال بودیم. رسیدن حجم معاملات به ۱۲.۸ میلیارد دلار سبب شد تا کاردانو اوج تاریخی جدیدی را تجربه کند.

پس از ثبت این قیمت، کاردانو با پیشی گرفتن از ارزهای دیجیتال دیگر، به سومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شد.

شاخص ورتکس (VORTECS) که یک مقایسه الگوریتمیک از داده‌هایی مانند عوامل روانی حاکم بر بازار، حجم معاملات، نوسانات قیمتی و فعالیت‌های مرتبط در توییتر است، ۲۵ فوریه عدد ۷۹ را برای کاردانو نشان می‌داد که نشان‌دهنده وضعیت خوب این ارز دیجیتال است.


شاخص ورتکس

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام