کریپتو هد: کالیفرنیا آماده‌ترین ایالت آمریکا برای پذیرش ارزهای دیجیتال است!

بر اساس تحقیقات جدیدی که وب سایت کریپتو هد (Crypto Head) انجام داده، ایالت کالیفرنیا به عنوان آماده ترین حوزه قضایی برای پذیرش ارزهای دیجیتال در آمریکا شناخته شده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

کالیفورنیا,نظرسنجی

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین‌تلگراف، بر اساس تحقیقات جدید صنعت از سایت کریپتو‌هد (Crypto Head) ، کالیفرنیا به دلیل فراگیر شدن دستگاه‌های خودپرداز ارز دیجیتال و افزایش علاقه به دارایی‌های دیجیتالی در بین مردم این ایالت، به عنوان آماده‌ترین حوزه قضایی برای پذیرش حوزه ارزدیجیتال در ایالات متحده شناخته شده است.

کالیفرنیا با امتیاز ۵.۷۲ از ۱۰، از نیوجرسی ۵.۴۴ امتیاز، تگزاس ۵.۲۸ امتیاز، فلوریدا ۵.۰۳ امتیاز و نیویورک ۴.۲۹ امتیاز در شاخص آمادگی ارزدیجیتال، عبور کرد. مجموع امتیازات ایالت کالیفرنیا، ۲.۵۴ واحد بیشتر از میانگین کشوری بود.

نتایج با استفاده از معیارهایی مانند جستجوهای مرتبط با ارزدیجیتال در گوگل، حضور بیت کوین (BTC) و دیگر دستگاه‌های خودپرداز ارزهای دیجیتال و تعداد لایحه‌های مربوط به بلاک‌چین در هر ایالت، ارائه شده است. کالیفرنیا در جستجوهای مربوط به ارزدیجیتال گوگل در هر ۱۰۰,۰۰۰ جستجو و در تعداد خودپردازهای ارزدیجیتال، رتبه اول را کسب کرد. این عوامل مثبت، فقدان قوانین متمرکز بر ارزدیجیتال در ایالت را جبران می‌کند.

در مقایسه، نیویورک هشت لایحه متمرکز بر ارزدیجیتال را تصویب کرده است، اما از نظر نصب خودپردازهای ارزدیجیتالی در رتبه ۳۳ قرار داشت. نیوجرسی دارای بیشترین تعداد دستگاه‌های خودپرداز ارزدیجیتالی در هر ۱۰,۰۰۰ مایل مربع است و در جستجوی هر ۱۰۰,۰۰۰ نفر، سومین رتبه را دارد. تگزاس و فلوریدا نیز از نظر خودپردازها و جستجوهای کلی، نمره خوبی کسب کردند.

علی رغم بلاتکلیفی مقررات و لایحه زیرساختی که می‌تواند بخش‌های کلیدی اقتصاد بلاک‌چین را تحت تاثیر قرار دهد، ایالات متحده همچنان رهبر جهانی در پذیرش ارزهای دیجیتال است. در سال ۲۰۲۰ (۱۳۹۹)، حجم تجارت بیت کوین در ایالات متحده، بیش از مجموع اروپا، نیجریه و چین بوده است. در همان سال، آمریکایی‌ها ۴.۱ میلیارد دلار سود واقعی از معاملات ارزدیجیتالی خود بدست آوردند که بسیار بیشتر از هر کشور دیگری است. ایالات متحده همچنین در جهان، در زمینه خودپردازهای بیت کوین پیشرو است و ۸۶.۴ درصد از کل نصب‌ها را به خود اختصاص داده است.

موفقیت ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، تا حد زیادی از موقعیت آن به عنوان یک کلاس دارایی قابل سرمایه گذاری ناشی می‌شود. به این ترتیب، دیگر معیارهای پذیرش رتبه بالایی ندارند. در ماه آگوست (مرداد)، وب سایت مقایسه مالی «Finder» ، ایالات متحده را از نظر مالکیت ارزدیجیتال در بین ساکنان، از بین ۲۷ کشور ، کشور ۲۶ ام اعلام کرد. بازارهای نوظهوری که بیشتر به حواله‌ها وابسته هستند، مانند بازارهای آسیای جنوب شرقی و آمریکای لاتین، در این لیست بسیار بالاتر قرار گرفتند.

لینک کوتاه: b2n.ir/j48816 

حمایت ۴۲ درصد مردم تگزاس از تبدیل بیت کوین به پول قانونی
حمایت بیش از ۲۵ درصد آمریکایی‌ها از تبدیل بیت کوین به پول قانونی
حدود ۶۴ درصد مردم مایل به استفاده از ارز دیجیتال بانک مرکزی هستند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3