کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا درخواست دارندگان XRP برای عفو ریپل را رد کرد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا و رییس سابق این سازمان، ایلاد رویزمن (Elad Roisman)، دادخواست دارندگان ریپل را در مقابل حکم دادگاه عالی که در اوایل ژانویه (دی) ارائه شده بود رد کرد.

mammad

منبع : UTODAY

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا درخواست دارندگان XRP برای عفو ریپل را رد کرد

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، هدف سرمایه‌گذاران وادار کردن کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به اصلاح دادخواست علیه ریپل بوده است. آنها با بیان این‌که XRP جزء اوراق بهادار محسوب نمی­شود، قصد داشتند ریپل را از دادخواست خارج شود. آن­ها ادعا می­کنند که اعمال قانون علیه شرکت سبب زیان­های "چند میلیارد دلاری" سرمایه‌گذاران شده است.

آژانس یک استدلال سه جانبه ارئه داده که علت رد کردن دادخواست در آن توضیح داده شده است.

در این دادخواست ۱۸ صفحه‌ای، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا استدلال میکند که دادخواست دارندگان ریپل به دلیل مصونیت حاکمیت، فاقد حوزه قضایی موضوع است. این مصونیت، یک توافق حقوقی است که از دولت فدرال در مقابل تحت پیگرد قرار گرفتن، در صورت عدم لغو مصونیت، محافظت میکند.

جالب اینجاست که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا می­گوید سرمایه گذاران نمی­توانند این ادعا را ثابت کنند که اگر شکایت پس گرفته شود، صرافی­های ارز دیجیتال ریپل را به فهرست خود باز می‌گردانند و یا این­که ارزش توکن افزایش می­یابد.

درعوض، ریپل در پاسخ اخیرش به شکایت اصلاحی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، ادعا می کند که  این دادخواست سبب "آسیب هنگفت" به سرمایه گذاران ریپل شده است. این آسیب­ها 15 میلیارد دلار تخمین زده می‌شود.

قیمت ریپل یک هفته پس از دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار، بیش از ۶۶ درصد سقوط کرد اما دوباره خود را بازیابی کرد.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط