کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا یک مشاور ارشد جدید ارزهای دیجیتال استخدام کرد

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یک کارمند جدید که در زمینه سیاست گذاری ارزهای دیجیتال و کار بین سازمانی مشاوره ارائه می‌دهد را استخدام کرده است.

محسن عبادی

نویسنده : محسن عبادی

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

SEC,آمریکا,ارز دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، در اطلاعیه روز پنجشنبه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اعلام کرد که کوری فرایر به عنوان مشاور ارشد آژانس در نظارت بر ارزهای دیجیتال به کارکنان اجرایی جنسلر خواهد پیوست. فرایر به عنوان کارمند حرفه‌ای کمیته بانکی سنا و همچنین مشاور ارشد سیاست کمیته خدمات مالی مجلس با نمایندگان ماکسین واترز و براد میلر کار کرده است.

انتصاب فرایر به سمت کارکنان اجرایی رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده همراه با فیلیپ هاونشتاین، جنیفر سونگر و خورخه تنریرو بود که به ترتیب به عنوان مشاور عملیات، مشاور مدیریت سرمایه گذاری و مشاور اجرایی کار خواهند کرد. جنسلر در انتصاب آنها این تیم را مشاور ارزشمند در مورد سیاست، اجرا و عملیات نمایندگی کارکنان جدید، نامیده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، کمیسیون معاملات آتی کالا و شبکه اجرای جرایم مالی، مقررات دارایی‌های دیجیتال را در ایالات متحده مدیریت می‌کنند، اما هرکدام دارای ادعاهای قضایی متفاوتی هستند که منجر به یک رویکرد تکه تکه می‌شود که شرکت‌های ارزهای دیجیتال باید برای فعالیت قانونی آن را دنبال کنند. تایید شده توسط ایالات متحده سنا در ماه آوریل (فروردین)، جنسلر احتمالا تا سال ۲۰۲۶ (۱۴۰۵) به عنوان رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ادامه خواهد داد.

انتصاب فرایر به کارکنانش می‌تواند به طور بالقوه بر موقعیت عمومی جنسلر در مورد تغییرات سیاست‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد. رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مسلماً یکی از آگاه‌ترین افراد در زمینه فناوری ارزهای دیجیتال و بلاک چین است که تا کنون جایگاه خود را حفظ کرده است، اما در مورد وجوه قابل معامله در مبادلات با قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) ابراز نگرانی کرده است. او مدت‌هاست که از پروژه‌های ارزهای دیجیتال خواسته است تا در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت نام کنند و به طور خاص گفته است که با تنظیم‌کننده‌ها همکاری کنند.

رهبری کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده احتمالاً در سال ۲۰۲۲ (۱۴۰۱) پس از کناره گیری کمیسر الاد رویزمن در ژانویه (دی) و انقضای دوره کمیسیونر آلیسون لی، که قرار است در ژوئن (خرداد) باشد، تغییر کند. این فرصتی را برای رئیس جمهور جو بایدن ایجاد می‌کند تا کارشناسان مالی را انتخاب کند که می‌توانند تأثیر قابل توجهی بر سیاست‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال داشته باشند.

لینک کوتاه:b2n.ir/y92084 

همکاری بنیاد استلار با صرافی مرکادو بیت کوین برای توسعه ارز دیجیتال ملی برزیل
سقوط بازار ارز دیجیتال منجر به کاهش ارزش کمک‌های مالی ارز دیجیتالی دولت اوکراین شد
بانک مرکزی شرایط احراز هویت الکترونیکی را اعلام کرد؛ احراز هویت صرافی‌های ارز دیجیتال تغییر می‌کند؟
کنگره آمریکا امسال بیش از ۵۰ لایحه مرتبط با ارزهای دیجیتال ارائه کرده است
بیل گیتس همچنان یکی از منتقدان ارزهای دیجیتال است

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

ارز دیجیتال,اوکراین,روسیه

سقوط بازار ارز دیجیتال منجر به کاهش ارزش کمک‌های مالی ارز دیجیتالی دولت اوکراین شد

سه ماه است که جنگ در اوکراین آغاز شده است. این کشور علیرغم سقوط قیمت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال همچنان قصد دارد از سرمایه‌گذاران این عرصه کمک‌های مالی جمع آوری کند. تلاش های اوکراین برای جمع آوری کمک های مالی در ماه مه (اردیبهشت-خرداد) به دلیل سقوط ارزهای دیجیتال با بن بست روبه رو شده است.

خبر - دیروز
بانک مرکزی,قانون گذاری,احراز هویت الکترونیکی,صرافی‌های ارز دیجیتال

بانک مرکزی شرایط احراز هویت الکترونیکی را اعلام کرد؛ احراز هویت صرافی‌های ارز دیجیتال تغییر می‌کند؟

بانک مرکزی ایران به‌تازگی شرایط احراز هویت الکترونیکی را ویژه بانک‌ها و مؤسسات مالی اعلام کرده است؛ اما آیا ضوابط جدید احراز هویت در صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال را هم تحت‌تأثیر قرار می‌دهد؟

خبر - ۴ روز پیش
کنگره آمریکا,قانون گذاری,ارزهای دیجیتال,ارز دیجیتال بانک مرکزی,بلاک چین

کنگره آمریکا امسال بیش از ۵۰ لایحه مرتبط با ارزهای دیجیتال ارائه کرده است

یکی از مقامات قبلی شرکت بیمه سپرده فدرال آمریکا مقاله‌ای منتشر کرده است که در آن به بیش از ۵۰ لایحه مرتبط با دارایی‌های دیجیتال که سیاست‌های قانون‌گذاری ارز های دیجیتال، بلاک چین و ارز دیجیتال بانک مرکزی را تحت تاثیر قرار می‌دهد و در سال ۲۰۲۲ ارائه شده‌اند، اشاره کرده است.

خبر - ۴ روز پیش
بیل گیتس,مایکروسافت,ارز دیجیتال

بیل گیتس همچنان یکی از منتقدان ارزهای دیجیتال است

بیل گیتس، بنیان‌گذار مایکروسافت و چهارمین مرد ثروتمند جهان، گفته است که در هیچ ارز دیجیتالی سرمایه‌گذاری نمی‌کند. او اظهار داشته است که فقط در دارایی‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کند که کارکرد ارزشمندی داشته باشند. به گفته او ارزش شرکت‌ها بر اساس محصولاتشان تعیین می‌شود، اما ارزش ارزهای دیجیتال، صرفاً بر اساس این گمانه‌زنی است که شخص دیگری آنها را در آینده می‌خرد.

خبر - ۶ روز پیش
RUNE,تورچین,ارز دیجیتال,مقاله آموزشی

معرفی ارز دیجیتال تورچین (RUNE)

تورچین یک پروتکل نقدینگی غیرمتمرکز است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی دارایی‌های ارز دیجیتال را در طیف وسیعی از شبکه‌ها بدون از دست دادن نگهبانی کامل دارایی‌های خود در این فرآیند مبادله کنند.

مقاله - ۷ روز پیش
استخراج,بیت کوین,ماینینگ,ارز دیجیتال,ماینر,هش,بلاک چین,مقاله آموزشی

همه چیز در مورد استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین فرآیند ایجاد بلوک‌های معتبر است که سوابق تراکنش‌ها را به دفتر کل عمومی بیت کوین (BTC) که به آن زنجیره بلوک می‌گویند، اضافه می‌کند. این یکی از اجزای حیاتی شبکه بیت کوین است زیرا به اصطلاح مشکل خرج مضاعف (double-spend) را حل می‌کند.

مقاله - ۱ هفته پیش
کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا,بیت کوین,اثبات سهام,CFTC,راستین بهنام

رئیس کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا می‌گوید بیت کوین باید به‌سمت الگوریتم اثبات سهام حرکت کند

راستین بهنام (Rostin Behnam)، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات‌متحده (CFTC)، از مصرف بیش از حد انرژی بیت کوین ابراز تاسف کرده است.

خبر - ۱ هفته پیش
رابین‌هود,ارز دیجیتال,کیف پول,Robinhood,NFT,توکن‌های غیرمثلی

اپلیکیشن رابین‌هود قصد دارد کیف پول ارز دیجیتال غیرامانی خود را راه‌اندازی کند

اپلیکیشن معاملات سهام و ارزهای دیجیتال رابین‌هود (Robinhood) قصد دارد تا سال آینده یک کیف پول ارز دیجیتال غیرامانی را در بلاک چین اتریوم راه‌اندازی کند. مشتریان این کیف پول می‌توانند کنترل کامل ارزهای دیجیتال و توکن‌های غیرمثلی (NFT) خود را داشته باشند. به گفته این شرکت، کیف پول مذکور به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون پرداخت هیچ کارمزدی، ارزهای دیجیتال را مبادله کنند، به خدمات دیفای دسترسی داشته باشند و توکن‌های غیرمثلی خود را ذخیره کنند.

خبر - ۱ هفته پیش
کمیسیون بورس آمریکا,گری گنسلر,ارزهای دیجیتال,SEC

رئیس کمیسیون بورس آمریکا می‌خواهد بودجه اجرایی این آژانس را برای محافظت از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال افزایش دهد

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، از کنگره خواسته است تا بودجه آژانس را تا ۸ درصد افزایش دهد تا دستور کار نظارتی و اجرایی ارزهای دیجیتال خود را دنبال کند.

خبر - ۱ هفته پیش