کوسالا هماچاندرا، بنیانگذار My Ether Wallet: اجاره بهای خانه ام را از استخراج بیت کوین تهیه می کردم .

"کوسالا هماچاندرا" بنیانگذار و مدیر عامل پلتفرم ذخیر سازی ارز های دیجیتال My Ether Wallet"" در گفت و گویی با کوین تلگراف اعلام کرد که در سال های 2014 و 2015 اجاره بهای خانه خود در لس آنجلس را از طریق استخراج بیت کوین تهیه می کرد.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

کیف پول اتر

title

"کوسالا هماچاندرا" بنیانگذار و مدیر عامل پلتفرم ذخیر سازی ارز های دیجیتال My Ether Wallet"" در گفت و گویی با کوین تلگراف اعلام کرد که در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ اجاره بهای خانه خود در لس آنجلس را از طریق استخراج بیت کوین تهیه می کرد:

"هنگامی که موئد پرداخت اجاره فرا می رسید کوین های استخراج شده را به پول نقد تبدیل می کردم تا بتوانم اجاره بهای اتاق را بپردازم"

هماچاندرا خاطرات استفاده از تجهیزات ماینینگ در دوران دانشجویی اش را یاد آوری می کند:

"در دوران دانشجویی یک ماینر بیت کوینی خریدم که در اتاق خود از آن نگهداری می کردم. درآمدی که از استخراج بیت کوین به دست می آوردم برای پرداخت اجاره بهای اتاق کافی بود، پس در واقع برایم رایگان تمام می شد، همینطور مجبور به پرداخت هزینه برق اضافی نبودم. در سال های ابتدایی پیدایش بیت کوین استخراج بسیار سود آور تر از امروز بود و به تجهیزات کمتری نیاز داشت."

وی به خاطر می آورد:

"از آنجایی که ماینر ها را در اتاق خود نگهداری می کردم با حرارت بسیار آزار دهنده ای رو به رو بودم به طوری که حتی کولر گازی اتاق هم دردی از من دوا نمی کرد و به سختی می توانستم شرایط را برای ادامه زندگی فراهم کنم."

برچسب ها :

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ پنج شنبه ۱ مهر
وضعیت بازار؛ قرمز همچنان رنگ حاکم بر بازار است
تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۲۹ شهریور
بازگشت ۸۶۵ اتریوم سرقتی به پلتفرم MISO

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط