کوین‌بیس ۳.۶ میلیون پوند به برینک کمک می‌کند

صرافی ارزهای دیجیتال کوین‌بیس مبلغ سخاوتمندانه‌ای به مبلغ ۳.۶ میلیون پوند به برینک، یک سازمان غیرانتفاعی که از توسعه دهندگانی که در بلاک چین بیت کوین کمک می‌کنند، اعطا کرده است. برینک از برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین‌بیس و تیم صرافی به دلیل مشارکت آن‌ها در «تلاش‌های تامین مالی برای توسعه بیت‌کوین» قدردانی کرد.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

کوین‌بیس,آمریکا,صرافی,قانون‌گذاری,برایان آرمسترانگ

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «cryptointelligence»، صرافی ارزهای دیجیتال کوین‌بیس مبلغ سخاوتمندانه‌ای به مبلغ ۳.۶ میلیون پوند به برینک، یک سازمان غیرانتفاعی که از توسعه دهندگانی که در بلاک چین بیت کوین کمک می‌کنند، اعطا کرده است.

برینک از برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین‌بیس و تیم صرافی به دلیل مشارکت آن‌ها در «تلاش‌های تامین مالی برای توسعه بیت‌کوین» قدردانی کرد.

این پلتفرم تاکید کرد که این کمک مالی بدون هیچ گونه چشم‌داشتی انجام شده است و تلاش‌های مهندسان درگیر در توسعه منبع باز برای بلاک‌چین بیت کوین را تقویت می‌کند.

ابتکار «GiveCrypto Coinbase» که توسط آرمسترانگ در سال ۲۰۱۸ رهبری شد، کمک مالی به برینک را تسهیل کرد.

با این حال، صرافی در دسامبر ۲۰۲۳ قصد خود را برای حذف تدریجی این پلتفرم به دلیل ناتوانی آن در ایجاد تغییرات پایدار صرفاً از طریق نقل و انتقالات نقدی بدون قید و شرط فاش کرد.

برینک که در سال ۲۰۲۰ تأسیس شد، برنامه‌های کمک هزینه تحصیلی را با هدف تقویت توسعه دهندگان و مهندسان بیت کوین ارائه می‌دهد.

پیش از تأیید محصول قابل معامله در بورس بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ۱۰ ژانویه، «VanEck» تعهد خود را برای تخصیص ۵ درصد از سود حاصل از ابزار سرمایه‌گذاری به توسعه‌دهندگان هسته بیت کوین اعلام کرد.

کوین‌بیس درآمد خالص ۹۰۵ میلیون پوندی را در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ فاش کرد که نشان دهنده افزایش ۴۵ درصدی نسبت به سه ماهه سوم است.

لینک کوتاه: B2n.ir/r82366 

وب‌سایت گروه باج افزار لاک‌بیت در عملیاتی بین‌المللی از دسترس خارج شد
جاستین سان بیش از ۵۰۰ میلیون دلار تتر را به صرافی ارز دیجیتال HTX منتقل کرد
پیتر شیف,طلا,بیت‌کوین,نرخ تورم,آمریکا
داد‌ه‌های شخصی بیش از ۵۰ هزار مشتری بانک آمریکا لو رفت
بررسی بازار فارکس؛ دلار آمریکا در آستانه انتشار داده‌های کلیدی

نظرات

در نوبیتکس می‌توانی از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال هم درآمد داشته باشی.

ثبت‌نام و شروع سرمایه‌گذاری

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوب برای متقاضیان وام / سقف وام افزایش یافت

title

حداکثر مجموع اصل تسهیلات خرد قابل پرداخت به هر مشتری در هر مؤسسه اعتباری به ۳۰۰ میلیون تومان افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، این بانک در بخشنامه‌ای به شبکه بانکی دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات خرد را ابلاغ کرد در این بخشنامه آمده است، از تاریخ ابلاغ این دستورالعمل، بانک‌ها و مؤسسات اعتباری موظف هستند، تسهیلات خرد اعطایی را بر اساس شرایط، امتیاز اعتباری، رتبه اعتباری داخلی و سقف اعتبار مشتری در قالب قراردادهای فروش اقساطی، اجاره به شرط تملیک، مرابحه، جعاله و قرض‌الحسنه به مشتری پرداخت نماید.

مطالب مرتبط