کِوین اولری؛ اگر حمایت کنند سرمایه گذاری خود را بیشتر خواهم کرد

کِوین اولری گفته است که مخالف بیت کویت نیست و در صورت حمایت بیشتر بازیگران اصلی بازار از ارز دیجیتال، سرمایه‌گذاری خود را بیشتر هم خواهد کرد.

Maryamsaghafi

منبع : COINTELEGRAPH

pomp-talks-shark-tank-s-kevin-o-leary-into-buying-a-little-more-bitcoin

title

به گزارش کوین تلگراف، کِوین اولری (Kevin O'Leary)، تاجر کانادایی، که در برنامه تلویزیونی “Shark Tank” ظاهر شد؛ ظاهراً پس از صحبت با  آنتونی پامپ موضع خود را در رابطه با بیت کوین نرم‌تر کرده است.

در اپیزودی از پادکست پامپ در برنامه شارک تنک (Shark Tank) که امروز منتشر شد؛ کِوین اولری درمورد صحبتهای سال گذشته‌ی خود که گفته بود «بیت کوین یک ارز واقعی نیست» تجدید نظر کرده است، هرچند که نگرانی خود را از نوسانات بازار ارز دیجیتال نیز در این برنامه ابراز کرد.

این تاجر کانادایی گفت که قبلا مقداری بیت کوین داشته و ممکن است که کمی بیشتر از ۴۰۰ میلیون دلار خود را در ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کند.

اولری گفت: «‌من مخالف بیت کوین نیستم اما وقتی شما در مورد گذاشتن میلیون‌ها دلار پول برای کار صحبت می‌کنید باید به‌صورت دراز‌مدت درباره آن فکر کنید و من احساس می‌کنم ایده‌های جایگزین متنوعی هم وجود دارد.»

اولری می‌گوید که نگرانی اصلی وی درباره‌ی سرمایه گذاری ۱٪ تا ۵/۲٪ از سهام خود در بیت کوین، این است که ارز دیجیتال هنوز حمایت بازیگران اصلی بازار را ندارد.

«شاید در آینده فقط در بیت کوین سرمایه گذاری کنم. من کمی بیت کوین دارم پس می‌توانم رشد قیمت را ببینم اما اینکه نمی‌توانم با بازیگران اصلی بازار‌های مالی همکاری کنم من را آزار می‌دهد.»

با این حال اولری گفت فکر می‌کند درصد بیشتری از سهام خود را در ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کند. وی معتقد است که جهان به ارز دیجیتال نیاز دارد:

«اگر شما به من بگویید که دولت سوئیس، اتحادیه اروپا، آمریکا، کانادا و استرالیا با هر فعالیتی که در ارتباط با بیت کوین باشد موافق هستند، من ۲۰ درصد از سهام خود را در بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کنم.»

نظرات تازه‌ی اولری در برنامه شارک تانک، در مقایسه با دیدگاه‌ سال‌های گذشته او در مورد بیت کوین، نشان‌دهنده پذیرش ارز دیجیتال از سوی این تاجر مطرح کانادایی است. اورلی در مصاحبه سال 2019 خود با شبکه سی‌ان‌بی‌سی (CNBC)، ارز دیجیتال را «ارز سَرکش» خطاب کرد چرا‌که این ارز در سال‌های اخیر به حدی نوسان داشته است که حتی کسی نمی‌تواند با آن مالیات خود را بپردازد.

وی در گذشته گفته بود:

«من هیچ علاقه‌ای به سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال ندارم، چراکه نوسانات این بازار دیوانه‌وار است.»

چارلز هوسکینسون: بیت کوین «بدترین دشمن خود است» و به اتریوم خواهد باخت
پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد
سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین
ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟
ریزش قیمت دوج کوین پس از تصادف اتومبیل حامی Doge

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط

پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد

پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد

مدل انباشت به جریان که بر اساس رابطه بین کمیابی و ارزش دارایی توسط شخصی با نام مستعار پلن بی (PlanB) طراحی شده است، یک روش خوب برای پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال در بلند مدت به حساب می‌آید. این مدل عنوان می‌کند که در بدترین شرایط قیمت بیت کوین تا پایان ماه نوامبر (اوایل آذر ماه) به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد که با توجه به شرایط بازار، این پیش‌بینی بسیار خوشبینانه است.

خبر - 31 خرداد 1400
سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

پس از آن که بانک کشاورزی چین تأیید کرد امکان ارائه خدمات به کسب‌وکارهای مرتبط با ارزهای دیجیتال و بیت کوین از طریق این بانک وجود ندارد، قیمت بیت کوین با سقوطی ۱,۰۰۰ دلاری همراه شد.

خبر - 31 خرداد 1400
ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟

ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟

ارز‌های دیجیتال با سرعت بالایی در سراسر جهان در حال محبوب شدن هستند و به عنوان گزینه‌هایی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و نحوه پرداخت و تجارت شاهد افزایش مخاطبان خود بوده‌اند. بسیاری از شرکت‌ها شروع به بررسی ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین به عنوان جایگزین پول کرده‌اند. در ادامه به معرفی ایده‌آل‌ترین کشورهای جهان برای فعالیت در این حوزه می‌پردازیم.

مقاله - 31 خرداد 1400