کپیتال اینترنشنال ۶۰۰ میلیون دلار سهام مایکرو استراتژی را خریده است

شرکت خدمات مالی کپیتال اینترنشنال بیش از ۵۰۰ میلیون دلار سهام شرکت مایکرو‌استراتژی را خریداری کرده است.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

کپیتال اینترنشنال ۶۰۰ میلیون دلار سهام مایکرو استراتژی را خریده است

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین‌تلگراف، اظهارنامه ارسالی مایکرو‌استراتژی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نشان می‌دهد کپیتال اینترنشنال (Capital International) این مبلغ را برای خرید ۹۵۳,۲۴۲ سهم هزینه کرده است. با انتشار این اظهارنامه سهام مایکرواستراتژی ۱.۵ درصد رشد کرد و ارزش هر واحد آن به ۶۲۸.۴۴ دلار رسید.

ترازنامه ۳ ماهه اول سال ۲۰۲۱ شرکت کپیتال اینترنشنال در کمیسیون بورس آمریکا نشان داد که این شرکت از ۳۱ مارس (۱۱ فروردین) هیچ سهمی از مایکرو‌استراتژی در اختیار ندارد.

مایکرو‌استراتژی که اولین بار سال گذشته اعلام کرد قصد خرید بیش از ۲۵۰ میلیون دلار بیت کوین را دارد، با خرید ۱۰۵،۰۸۵ بیت کوین معادل بیش از ۳.۵ میلیارد دلار با قیمت‌های فعلی به سرمایه‌گذاری خود ادامه داده است.

علی رغم اخباری مبنی بر سرمایه‌گذاری گسترده این شرکتی در این ارز دیجیتال، ظاهراً قیمت بیت کوین تحت تأثیر قرار نگرفت. بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته ۲ درصد افزایش یافته و به ۳۳،۴۳۸ دلار رسیده است.

ماه گذشته، این شرکت اعلام کرده بود که قصد دارد ۴۰۰ میلیون دلار از اوراق بدهی خود را بفروشد تا بتواند بیت کوین بیشتری بخرد. با این حال این شرکت ۵۰۰ میلیون دلار از اوراق بدهی خود را به فروش رساند و ۴۸۹ میلیون دلار ارز دیجیتال خریداری کرد. پس از این اتفاق ارزش سهام ماکرواستراتژی بیش از ۲ درصد سقوط کرد.


لینک کوتاه: https://b2n.ir/f81993

السالوادور همچنان بیت کوین می‌خرد!
تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ دوشنبه ۲۹ شهریور؛ حمایت‌ها و مقامت‌ها کدام‌اند

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط