گروه انانیموس ارز دیجیتال خود را جهت مبارزه با ایلان ماسک معرفی کرد

دستکاری بازار ارز دیجیتال توسط ایلان ماسک و سرکوب این حوزه توسط دولت چین سبب شد تا گروه انانیموس (Anonymous) ارز دیجیتال خود را معرفی کند.

انانیموس,هکر,ارز دیجیتال,ایلان ماسک,

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از اکسچینو، گروه انانیموس ویدیوی جدیدی را منتشر کرده که در آن از ارز دیجیتال خود با نام آنون اینو (Anon Inu) پرده برداشته است. بنا بر اعلام این گروه هکری بزرگ، هدف از ایجاد و عرضه این ارز دیجیتال مبارزه با مدیر عامل شرکت تسلا (Tesla)، ایلان ماسک، در بحث “جنگ میم کوین‌ها” و همچنین کشور چین در ارتباط با موضوع “سرکوب حوزه ارزهای دیجیتال” است. گروه Anonymous اظهار داشت:

«ما بر این باور هستیم که داستان ارزهای دیجیتال تازه شروع شده است. در نتیجه ما یک ارز دیجیتال جدید با ویژگی‌های درونی گوناگون و متنوع برای جامعه دیفای با نام Anon Inu عرضه کرده‌ایم.»

چرا گروه انانیموس دست به عرضه ارز دیجیتال زد؟

با توجه به ماهیت غیر متمرکز گروه هکری انانیموس، همچنان این موضوع مشخص نیست که آیا این گروه بزرگ بنا به ادعاهای موجود و با استفاده از چنین بهانه‌ای دست به عرضه و تبلیغ این ارز دیجیتال کرده است یا خیر. با استناد بر گزارش پیشین سایت خبری U.Today، در اوایل ماه ژوئن (خرداد ماه) گروه انانیموس ایلان ماسک را به دلیل انتشار توییت‌های مخرب علیه حوزه ارزهای دیجیتال و پیرو آن نابودی زندگی مردم، تهدید کرد. لازم به ذکر است که ویدیو جدید گروه انانیموس از همان کانال یوتیوب که ایلان ماسک را تهدید کرده بود، منتشر شده است.

به نظر می‌رسد که حساب توییتری YourAnonCentral صحت این موضوع را تایید کرده، اما حساب توییتری YourAnonNews این موضوع را انکار کرده است.

لینک کوتاه:https://b2n.ir/q94385 

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس: ساماندهی تبادل ارزهای دیجیتال در اولویت است

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط