یونی سواپ قصد دارد تا بیش از ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری جدید جذب کند

یونی ‌سواپ لبز، توسعه‌دهنده پروتکل یونی‌سواپ، قصد دارد تا با ارزش‌گذاری ۱میلیارد دلاری خود، ‌ ۱۰۰ تا ۲۰۰میلیون دلاری کمک مالی جدید جمع‌آوری کند.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

یونی سواپ,سرمایه‌گذاری,یونی ‌سواپ لبز

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از «theblock»، یونی ‌سواپ لبز، توسعه‌دهنده پروتکل یونی‌سواپ، قصد دارد تا با ارزش‌گذاری ۱میلیارد دلاری خود، ‌ ۱۰۰ تا ۲۰۰میلیون دلاری کمک مالی جدید جمع‌آوری کند.

بر اساس گزارشی که در تک کرانچ (Tech Crunch) به نقل از چهار فرد مطلع منتشر شده است، این شرکت در مراحل اولیه برگزاری این رویداد تأمین سرمایه است.

گفته می‌شود که پالی چین و یک صندوق مدیریت دارایی دولتی سنگاپور در دور جدید سرمایه‌گذاری یونی ‌سواپ مشارکت خواهند داشت.

یونی‌سواپ بزرگترین صرافی غیرمتمرکز (DEX) در بازار ارزهای دیجیتال است. این پلتفرم تقریباً دو سوم کل حجم بازار DEX را خود اختصاص داده است.

ماه گذشته این سازمان گفت که بنیاد یونی‌سواپ را ایجاد خواهد کرد، نهادی که وظیفه دارد اکوسیستم صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال را رشد دهد. دور اول کمک های مالی آن در ماه سپتامبر بالغ بر ۱.۸ میلیون دلار بود.

لینک کوتاه: b2n.ir/w74863 

 

شیبا، جایگزین صرافی FTX در ورزش!
بنیاد الگورند ۳۵میلیون دلار در پلتفرم هولدنات سرمایه‌گذاری کرد
جامعه یونی سواپ بنیادی را برای حمایت از توسعه برنامه‌های متن‌باز ایجاد می‌کند
میکر دائو درباره همکاری با یک بانک سنتی رای‌گیری می‌کند
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: رمزریال قابلیت استخراج یا سرمایه‌گذاری ندارد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو آغاز شد/ عرضه خودروی اقتصادی از نیمه دوم ۱۴۰۲

title

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از آغاز تدوین دستورالعمل اجرایی واردات خودرو توسط وزارت صمت خبر داد و گفت:

«هدف از واردات خودرو تنظیم بازار خودروهای مورد تقاضای دهک‌های درامدی متوسط و پایین، انتقال فناوری و ایجاد رقابت است و حقوق ورودی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود؛ بر این اساس نقدهایی که مبنای تعیین حقوق ورودی را درآمدزایی دولت عنوان می‌کنند وارد نیست.»

طبق برنامه ریزی انجام شده، خودروی اقتصادی تولید داخل از نیمه دوم سال آینده روانه بازار خواهد شد.

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط

بنیاد الگورند,الگورند,هولدنات,سرمایه‌گذاری

بنیاد الگورند ۳۵میلیون دلار در پلتفرم هولدنات سرمایه‌گذاری کرد

بنیاد الگورند اعلام کرده که با ۳۵میلیون دلار یو‌‌اس‌دی کوین، در پلتفرم وام‌دهی هولدنات (Holdnaut) سرمایه‌گذاری کرده است. بنیاد الگورند گفته است این ۳۵میلیون دلار کمتر از ۳درصد از دارایی‌ها و مازاد نیازهای روزانه آنهاست. در نتیجه، بعید به نظر می‌رسد که این سرمایه‌گذاری برای آنها مشکلات کمبود نقدینگی ایجاد کند.

خبر - ۲ ماه پیش
یونی سواپ,برنامه‌های متن‌باز,جامعه یونی سواپ,UNI

جامعه یونی سواپ بنیادی را برای حمایت از توسعه برنامه‌های متن‌باز ایجاد می‌کند

اعضای جامعه یونی سواپ، به ایجاد بنیادی با هدف حمایت از توسعه برنامه‌های متن‌باز و حکمرانی جامعه تحت چهارچوب پروتکل رأی مثبت دادند. دوین والش، یکی از اعضای جامعه یونی سواپ گفته است: «در اکوسیستم یونی سواپ هیچ سازمانی برای تمرکز بر حل اختلافات حاکمیتی وجود ندارد.» بودجه ۷۴میلیون دلاری این بنیاد از بیش از ۳میلیارد دلار توکن «UNI» موجود در خزانه‌داری دائو یونی سواپ تأمین خواهد شد.

خبر - ۳ ماه پیش
میکر دائو,اوراق قرضه,سرمایه‌گذاری,MakerDAO,DAI,دای

میکر دائو درباره همکاری با یک بانک سنتی رای‌گیری می‌کند

میکر دائو (MakerDAO) درحال برگزاری یک رای‌گیری درباره طرحی است که برای اولین بار یک بانک سنتی به نام بانک هانتینگدون ولی (Huntingdon Valley) را به اکوسیستم خود می‌آورد. این همکاری به این بانک اجازه می‌دهد با وثیقه دارایی‌هایی‌های خود از طریق دیفای وام بگیرد. در حال حاضر ۸۳ درصد رای‌دهندگان با این طرح موافق هستند. این رای‌گیری در ساعت ۲۰:۳۰ تاریخ ۱۶ تیر خاتمه می‌یابد.

خبر - ۵ ماه پیش
کمیسیون اقتصادی مجلس,رمزریال,استخراج,ایران,داخلی,سرمایه‌گذاری

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: رمزریال قابلیت استخراج یا سرمایه‌گذاری ندارد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت رمزریال را نوعی رمزارز شبیه رمزارزهای متداول فعلی در نظر نگیرید. رمزارز قابل استخراج نیست و صرف کار با آن سودی در برنخواهد داشت. رمزریال در واقع همان ارز رایج کشور یعنی ریال است. از مهم‌ترین ویژگی‌های رمز ریال این است که سرعت مبادلات پولی را بالا می‌برد.

خبر - ۵ ماه پیش
میکر دائو,اوراق قرضه,سرمایه‌گذاری,MakerDAO,DAI,دای

میکر دائو احتمالا در اوراق قرضه سرمایه‌گذاری می‌کند

میکر دائو (MakerDAO) قصد دارد ۵۰۰ میلیون دای (DAI) را در اوراق قرضه خزانه‌داری آمریکا و همچنین اوراق قرضه شرکتی سرمایه‌گذاری کند. این اقدام که ماه‌‌ها در انجمن حاکمیت مورد بحث واقع شده است، تلاشی برای ایجاد سود از طریق بخشی از دارایی‌های میکر دائو و همچنین تنوع‌ بخشیدن به سبد سرمایه این پلتفرم است.

خبر - ۵ ماه پیش
آلبانی,قانون گذاری,مالیات,سرمایه‌گذاری,استخراج

آلبانی از سال ۲۰۲۳ از درآمدهای مرتبط با ارزهای دیجیتال مالیات دریافت می‌کند

مقامات آلبانیایی در حال نهایی‌کردن مقرراتی هستند که دریافت مالیات از درآمد و سود حاصل از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را ممکن می‌سازد. دولت آلبانی قصد دارد در سال ۲۰۲۳ دریافت مالیات را پس از تصویب قوانین لازم که اکنون به شورای عمومی واگذار شده‌اند، اجرایی کند. در پی تصویب این قانون، هر درآمدی از تراکنش ارزهای دیجیتال یا استخراج آن‌ها به‌عنوان درآمد تجاری دسته‌بندی می‌شود.

خبر - ۵ ماه پیش
بیل گیتس,سرمایه‌گذاری,NFT,توکن غیرمثلی

بیل گیتس: سرمایه‌گذاری در NFTها احمقانه است

بیل گیتس، یکی از بنیان‌گذاران شرکت مایکروسافت به تازگی در رابطه با NFTها صحبت کرده است. به عقیده وی، سرمایه‌گذاری در توکن‌های غیرمثلی، احمقانه به نظر می‌رسد.

خبر - ۵ ماه پیش
فلیکس کپیتال,سرمایه‌گذاری,وب ۳.۰

شرکت سرمایه‌گذاری انگلیسی ۶۰۰ میلیون دلار برای فعالیت در وب ۳.۰ جمع‌آوری کرد

فلیکس کپیتال (Felix Capital)، یک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر مستقر در لندن، در چهارمین دور جذب سرمایه خود حدود ۶۰۰ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است. این شرکت که در حوزه‌های تجاری و استارتاپ‌های پولی سرمایه‌گذاری می‌کند، در حال برنامه‌ریزی است تا بخشی از سرمایه جمع‌آوری‌شده را به‌عنوان گوشه‌ای از استراتژی تجاری جدید خود، برای افزایش فعالیت در صنعت وب ۳.۰ استفاده کند.

خبر - ۵ ماه پیش
جانت یلن,سرمایه‌گذاری,ارزهای دیجیتال,بازنشستگی

جانت یلن سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را برای بازنشستگی توصیه نمی‌کند

جانت یلن، وزیر خزانه‌داری آمریکا، در رویدادی که در ۹ ژوئن (۱۹ خرداد) توسط نیویورک تایمز ترتیب داده شده بود، نظر خود در مورد گنجاندن سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال در برنامه‌های بازنشستگی فیدلیتی اینوستمنتس (Fidelity Investments) را اینگونه بیان کرد: «من به بسیاری از افرادی که برای بازنشستگی خود پس‌انداز می‌کنند، آن را توصیه نمی‌کنم.

خبر - ۵ ماه پیش