یک تحلیل‌گر معتقد است بازپس‌گیری سطح ۳۷,۵۰۰ دلار برای بیت کوین حیاتی است

تحلیل‌گر «Decentrader» بر این باور است که بیت کوین باید سطح ۳۷,۵۰۰۰ را پس بگیرد و اتر نیز باید سطح ۲,۳۰۰ دلار را حفظ کند تا بازار بیشتر از این سقوط نکند.

sutun

منبع : Cointelegraph

یک تحلیل‌گر معتقد است بازپس‌گیری سطح ۳۷,۵۰۰  دلار برای بیت کوین حیاتی است

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، قیمت بیت کوین به پایین آمدن خود ادامه داده است زیرا معامله‌گران در ایالات متحده برای لذت بردن از تعطیلات روز یادبود در ۳۱ مه (۱۰ خرداد) میز کار خود را ترک کرده‌اند و بازارهای آتی نظیر بازار CME تا آخر هفته بسته خواهند بود.

داده‌های تریدینگ ویو نشان‌دهنده آن است که در صبح شنبه پس از تلاشی کوتاه توسط خریداران بیت کوین برای شکستن سطح ۳۷,۰۰۰ دلار، حمایت کافی برای عبور از این سطح وجود نداشت و قیمت بیت کوین به زیر سطح ۳۴,۰۰۰ دلار ریزش کرد.


نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کوین (BTC/USDT)

اتر نیز تقریبا روندی مشابه را تجربه کرد و پس از تلاشی برای عبور از سطح ۲,۵۰۰ دلار، خریداران موفق به شکست این سطح مقاومت نشدند و قیمت به سطح ۲,۳۰۰ دلار بازگشت.

سطح حیاتی ۳۷,۵۰۰

طبق تحلیل قیمت فلیب‌فلیف (FlibFlib)، هم بنیان‌گذار دیسنتریدر (Decentrader)، عملکرد قیمت (پرایس اکشن) بیت کوین دلیل اصلی سردرگمی بازار است زیرا قیمت کنونی بیت کوین با فاصله بسیار زیادی پایین تر از میانگین متحرک ۲۰ هفته‌ای است و «این معمولا مرز بین صعودی یا نزولی بودن بازار بیت کوین است که در حال حاضر نزولی مانده است.»


نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کوین (BTC/USDT)

این تحلیل‌گر افزود که اگر بیت کوین نقطه حمایت محکمی زیر سطح ۳۳,۰۰۰ دلار پیدا کند، میانگین متحرک ۲۰ هفته‌ای می‌تواند تبدیل به یک سطح مقاومت بزرگ شود و به چالشی برای بالاتر رفتن قیمت تبدیل شود.

او در رابطه با این موضوع گفت:

«در صورت ریزش قیمت به زیر این سطح ]سطح ۳۰،۰۰۰ دلار[ احتمالا قیمت تا حدود ۲۰,۰۰۰ دلار ریزش خواهد کرد و اصلاح قیمت ۷۸.۶ درصدی اتفاق خواهد افتاد. به همین دلیل، عملکرد قیمت طی هفته آینده بسیار مهم است.»

در حال حاضر، با توجه به گفته‌های فلیب‌فلیب، بازپس‌گیری سطح ۳۷,۵۰۰  دلار برای بیت کوین حیاتی است تا «سطح حمایت هفتگی به چالش کشیده نشود».

در صورت صعود بیت کوین و عبور قیمت آن از سطح ۴۰,۰۰۰ دلار، فلیب‌فلیب معتقد است سطح مقاومت بعدی بیت کوین ۴۵,۵۰۰ خواهد بود.

خط قرمز اتر در سطح ۲,۳۰۰ دلار

عملکرد اتر کمی بهتر از بیت کوین بود اما پس از گذشتن از میانگین متحرک ۲۰ هفته‌ای، قیمت آن حمایت کافی را نداشت تا از سطح ۳,۰۰۰ دلار عبور کند و قیمت اتر به سطح اصلاح ۶۱.۸ درصد بازگشت.


نمودار ۴ ساعته قیمت اتر (ETH/USDT)

فلیب‌فلیب معتقد است سطح حمایت ۲,۳۰۰ دلار برای اتر حیاتی است و خریداران باید آن را حفظ کنند تا قدرت کافی برای عبور از سطح ۳,۰۰۰ دلار را به دست بیاورند. در صورت عبور از سطح ۳,۰۰۰ دلار، چالش بعدی اتر سطح ۳,۳۰۰ دلار خواهد بود و «این سناریو به قدرت بیت کوین بستگی دارد».

در کل، این تحلیلگر معتقد است که اتر در هر نوع حرکت صعودی عملکرد بهتری از بیت کوین خواهد داشت و «حداقال با حرکت نزولی بیت کوین مطابقت خواهد داشت.»

او در این باره افزود: 

«با توجه ویژه به میانگین متحرک جابجا شده  ۲۰۰ روزه (DMA ۲۰۰) که در حال حاضر خط قرمز خریداران است، در حال حاضر نگاه ها به بیت کوین است تا ببینیم آیا این ارز دیجیتال می‌تواند پایین ترین سطح خود را در آخر هفته حفظ کند یا خیر.»

لینک کوتاه: b2n.ir/g98468 

چارلز هوسکینسون: بیت کوین «بدترین دشمن خود است» و به اتریوم خواهد باخت
پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد
سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین
ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟
بهترین کتاب‌ها برای شروع یادگیری بیت کوین و ارزهای دیجیتال

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط

پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد

پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد

مدل انباشت به جریان که بر اساس رابطه بین کمیابی و ارزش دارایی توسط شخصی با نام مستعار پلن بی (PlanB) طراحی شده است، یک روش خوب برای پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال در بلند مدت به حساب می‌آید. این مدل عنوان می‌کند که در بدترین شرایط قیمت بیت کوین تا پایان ماه نوامبر (اوایل آذر ماه) به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد که با توجه به شرایط بازار، این پیش‌بینی بسیار خوشبینانه است.

خبر - 31 خرداد 1400
سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

پس از آن که بانک کشاورزی چین تأیید کرد امکان ارائه خدمات به کسب‌وکارهای مرتبط با ارزهای دیجیتال و بیت کوین از طریق این بانک وجود ندارد، قیمت بیت کوین با سقوطی ۱,۰۰۰ دلاری همراه شد.

خبر - 31 خرداد 1400
ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟

ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟

ارز‌های دیجیتال با سرعت بالایی در سراسر جهان در حال محبوب شدن هستند و به عنوان گزینه‌هایی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و نحوه پرداخت و تجارت شاهد افزایش مخاطبان خود بوده‌اند. بسیاری از شرکت‌ها شروع به بررسی ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین به عنوان جایگزین پول کرده‌اند. در ادامه به معرفی ایده‌آل‌ترین کشورهای جهان برای فعالیت در این حوزه می‌پردازیم.

مقاله - 31 خرداد 1400