یک حرکت گاوی دیگر در بازار بیت کوین؛ سرنوشت پرچم تعیین کننده خواهد بود

شکست یا شکل‌گیری پرچم به وجود آمده در نمای بازار بیت کوین مشخص خواهد کرد که قیمت تا 16,000 دلار بالا می رود و یا تا 14,000 دلار سقوط می‌کند.

mammad

منبع : COINTELEGRAPH

یک حرکت گاوی دیگر در بازار بیت کوین؛ سرنوشت پرچم تعیین کننده خواهد بود

به نظر می رسد که روند صعودی حاکم بر بازار بیت کوین پس از تجربه قیمت قیمت 15,960 دلار در تاریخ 15 آبان، تا حدودی متوقف شده است. بازه‌های زمانی یک ساعته و چهار ساعته شکل گیری یک پرچم صعودی را به نمایش می گذارند. و در بیشتر ساعات معاملاتی قیمت در 15,500 حمایت شده است. بیت کوین برای اعتبار بخشیدن به پرچم صعودی خود باید از سطح 15,750 دلار عبور کند تا بتوان رسیدن قیمت به 16,000 دلار را پس از شکل‌گیری میله دوم پرچم پیش‌بینی کرد.


نمای بازار 4 ساعته BTC/USDT 17 آبان

در نمای بازار بیت کوین رقابت بین گاو‌ها و خرس‌ها به وضوح دیده می شود که نشان دهنده شک و تردید میان معامله گران خوش‌بین و بد‌بین است. در ادامه از نگاه هر دو دسته‌ی معامله گران (خوش‌بین و بد‌بین) به تحلیل روند کنونی بازار بیت کوین می پردازیم.

خوش‌بینانه

اگر در ادامه روند شکل گیری پرچم حمایتی بالای 15,600 دلار مشاهده شود، شکل گیری میله دوم پرچم و رسیدن به قیمت 16,000 دلار نیز قابل پیش‌بینی خواهد بود. حرکت اندیکاتور RSI به بالای سطح 70 نیز خود یک نشانه صعودی است. البته پس از تجربه قیمت 15,590 دلار حجم خرید کاهش قابل توجهی داشته است.

بد‌بینانه

اگر قیمت به کمتر از 15,100 دلار برسد و معامله گران این سقوط را به عنوان فرصت خوبی برای خرید در نظر بگیرند، احتمال شکل گیری یک حمایت جدید در سطح 14,000 دلار وجود دارد. در این صورت افت 9 درصدی قیمت تا 14,000 دلار چندان بعید به نظر نمی رسد.

نگاهی به آلت کوین ها

در روز های ابتدایی و میانی هفته گذشته تنها بخش سبز و رو به رشد بازار ارزهای دیجیتال بیت کوین بود و رشد قابل توجهی در قیمت آلت‌کوین ها مشاهده نمی شد. اما با نزدیک شدن به انتهای هفته ورق برگشت و آلت کوین ها نیز در کنار بیت کوین چراغ بازار ارز دیجیتال را سبز کردند. انتشار خبر رونمایی از نسخه دوم اتریوم نیز تاثیر قابل توجهی بر رشد قیمت ارز دیجیتال اصلی شبکه اتریوم یعنی اتر داشت.


نمای قیمت روزانه در بازار ارزهای دیجیتالبرچسب ها :

چارلز هوسکینسون: بیت کوین «بدترین دشمن خود است» و به اتریوم خواهد باخت
پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد
سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین
ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟
بهترین کتاب‌ها برای شروع یادگیری بیت کوین و ارزهای دیجیتال

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط

پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد

پلن بی: قیمت بیت کوین اوایل آذر ماه به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد

مدل انباشت به جریان که بر اساس رابطه بین کمیابی و ارزش دارایی توسط شخصی با نام مستعار پلن بی (PlanB) طراحی شده است، یک روش خوب برای پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال در بلند مدت به حساب می‌آید. این مدل عنوان می‌کند که در بدترین شرایط قیمت بیت کوین تا پایان ماه نوامبر (اوایل آذر ماه) به ۹۸۰۰۰ دلار می‌رسد که با توجه به شرایط بازار، این پیش‌بینی بسیار خوشبینانه است.

خبر - 31 خرداد 1400
سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

سقوط قیمت بیت کوین به ۳۲.۵ هزار دلار؛ ترس از وضعیت چین

پس از آن که بانک کشاورزی چین تأیید کرد امکان ارائه خدمات به کسب‌وکارهای مرتبط با ارزهای دیجیتال و بیت کوین از طریق این بانک وجود ندارد، قیمت بیت کوین با سقوطی ۱,۰۰۰ دلاری همراه شد.

خبر - 31 خرداد 1400
ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟

ارز دیجیتالی‌ترین کشور‌های دنیا کدام‌اند؟

ارز‌های دیجیتال با سرعت بالایی در سراسر جهان در حال محبوب شدن هستند و به عنوان گزینه‌هایی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و نحوه پرداخت و تجارت شاهد افزایش مخاطبان خود بوده‌اند. بسیاری از شرکت‌ها شروع به بررسی ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین به عنوان جایگزین پول کرده‌اند. در ادامه به معرفی ایده‌آل‌ترین کشورهای جهان برای فعالیت در این حوزه می‌پردازیم.

مقاله - 31 خرداد 1400