یک صرافی ارز دیجیتال اسپانسر اصلی بارسلونا می‌شود

یکی از نامزدهای اصلی ریاست باشگاه بارسلونا گفته است با یک صرافی ارز دیجیتال هنگ کنگی برای اسپانسری پیراهن این تیم به توافق رسیده و این صرافی حاضر است سالیانه ۷۱.۷ میلیون دلار به بارسلونا پرداخت کند.

mammad

منبع : cryptonews

یک صرافی ارز دیجیتال اسپانسر اصلی بارسلونا می‌شود

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کریپتو نیوز، این ادعا توسط وکیل تونی فریکسا (Toni Freixa)، نامزد ریاست باشگاه بارسلونا، مطرح شده است. فریکسا قرار است ۷ مارس (۱۷ اسفند) در انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا با خوان لاپورتا (Joan Laporta) و ویکتور فونت (Victor Font) رقابت کند. در انتخابات بارسلونا که هر ۵ سال یک بار برگزار می‌شود، طرفداران با رای خود رئیس باشگاه را انتخاب می‌کنند.

رسانه لا ونگواردیا (La Vanguardia) ادعا می‌کند صرافی‌ایی که قرار است اسپانسر بارسلونا شود «DSDAQ» است و نماینده اروپایی این صرافی با تیم فریکسا مذاکره کرده است. DSDAQ علاوه بر خریدو‌فروش ارزهای دیجیتال به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا با پرداخت ارز دیجیتال در سایر بازارهای مالی مانند بازار سهام و طلا سرمایه‌گذاری کنند.

فرکسیا نام این صرافی را فاش نکرده اما گفته است در مذاکره با این «صندوق سرمایه‌گذاری واقع در هنگ کنگ و سیلیکون ولی آمریکا» بسیار پیش رفته است. سیلیکون ولی نام منطقه‌ای در جنوب شرقی سانفرانسیسکو است که به عنوان قطب تکنولوژی جهان شناخته می‌شود.

ظاهراً قرار است DSDAQ تنها اسپانسری پیراهن مسابقات خارج از خانه بارسلونا را برعهده بگیرد، اتفاقی که در میان تیم‌های بزرگ اروپایی کمتر به دیده می‌شود. بارسلون تا سال ۲۰۰۶ پیراهن‌هایی بدون اسپانسر می‌پوشید، ویژگی‌ایی که بسیاری از هواداران این باشگاه به آن افتخار می‌کردند.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط