یک نهنگ ناشناس ۵۰۰ میلیارد توکن شیبا اینو خرید

در حالی که بازار ارزهای دیجیتال در حال تجربه یکی از قوی‌ترین اصلاح‌های خود در ماه‌های اخیر است، یک نهنگ ناشناس اتریوم تعداد زیادی توکن شیبا اینو را در میانه فاز فروش بازار خریداری کرد. نهنگ ناشناس اتر روز دوشنبه ۵۰۰ میلیارد واحد از این میم کوین را در افت بازار خریداری کرد و خرید او می‌توانست برای حمایت از روند بهبود بازار شیبا نیز موثر باشد، اما این خرید بزرگ هم نتوانست مانع از افت این میم کوین شود.

vahab_svrm

نویسنده : وهاب مسعودی

سردبیر تحریریه‌ی آسان بیت کوین

شیبا اینو,نهنگ

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از یوتودی، در حالی که یکی از قوی‌ترین اصلاحات بازار ارزهای دیجیتال در حال انجام است، نهنگ‌ها تصمیم گرفته‌اند که دارایی‌های خود را افزایش دهند و به طور خاص برخی ارزهای دیجیتال مانند شیبا اینو را جمع‌آوری کنند، مانند کیف پولی که نیم تریلیون شیبا خریداری کرده است.

یک خرید بزرگ برای نجات رالی
زمان این خرید غیرمنتظره نمی‌توانست بهتر از این باشد، زیرا شیبا اینو در تعطیلات آخر هفته روند بهبودی را پشت سر گذاشته بود که پس از آن با باز شدن بازارهای مالی در روز دوشنبه متوقف شد.خرید این نهنگ می‌تواند هم با هدف خرید در ریزش‌ها و هم برای حمایت از روند بهبود در بازار باشد. اما طبق نمودار تریدینگ ویو (Trading View)، این خرید بزرگ نتوانست شیبا اینو را از پیروی از روند اصلی بازار نجات دهد.

شیبا اینو در حالی که تقریباً ۱۶ درصد در آخر هفته رشد داشته، اما به سرعت به زیر ۰/۰۰۰۰۲ دلار رسید، قیمتی که بازار از ابتدای اکتبر ۲۰۲۱ (اواسط مهر) مشاهده نکرده بود.

شیبا نتوانست رتبه اول را دوباره به دست آورد
در حالی که این میم کوین قبلاً تلاش می‌کرد تا جایگاه اول را به عنوان بزرگترین دارایی کیف پول‌های ردیف نهنگ اتریوم به دست آورد، اما ارز FTT با ۱/۳ میلیارد دلار در اختیار نهنگ‌ها در رتبه اول قرار گرفت.

پس از آخرین افت بازار، ارزش دارایی‌های ردیف نهنگ شیبا اینو به طور قابل توجهی کاهش یافت و اکنون ۱/۱ میلیارد دلار ارزش گذاری شده است، که پایین‌ترین مقدار از زمان رشد ۱۰۰۰ درصدی در ماه اکتبر (مهر) است. در آن زمان نهنگ‌ها تقریباً ۱/۲ میلیارد دلار از این ارز دیجیتال را نگهداری می‌کردند.

در زمان انتشار این مقاله، شیبا اینو با قیمت ۰/۰۰۰۰۱۹ دلار معامله می‌شود و تقریباً ۱۶ درصد از ارزش خود را در ۲۴ ساعت گذشته از دست داده است.

لینک کوتاه: b2n.ir/w56295 

 

برچسب ها :

استیبل کوین دای جایگاه پانزدهم بازار ارزهای دیجیتال را از شیبا اینو گرفت
نهنگ شیبا اینو ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین خریداری کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

دای,استیبل کوین,شیبا اینو,ارزهای دیجیتال

استیبل کوین دای جایگاه پانزدهم بازار ارزهای دیجیتال را از شیبا اینو گرفت

استیبل کوین دای (DAI) از فروپاشی استیبل کوین رقیب خود یعنیUST، بیشترین بهره را برد و با رونق گرفتن پروژه‌اش حالا از شیبا اینو نیز در بازار سبقت گرفت. در حال حاضر استیبل کوین دای با ارزش بازاری ۶.۵۵۳ میلیارد دلاری در جایگاه پانزدهم برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد و شیبا اینو با عملکرد ناامیدکننده خود در جریان سقوط اخیر بازار حالا با ارزش بازار ۶.۴۷۴ میلیارد دلاری در جایگاه شانزدهم قرار دارد.

خبر - ۶ روز پیش
اتریوم,ریپل,XRP,نهنگ‌ها

ریپل همزمان با جابجایی ۴۴۰.۳ میلیون توکن توسط نهنگ‌ها, به کانال ۰.۳۷ دلار سقوط کرد

به گفته ردیاب ارز دیجیتال وِیل اَلِرت (Whale Alert)، در حالی که ریپل که ششمین ارز دیجیتال بزرگ بازار می‌باشد کاهش قابل توجهی در قیمت داشته است، سرمایه‌گذاران بزرگ ارزهای دیجیتال نزدیک به نیم میلیارد از توکن‌های وابسته به ریپل را بین صرافی‌ها جابه‌جا کرده‌اند.

خبر - ۲ هفته پیش
اتریوم,شیبا اینو,نهنگ

نهنگ بزرگ شبکه اتریوم ۵۶ میلیارد شیبا اینو دیگر خریداری کرد

وال استاتس (WhaleStats) گزارش داده که نهنگ رتبه ۷۲ شبکه اتریوم که ۱.۱۴ تریلیون شیبا اینو نگهداری می‌کند، بیش از ۵۶ میلیارد واحد دیگر از این میم کوین به ارزش حدوداً یک میلیون دلار به سبد دارایی‌های خود افزوده است.

خبر - ۲ هفته پیش
نهنگ شیبا اینو,نهنگ,ایپ کوین,سابو,ویل استاتس

نهنگ شیبا اینو ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین خریداری کرد

ویل استاتس (WhaleStats) گزارش داده است نهنگ اتریومی که در رتبه ۲۵ بزرگ‌ترین آدرس‌های این شبکه قرار دارد، بیش از ۱.۲ میلیون توکن ایپ کوین به ارزش ۱۴.۸ میلیون دلار خریداری کرده است. نام آدرس متعلق به این نهنگ، سابو (Sabo) است و بیش از ۳.۷۳ تریلیون توکن شیبا اینو نگهداری می‌کند که ارزشی بالغ بر ۷۴.۴ میلیون دلار دارد.

خبر - ۲ هفته پیش
شیبا اینو,سوزاندن,کیف پول

۴۰۵ میلیون واحد شیبا اینو در ۲۴ ساعت اخیر سوزانده شده است

سرویس رهگیری ارزهای دیجیتال شیب‌برن (Shibburn) که داده‌های اتر اسکن (Etherscan) را دریافت می‌کند، گزارش داده است که در ۲۴ ساعت گذشته چندین فرد و شرکت حدود ۴۰۵ میلیون توکن شیبا اینو را به کیف پول‌های مرده که ویژه سوزاندن توکن هستند، منتقل کرده‌اند.

خبر - ۲ هفته پیش
رابین هود,دوج کوین,شیبا اینو,سولانا

رابین هود علیرغم کاهش درآمد، در سه ماهه اول گام‌های مهمی در تجارت ارزهای دیجیتال برداشته است

درآمد خالص شرکت نسبت به سال گذشته با ۴۳درصد کاهش به ۲۹۹ میلیون دلار رسید. درآمد حاصل از معاملات ارزهای دیجیتال در مدت مشابه با ۳۹درصد کاهش به ۵۴ میلیون دلار رسید. با این حال، علی‌رغم کاهش فروش، خالص حساب‌های سرمایه‌گذاری شده انباشته شرکت با ۲۷درصد افزایش سالانه به ۲۲.۸ میلیون رسید.

خبر - ۴ هفته پیش