خوش‌بینی شرکت‌ها به آینده ارزهای دیجیتال

بر اساس تحقیقات جی‌پی‌مورگان (JPMorgan)، ۷ درصد شرکت‌های بزرگ معتقد‌اند بیت کوین و ارزهای دیجیتال می‌توانند به مهم‌ترین دارایی جهان تبدیل شود.

mammad

منبع : UTODAY

 خوش‌بینی شرکت‌ها به آینده ارزهای دیجیتال

title

به گزارش آسان بیت‌کوین و به نقل از یو‌تودی، بررسی جدید جی‌پی‌مورگان که توسط بیزینس اینسایدر (Business Insider) منتشر شده است، نشان می‌دهد که ارز‌های دیجیتال می‌توانند به مهم‌ترین دارایی جهان تبدیل شوند.

این لیست تقریباً شامل ۱۵۰۰ شرکت از سراسر جهان است.

نکته قابل توجه این است که ۱۱ درصد از این شرکت‌ها در ابتدا ارزهای دیجیتال را زیاد جدی نمی‌‌گرفتند.

نزدیک به ۵۸ درصد از سرمایه‌گذاران جی‌پی‌مورگان، معتقداند که ارزهای دیجیتال آمده‌اند که بمانند. در حالی که ۲۱ درصد اعتقاد دارند که ارزهای دیجیتال عمر طولانی نخواهند داشت.

هفته گذشته، استراتژیست‌های جی‌پی‌مورگان به مشتریان خود پیشنهاد کردند که یک درصد از دارایی موجود در سبد سرمایه‌گذاری خود را به خرید بیت کوین اختصاص دهند.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

خبر خوشحال کننده درباره پایان کرونا

title

مرکز کنترل بیماری های آمریکا، سی دی سی، در جدیدترین دستورالعمل خود اعلام کرده کسانی که به طور کامل واکسن کرونا دریافت کرده اند می توانند بدون ماسک با یکدیگر دیدار کنند و حتی با افراد نزدیک خانواده که واکسن نزده اند، اما مشکلات زمینه ای هم ندارند ملاقات کنند و نیازی به زدن ماسک نخواهند داشت.

منبع : تابنام

مطالب مرتبط