رشد ۴۶ درصدی سلو پس از لیست شدن در صرافی کوین بیس؛ بیت کوین و اتر همچنان کم‌فروغ

در حالی که بیت کوین و اتریوم روزهای پرفروغی را سپری نمی‌کنند، ارز دیجیتال نه‌چندان شناخته شده سلو (Celo) روز گذشته رشدی ۴۶ درصدی را تجربه کرده است.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

رشد ۴۶ درصدی سلو پس از لیست شدن در صرافی کوین بیس؛ بیت کوین و اتر همچنان کم‌فروغ

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از دیکریپت، ارز دیجیتال سلو که به تازگی به بازار صرافی کوین بیس اضافه شده است با رشدی ۴۶ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به قیمت ۳.۹ دلار رسید. سلو در ۷ روز گذشته هم رشدی ۶۰ درصدی را تجربه کرده است. سلو شباهت زیادی به اپلیکیشن‌های پرداختی موبایلی مانند کش اپ (Cash App) و ونمو (Venmo) دارد، با این تفاوت که بر روی بلاک چین پیاده‌سازی شده است.


نمودار قیمت سلو (نمای ۱ روزه بازار سلو/تتر)

سلو در حالی این رشد را تجربه می‌کند که قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعته گذشته ۵.۶ درصد و در ۷ روز گذشته ۱۱ درصد سقوط کرده است. علاوه بر این قیمت اتریوم هم در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۹ درصد و در ۷ روز گذشته ۱۹.۱ درصد کاهش یافته است.

علاوه بر لیست شدن در بازار کوین بیس، رشد سلو دلایل دیگری هم دارد؛ روز گذشته مرورگر اینترنتی اوپرا (Opera) اعلام کرد که از این پس از سلو در کیف پول ارزهای دیجیتال خود پشتیبانی خواهد کرد.

اضافه شدن سلو به کیف پول‌های اوپرا به خودی خود خبر چندان مهمی نیست، چرا که تعداد کاربران این مرورگر اینترنی در مقایسه با گوگل کروم و سافاری اپل بسیار پایین‌تر است.

خبر تاثیرگذارتر اضافه شدن استیبل کوین سلو یورو (Celo Euro) به پلتفمر معاملاتی آنچوریج (Anchorage) است. این استیبل کوین که هم قیمت دلار است و توسط سلو عرضه شده است همین هفته به صرافی کو کوین (KuCoin) هم اضافه شده بود.

علاوه بر این، روز گذشته شرکت فعال در حوزه ارزهای دیجیتال «A16z» که زیر مجموعه هولدینگ آندریسن هوروویتز (Andreessen Horowitz) است، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه دویچه تلکام (Deutsche Telekom) را به‌عنوان اعتبارسنج شبکه سلو انتخاب کرد.

خبرهای این چنینی برای ارزهای بزرگی مانند بیت کوین و اتریوم ناچیز است، اما رشد قیمت ارزهای کوچکی مانند سلو نیاز به اتفاقات بزرگی ندارد.

لینک کوتاه: b2n.ir/f45443 

برچسب ها :

یک صرافی ارز دیجیتال اسپانسر اصلی بارسلونا می‌شود

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

برای نخستین بار / ایران بدون قرمز و نارنجی کرونا

title

برای نخستین بار تعداد شهرستان‌های قرمز و نارنجی کرونا در ایران به صفر رسید.

اپلیکیشن ماسک اعلام کرد:

با عبور کامل کشور از خیز پنجم کرونا، هیچ شهری در وضعیت قرمز و نارنجی نیست

با این وجود، به دلیل گسترش سویه امیکرون (کرونای آفریقای جنوبی) در بیش از ۸۰ کشور جهان، رعایت مراقبت‌های بهداشتی کماکان ضروری است

 

منبع : asriran.com