Logo1

معرفی صرافی نوبیتکس

نوبیتکس یکی از صرافی های محبوب و مورد اعتماد تریدر های ایرانی است.

mammad

محمد امین علی یاری

منبع : آسان بیت کوین

صرافی ، نوبیتکس(نام نوبیتکس از ترکیب سه واژه "نو" به معنای جدید، "بیت‌کوین" و "اکسچنج" ساخته شده است.)

توضیحی که توسط تیم نوبیتکس نوشته شده است به خوبی معرف حوزه فعالیت این پلتفرم دانش بنیان می باشد. سرویس خرید و فروش ارز های دیجیتالِ نوبیتکس با هدف رفع نیاز کاربران ایرانی به معامله گری در بازار ارز های دیجیتال، در محیطی حرفه ای، امن و قابل اطمینان، در زمستان سال 1396 (سال تولد اکسچنج های ایرانی) شروع به کار کرد.

نوبیتکس یکی از صرافی های محبوب و مورد اعتماد تریدر های ایرانی است. کارمزد منصفانه معاملات، یکی از مهم ترین دلایلی است که نظر معامله گران داخلی را به این اکسچنج جلب کرده است. همچنین نوبیتکس جزو معدود اکسچنج های داخلی است که از اپلیکیشن موبایلی پلتفرم خود رونمایی کرده و آن را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

کارمزد منصفانه، قیمت های واقعی، امکان خرید و فروش رمز ارز های محبوب، طراحی مناسب صفحات به ویژه صفحات نمای بازار، امنیت معاملات، پشتیبانی قدرتمند، ارائه آموزش های کاربردی و ... همه بخشی از ویژگی های این پلتفرم پرطرفدار ایرانی است.

نوبیتکس هم مانند بسیاری از اکسچنج های بومی کار خود را با خرید و فروش بیت کوین آغاز کرد اما در حال حاضر کامل ترین بازار را از نظر تعداد رمز ارز ها، در بین پلتفرم های داخلی در اختیار دارد. هم اکنون خرید و فروش رمز ارز های بیت‌کوین، تتر، اتر، اتریوم کلاسیک، ریپل، لایت‌کوین، بیت‌کوین کش، بایننس کوین، EOS، استلار و ترون در این صرافی به صورت ریالی انجام می شود. همچنین جای خالی رمز ارز هایی مانند لینک و دش در بازار نوبیتکس احساس می شود.

0

38

بیش از 3,600 شرکت دانش‌بنیان ایرانی موفق شدند بر اساس ارزیابی کارگره ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان، عنوان شرکت تولیدی نوع یک و دو را اخذ کنند.

بیش از ۳ هزار شرکت دانش‌بنیان ایرانی تولیدی شدند

به گزارش ایرنا، دانش‌بنیان‌ها این روزها نقطه قوتی برای کشور هستند و پیش می‌روند تا پیشرفت و استقلال بیشتر را به ارمغان آورند.

حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در سال‌های  اخیر رشد یافته است،  شرکت‌های دانش‌بنیان به چهار بخش تولیدی نوع یک، تولیدی نوع دو، نوپای نوع یک و نوپای نوع دو توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تقسیم می‌شوند.

به گزارش روز سه‌شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان بر اساس سطح فناوری و برخی معیارهای سنجشی به چهار دسته تقسیم می‌شوند که تاکنون بیش از 3,600 شرکت دانش‌بنیان موفق شده‌اند به‌عنوان شرکت تولیدی نوع یک و دو شناسایی شوند.

جایگاه اول به شرکت‌های دانش‌بنیانی تعلق دارد که محصول دانش‌بنیان آنها توانسته است، بالاترین رده را کسب کند و بر اساس معیارها و شاخص‌های مختلف به عنوان شرکت دانش‌بنیان تولیدی نوع یک شناسایی شده است.

در حال حاضر۶۱۶ شرکت دانش بنیان  تولیدی نوع یک فعال هستند. 2,993 شرکت دانش بنیان تولیدی نوع دو دانش بنیانی دارند، همچنین ۵۱۰ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۱ و ۱۳۷۲ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۲ را دریافت کرده اند.

شرکت دانش‌بنیان یا شرکت متمرکز بر دانش (Knowledge enterprise)، به شرکت‌هایی گفته می‌شود که دانش و فناوری، جزئی جدایی‌ناپذیر از دارایی آن‌ها باشد،  قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات در ایران برای دستیابی به اقتصاد دانش‌بنیان در آبان ۱۳۸۹  به تصویب مجلس رسید و از دهه ۹۰ به این سمت قوانین مربوط و زیرساخت های آن در کشور شکل گرفته و در حال اجرا است.

محمد امین علی یاری

منبع : ایرنا

نظرات