100 آدرس ثروتمند بیت کوین موجودی خود را 11 میلیارد دلار افزایش داده‌اند

100 آدرس از ثروتمندترین کیف پول‌های بیت کوین در طول 30 روز گذشته 350,000 بیت کوین را به موجودی خود اضافه کرده‌اند.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

منبع : COINTELEGRAPH

100 آدرس برتر بیت کوین موجودی خود را به 11 میلیارد دلار افزایش داده‌اند

title

به گزارش کوین تلگراف، موجودی آدرس‌های ثروتمند بیت کوین به شکل فزآینده‌ای در حال افزایش است، 100 آدرس از ثروتمندترین کیف پول‌های بیت کوین در طول 30 روز گذشته موجودی خود را تا 16 درصد افزایش داده‌اند. در مجموع 334,000 بیت کوین به این 100 آدرس اضافه شده است که ارزشی برابر با 11 میلیارد دلار دارد.

این آدرس‌ها واکنش شدیدی نسبت به سقوط اخیر قیمت بیت کوین از 41,000,000 دلار به زیر 33,000,000 دلار نشان نداده‌اند. تنها 7 آدرس از 100 آدرس نام‌برده شده بیت کوین‌های خود را از کیف پولشان خارج کرده‌اند. از بین آدرس‌هایی که در 30 روز گذشته معامله‌ کرده‌اند، 8 آدرس از 12 دسامبر بیشتر از 10 معامله انجام داده‌اند.

شاید تعجب‌آور باشد که از 10 آدرس برتر این فهرست، که بیشترین میزان ثروت اندوخته شده را به خود اختصاص می‌دهند، 8 آدرس اولین معامله خود را پس از سپتامبر 2018 (شهریور 97) انجام داده‌اند و جدیدترین آدرس موجود در این فهرست معاملات خود را از 2 ماه قبل آغاز کرده است.

هر کدام از این آدرس نهنگ‌های بزرگی در بازار بیت کوین هستند که حداقل 10 مورد از آنها جزو آدرس‌های کنترل شده‌ی صرافی‌های هیوبی (Huobiبایننس (Binance)، بیترکس (Bittrex) و کراکن (Kraken) است. اینطور به نظر می‌رسد که سایر آدرس‌ها متعلق به سرمایه‌گذاران دانه‌درشت نهادی و هودلرهای ثروتمند بیت کوین باشد و تشخیص این دو از یک‌دیگر تقریباً غیرممکن است. آنچه مشخص است این است که سرمایه‌گذاران بزرگ به راحتی تحت تاثیر نوسانات قیمت و احساسات قرار نمی‌گیرند.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

کشف آنزیمی که تکثیر ویروس کرونا را متوقف می‌کند

title

محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان می‌گویند موفق به کشف آنزیمی موسوم به "گوانیلات کیناز ۱" شده‌اند که از نقاط ضعف جدید ویروس کرونا به شمار می‌رود و نشان داده است که حذف آن از بدن می‌تواند موجب جلوگیری از تکثیر این ویروس شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از اچ‌آی‌ای، جستجوی عوامل ضد ویروسی موثر علیه ویروس کرونا به شدت از سوی محققان در سراسر دنیا در حال پیگیری است. اکنون محققان دانشگاه "توبینگن" آلمان با استفاده از یک رویکرد جدید، نقطه ضعفی را در این ویروس کشف کرده‌اند که می‌تواند برای تولید دارو علیه آن مورد استفاده قرار گیرد.

محمد امین علی یاری

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط

بیت کوین به 30,000 دلار سقوط کرد؛ معامله‌گران در انتظار سقوط بیشتر اتر

بیت کوین به 30,000 دلار سقوط کرد؛ معامله‌گران در انتظار سقوط بیشتر اتریوم

قیمت بیت کوین تحت تاثیر قراردادهای آتی و اختیار تا 30,305 دلار سقوط کرد، معامله‌گران اختیار بازار در انتظار سقوط بیشتر اتر هستند.

mammad

محمد امین علی یاری

تحلیل

23 دی 1399
سقوط 60 میلیارد دلاری بازار ارزهای دیجیتال؛ بررسی دلایل سقوط بیت کوین

سقوط 60 میلیارد دلاری بازار ارزهای دیجیتال؛ بررسی دلایل سقوط بیت کوین

پس از آن‌که بازار بیت کوین بعد از مدت‌ها یک روند نزولی جدی را به خود دید، ارزش بازار ارزهای دیجیتال میلیاردها دلار سقوط کرد. ترس معامله‌گران و فروش‌های عجولانه از مهم‌ترین دلایل این سقوط بزرگ است.

mammad

محمد امین علی یاری

خبر

22 دی 1399
طرح محرک مالی بایدن قیمت بیت کوین را بالاتر می‌برد

طرح محرک مالی بایدن قیمت بیت کوین را بالاتر می‌برد

جو بایدن (Joe Biden)، رئیس‌جمهور جدید آمریکا، قصد دارد تا با راه‌اندازی برنامه‌ی محرک مالی خود حجم زیادی از نقدینگی را به اقتصاد آمریکا سرازیر کند. کارشناسان معتقد‌اند که این طرح می‌تواند باعث شعله‌ور شدن روند صعودی جدیدی در بازار بیت کوین شود.

mammad

محمد امین علی یاری

خبر

21 دی 1399