100 آدرس ثروتمند بیت کوین موجودی خود را 11 میلیارد دلار افزایش داده‌اند

100 آدرس از ثروتمندترین کیف پول‌های بیت کوین در طول 30 روز گذشته 350,000 بیت کوین را به موجودی خود اضافه کرده‌اند.

mammad

منبع : COINTELEGRAPH

100 آدرس برتر بیت کوین موجودی خود را به 11 میلیارد دلار افزایش داده‌اند

title

به گزارش کوین تلگراف، موجودی آدرس‌های ثروتمند بیت کوین به شکل فزآینده‌ای در حال افزایش است، ۱۰۰ آدرس از ثروتمندترین کیف پول‌های بیت کوین در طول ۳۰ روز گذشته موجودی خود را تا ۱۶ درصد افزایش داده‌اند. در مجموع ۳۳۴,۰۰۰ بیت کوین به این ۱۰۰ آدرس اضافه شده است که ارزشی برابر با ۱۱ میلیارد دلار دارد.

این آدرس‌ها واکنش شدیدی نسبت به سقوط اخیر قیمت بیت کوین از ۴۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار به زیر ۳۳,۰۰۰,۰۰۰ دلار نشان نداده‌اند. تنها ۷ آدرس از ۱۰۰ آدرس نام‌برده شده بیت کوین‌های خود را از کیف پولشان خارج کرده‌اند. از بین آدرس‌هایی که در ۳۰ روز گذشته معامله‌ کرده‌اند، ۸ آدرس از ۱۲ دسامبر بیشتر از ۱۰ معامله انجام داده‌اند.

شاید تعجب‌آور باشد که از ۱۰ آدرس برتر این فهرست، که بیشترین میزان ثروت اندوخته شده را به خود اختصاص می‌دهند، ۸ آدرس اولین معامله خود را پس از سپتامبر ۲۰۱۸ (شهریور ۹۷) انجام داده‌اند و جدیدترین آدرس موجود در این فهرست معاملات خود را از ۲ ماه قبل آغاز کرده است.

هر کدام از این آدرس نهنگ‌های بزرگی در بازار بیت کوین هستند که حداقل ۱۰ مورد از آنها جزو آدرس‌های کنترل شده‌ی صرافی‌های هیوبی (Huobiبایننس (Binance)، بیترکس (Bittrex) و کراکن (Kraken) است. اینطور به نظر می‌رسد که سایر آدرس‌ها متعلق به سرمایه‌گذاران دانه‌درشت نهادی و هودلرهای ثروتمند بیت کوین باشد و تشخیص این دو از یک‌دیگر تقریباً غیرممکن است. آنچه مشخص است این است که سرمایه‌گذاران بزرگ به راحتی تحت تاثیر نوسانات قیمت و احساسات قرار نمی‌گیرند.

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط

ایلان ماسک پس از هشدار خود درباره بیت کوین ۱۵ میلیارد دلار در یک روز ضرر کرد

ایلان ماسک پس از هشدار خود درباره بیت کوین ۱۵ میلیارد دلار در یک روز ضرر کرد

ایلان ماسک دیگر ثروتمندترین فرد جهان نیست چرا که سهام تسلا در روز دوشنبه ۸.۶ درصد سقوط کرد و ۱۵.۲ میلیارد دلار از دارایی خالص خود را از دست داد. سقوط سهام تسلا که بیشترین افت از ماه سپتامبر محسوب می شود، تا حدی به دلیل اظهارات اخیر ماسک رخ داد. وی هشدار داده بود که قیمت های بیت کوین و رقیب کوچکتر آن یعنی اتریوم "بالا به نظر می رسد".

خبر - 6 اسفند 1399
نهنگ‌های بیت کوین این ماه 140,000 بیت کوین را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند

نهنگ‌های بیت کوین این ماه ۱۴۰,۰۰۰ بیت کوین را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند

سرمایه‌گذاران دانه‌درشت بیت کوین پس از یک دوره انباشت طولانی، این ماه ۱۴۰,۰۰۰ بیت کوین را برای نگهداری طولانی مدت از صرافی‌ها به کیف پول‌های سرد منتقل کردند.

خبر - 6 اسفند 1399
روز سرخ بازار ارزهای دیجیتال؛ سقوط بیت کوین تا کجا ادامه دارد؟

روز سرخ بازار ارزهای دیجیتال؛ سقوط بیت کوین تا کجا ادامه دارد؟

بازار ارزهای دیجیتال برای دومین روز متوالی نزولی بود و بسیاری از ارزها، از جمله ارزهای معتبر، سقوط‌هایی دو رقمی را تجربه کردند.

تحلیل - 5 اسفند 1399
سرمایه‌گذاری تسلا در بیت کوین سود بیشتری نسبت به کل فروش این شرکت در یک سال اخیر داشته است

سرمایه‌گذاری تسلا در بیت کوین سود بیشتری نسبت به کل فروش این شرکت در یک سال اخیر داشته است

تسلا (Tesla) تاکنون بیش از ۱ میلیارد دلار از سرمایه‌گذاری ۱.۵ میلیارد دلاری خود در بیت کوین سود کسب کرده است.

خبر - 3 اسفند 1399
قیمت بیت کوین به بیش از ۵۷ هزار دلار رسید

قیمت بیت کوین به بیش از ۵۷ هزار دلار رسید

بیت کوین طی یک هفته ۹ درصد افزایش قیمت داشته و در ساعت ۱۳:۲۵ به وقت گرینویچ ۵۷,۲۷۲ دلار معامله شده است. این ارز دیجیتال در حال حاضر ششمین سرمایه با ارزش دنیاست و تنها یک رده پایین‌تر از آلفابت، شرکت مالک گوگل قرار دارد. افزایش قابل توجه ارزش این ارز دیجیتال به لطف افزایش مقبولیت آن بین سرمایه‌گذاران و شرکت‌های بزرگ بوده است. تسلا در اوایل همین ماه اعلام کرد ۱.۵ میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است.

خبر - 3 اسفند 1399
بیت کوین از ۵۶,۰۰۰ دلار عبور کرد؛ ارزش بازار پادشاه بالاتر از ۱ تریلیون دلار

بیت کوین از ۵۶,۰۰۰ دلار عبور کرد؛ ارزش بازار پادشاه بالاتر از ۱ تریلیون دلار

بیت کوین با رسیدن به قیمت ۵۶,۳۶۸ دلار جایگاه خود را به عنوان یکی از با ارزش‌ترین دارایی‌های جهان بیش از پیش تثبیت کرد.

خبر - 2 اسفند 1399