Logo1

معرفی صرافی بایننس

بایننس با 808 بازار فعال، یکی از کامل ترین پلتفرم های خرید و فروش ارز های دیجیتال در جهان است.

mammad

محمد امین علی یاری

منبع : آسان بیت کوین

صرافی بایننس

بایننس، پرطرفدار ترین صرافی ارز های دیجیتال در جهان، کار خود را در سال 2017 میلادی آغاز کرد:

 

خیلی زودتر از آنچه که انتظار می رفت مورد توجه قرار گرفت و یکی پس از دیگری رقبای خود را پشت سر گذاشت. صرافی بایننس در عرض سه سال اعتماد معامله گران ارز های دیجیتال در سراسر جهان را جلب کرد و هم اکنون با میانگین 1 میلیارد و 300 میلیون دلار، بالاترین حجم معاملات روزانه در بین صرافی های ارز دیجیتال را به خود اختصاص داده است. بایننس با 808 بازار فعال، یکی از کامل ترین پلتفرم های خرید و فروش ارز های دیجیتال در جهان است. همچنین ژائو چانگپنگ، بنیان گذار این صرافی به عنوان ثروتمند ترین فرد در دنیای ارز های دیجیتال شناخته می شود.

 

با وجود بسته شدن حساب های معامله گران ایرانی در صرافی های خارجی، بایننس همچنان اقدامی نسبت به مسدود کردن حساب کاربران ایرانی خود نکرده است. این صرافی چندین بار اعلام کرده است که حساب های کاربران ایرانی را مسدود نخواهد کرد و به همین خاطر به عنوان گزینه ای مناسب و قابل اعتماد در بین صرافی های خارجی شناخته می شود.

 

ارائه سرویس های مالی متنوع، سرعت بالای انجام معاملات، پشتیبانی 24 ساعته و ساختار امنیتی قدرتمند تنها بخشی از ویژگی های پر طرفدار ترین پلتفرم خرید و فروش ارز های دیجیتال است.

0

100

برچسب ها :

بیش از 3,600 شرکت دانش‌بنیان ایرانی موفق شدند بر اساس ارزیابی کارگره ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان، عنوان شرکت تولیدی نوع یک و دو را اخذ کنند.

بیش از ۳ هزار شرکت دانش‌بنیان ایرانی تولیدی شدند

به گزارش ایرنا، دانش‌بنیان‌ها این روزها نقطه قوتی برای کشور هستند و پیش می‌روند تا پیشرفت و استقلال بیشتر را به ارمغان آورند.

حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در سال‌های  اخیر رشد یافته است،  شرکت‌های دانش‌بنیان به چهار بخش تولیدی نوع یک، تولیدی نوع دو، نوپای نوع یک و نوپای نوع دو توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تقسیم می‌شوند.

به گزارش روز سه‌شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان بر اساس سطح فناوری و برخی معیارهای سنجشی به چهار دسته تقسیم می‌شوند که تاکنون بیش از 3,600 شرکت دانش‌بنیان موفق شده‌اند به‌عنوان شرکت تولیدی نوع یک و دو شناسایی شوند.

جایگاه اول به شرکت‌های دانش‌بنیانی تعلق دارد که محصول دانش‌بنیان آنها توانسته است، بالاترین رده را کسب کند و بر اساس معیارها و شاخص‌های مختلف به عنوان شرکت دانش‌بنیان تولیدی نوع یک شناسایی شده است.

در حال حاضر۶۱۶ شرکت دانش بنیان  تولیدی نوع یک فعال هستند. 2,993 شرکت دانش بنیان تولیدی نوع دو دانش بنیانی دارند، همچنین ۵۱۰ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۱ و ۱۳۷۲ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۲ را دریافت کرده اند.

شرکت دانش‌بنیان یا شرکت متمرکز بر دانش (Knowledge enterprise)، به شرکت‌هایی گفته می‌شود که دانش و فناوری، جزئی جدایی‌ناپذیر از دارایی آن‌ها باشد،  قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات در ایران برای دستیابی به اقتصاد دانش‌بنیان در آبان ۱۳۸۹  به تصویب مجلس رسید و از دهه ۹۰ به این سمت قوانین مربوط و زیرساخت های آن در کشور شکل گرفته و در حال اجرا است.

محمد امین علی یاری

منبع : ایرنا

نظرات