پیپال وارد می شود!

پیپال از سال 2021 پرداخت های ارز دیجیتالی را در پلتفرم خود پشتیبانی خواهد کرد.

mammad

منبع : COINTELEGRAPH

پیپال

طبق گزارش های منتشر شده در تاریخ چهارشنبه 30 مهر "پیپال" (PayPal)، غول پرداختی جهان ورود خود به بازار ارز های دیجیتال را اعلام کرد. به گفته پیپال کاربران این پلتفرم می توانند از اوایل سال 2021 در پرداخت های خود از ارز های دیجیتال استفاده کنند.

پرداخت های درون شبکه ای پیپال با استفاده از ارز های سنتی (Fiat) انجام می شود. در واقع پیپال فرآیند تبدیل ارز های دیجیتال به ارز های سنتی را پشتیبانی می کند. این شرکت اعلام کرد که در ابتدا از پرداختی های بیت کوین، اتر، بیت کوین کش و لایت کوین پشتیبانی خواهد کرد.

کاربران پیپال علاوه بر پرداخت می توانند از طریق همین پلتفرم به خرید و فروش مستقیم ارز های دیجیتال بپردازند. بنابر این پیپال دارای کیف پول ارز های دیجیتال خواهد بود که به کاربران اجازه می دهد دارایی های دیجیتالی خود را در آن نگهداری کنند.

پیپال با 346 میلیون حساب فعال و 222 میلیارد دلار حجم در گردش یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات پرداختی در جهان است.


برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

رضایت حداکثری ازطرح دورکاری

title

در شرایطی که برخی از ادارات دولتی و بخش خصوصی با کاهش آمار جان‌باختگان و میزان مبتلایان کرونا، دورکاری کارمندان خود را لغو کرده‌اند، نتایج یک پیمایش درباره دورکاری در ایران که از سوی سازمان امور استخدامی کشور منتشر شده است، از رضایت بیش از ۹۰درصد از کارمندان و ۷۷درصد از مدیران دستگاه‌های اجرایی از طرح دورکاری حکایت می‌کند. این نظرسنجی در بازه زمانی نیمه ‌فروردین تا ۱۹ آبان‌ماه امسال صورت گرفته است و درمجموع ۱۹۰ دستگاه اجرایی در آن شرکت کرده‌اند.

منبع : دنیای اقتصاد

مطالب مرتبط

شرکت متعلق به جک دورسی ۱۷۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید

شرکت متعلق به جک دورسی ۱۷۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید

روز گذشته اسکوئر (Square)، شرکت پرداختی متعلق به جک دورسی (Jack Dorsey)، اعلام کرد ۳.۳۱۸ بیت کوین خریداری کرده است.

خبر - 6 اسفند 1399
ایلان ماسک پس از هشدار خود درباره بیت کوین ۱۵ میلیارد دلار در یک روز ضرر کرد

ایلان ماسک پس از هشدار خود درباره بیت کوین ۱۵ میلیارد دلار در یک روز ضرر کرد

ایلان ماسک دیگر ثروتمندترین فرد جهان نیست چرا که سهام تسلا در روز دوشنبه ۸.۶ درصد سقوط کرد و ۱۵.۲ میلیارد دلار از دارایی خالص خود را از دست داد. سقوط سهام تسلا که بیشترین افت از ماه سپتامبر محسوب می شود، تا حدی به دلیل اظهارات اخیر ماسک رخ داد. وی هشدار داده بود که قیمت های بیت کوین و رقیب کوچکتر آن یعنی اتریوم "بالا به نظر می رسد".

خبر - 6 اسفند 1399
نهنگ‌های بیت کوین این ماه 140,000 بیت کوین را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند

نهنگ‌های بیت کوین این ماه ۱۴۰,۰۰۰ بیت کوین را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند

سرمایه‌گذاران دانه‌درشت بیت کوین پس از یک دوره انباشت طولانی، این ماه ۱۴۰,۰۰۰ بیت کوین را برای نگهداری طولانی مدت از صرافی‌ها به کیف پول‌های سرد منتقل کردند.

خبر - 6 اسفند 1399