پیپال وارد می شود!

پیپال از سال 2021 پرداخت های ارز دیجیتالی را در پلتفرم خود پشتیبانی خواهد کرد.

mammad

نویسنده : محمد امین علی یاری

عضو تحریریه‌ی آسان بیت کوین

پیپال

طبق گزارش های منتشر شده در تاریخ چهارشنبه 30 مهر "پیپال" (PayPal)، غول پرداختی جهان ورود خود به بازار ارز های دیجیتال را اعلام کرد. به گفته پیپال کاربران این پلتفرم می توانند از اوایل سال 2021 در پرداخت های خود از ارز های دیجیتال استفاده کنند.

پرداخت های درون شبکه ای پیپال با استفاده از ارز های سنتی (Fiat) انجام می شود. در واقع پیپال فرآیند تبدیل ارز های دیجیتال به ارز های سنتی را پشتیبانی می کند. این شرکت اعلام کرد که در ابتدا از پرداختی های بیت کوین، اتر، بیت کوین کش و لایت کوین پشتیبانی خواهد کرد.

کاربران پیپال علاوه بر پرداخت می توانند از طریق همین پلتفرم به خرید و فروش مستقیم ارز های دیجیتال بپردازند. بنابر این پیپال دارای کیف پول ارز های دیجیتال خواهد بود که به کاربران اجازه می دهد دارایی های دیجیتالی خود را در آن نگهداری کنند.

پیپال با 346 میلیون حساب فعال و 222 میلیارد دلار حجم در گردش یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات پرداختی در جهان است.


برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

صدرنشینی ایران با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق

title

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی فوتبال، عراق را سه بر صفر شکست داد و صدرنشین گروه شد. این مسابقه در قطر میزبان جام جهانی برگزار شد.

دومین پیروزی متوالی ایران مقابل عراق نه تنها باعث شد که تیم اسکوچیچ به لحاظ تعداد برد متوالی به تیم محمد مایلی‌کهن در سال ۱۹۹۶ برسد بلکه باعث شد ایران بعد از ۴۹ سال و سه ماه و ۳۰ روز، در ۹۰ دقیقه، سه گل به تیم عراق زده باشد.

تیم ملی فوتبال ایران با این نتیجه با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات شد و البته اسکوچیچ نیز با این برد به رکورد ۹ برد پی در پی با تیم ملی رسید.منبع : ورزش3

مطالب مرتبط