Logo1

پیش بینی دوقلو های وینکلوس

تایلر و کامرون وینکلوس پیش بینی کرده اند که قیمت بیت کوین تا 500 هزار دلار خواهد رسید.

mammad

محمد امین علی یاری

منبع : COINTELEGRAPH

پیش بینی دوقلو های وینکلوس

تایلر وینکلوس و کامرون وینکلوس، بنیان گذاران دوقلوی صرافی جمینی (Gemini)، در گفت و گویی با کوین تلگراف پیش بینی کرده اند که قیمت بیت کوین تا 500 هزار دلار خواهد رسید. این دو برادر از سال 2012 به خرید و فروش بیت کوین مشغول بوده اند.

تایلر وینکلوس این گونه توضیح می دهد:

"بحث این نیست که آیا قیمت به 500 هزار دلار می رسد یا خیر، چرا که از این بابت مطمئن هستیم. موضوع این است که چقدر طول می کشد تا بیت کوین را با قیمت 500 هزار دلار ببینیم."

برادر دیگر یعنی کامرون ادامه می دهد:

" من معتقد هستم که پیش بینی قیمت 500 هزار دلار تا حدودی محافظه کارانه است و بعد از تجربه این قیمت باز هم روند رشد ارزش بیت کوین ادامه خواهد داشت.

هنوز سرمایه گذاران قدرتمند وال استریت وارد بازار ارز های دیجیتال نشده اند. در یک دهه گذشته این بازار تنها یک پدیده خرده فروشی بوده است. سرمایه گذاران وال استریت بازار ارز های دیجیتال را زیر نظر دارند و بالاخره روزی به آن ملحق خواهند شد."

در حالی که پیش بینی های صعودی متعددی در سال 2020 برای بیت کوین منتشر شده است اما همچنان عده ای از تحلیل گران بازار در این باره مردد هستند.

0

96

برچسب ها :

بیش از 3,600 شرکت دانش‌بنیان ایرانی موفق شدند بر اساس ارزیابی کارگره ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان، عنوان شرکت تولیدی نوع یک و دو را اخذ کنند.

بیش از ۳ هزار شرکت دانش‌بنیان ایرانی تولیدی شدند

به گزارش ایرنا، دانش‌بنیان‌ها این روزها نقطه قوتی برای کشور هستند و پیش می‌روند تا پیشرفت و استقلال بیشتر را به ارمغان آورند.

حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در سال‌های  اخیر رشد یافته است،  شرکت‌های دانش‌بنیان به چهار بخش تولیدی نوع یک، تولیدی نوع دو، نوپای نوع یک و نوپای نوع دو توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تقسیم می‌شوند.

به گزارش روز سه‌شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان بر اساس سطح فناوری و برخی معیارهای سنجشی به چهار دسته تقسیم می‌شوند که تاکنون بیش از 3,600 شرکت دانش‌بنیان موفق شده‌اند به‌عنوان شرکت تولیدی نوع یک و دو شناسایی شوند.

جایگاه اول به شرکت‌های دانش‌بنیانی تعلق دارد که محصول دانش‌بنیان آنها توانسته است، بالاترین رده را کسب کند و بر اساس معیارها و شاخص‌های مختلف به عنوان شرکت دانش‌بنیان تولیدی نوع یک شناسایی شده است.

در حال حاضر۶۱۶ شرکت دانش بنیان  تولیدی نوع یک فعال هستند. 2,993 شرکت دانش بنیان تولیدی نوع دو دانش بنیانی دارند، همچنین ۵۱۰ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۱ و ۱۳۷۲ شرکت‌ دانش‌بنیان نوپا نوع ۲ را دریافت کرده اند.

شرکت دانش‌بنیان یا شرکت متمرکز بر دانش (Knowledge enterprise)، به شرکت‌هایی گفته می‌شود که دانش و فناوری، جزئی جدایی‌ناپذیر از دارایی آن‌ها باشد،  قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات در ایران برای دستیابی به اقتصاد دانش‌بنیان در آبان ۱۳۸۹  به تصویب مجلس رسید و از دهه ۹۰ به این سمت قوانین مربوط و زیرساخت های آن در کشور شکل گرفته و در حال اجرا است.

محمد امین علی یاری

منبع : ایرنا

نظرات