Logo1

بازارهای جدید در صرافی اکسیر، به انتخاب کاربران!

پلتفرم خرید و فروش ارز های دیجیتال اکسیر به تازگی از کاربران خود در مورد رمز ارزهایی که علاقه مند هستند به بازار این صرافی اضافه شود نظر سنجی کرده است.

mammad

محمد امین علی یاری

منبع : آسان بیت کوین

صرافی اکسیر ،  ارز های دیجیتال

پلتفرم خرید و فروش ارز های دیجیتال اکسیر به تازگی از کاربران خود در مورد رمز ارزهایی که علاقه مند هستند به بازار این صرافی اضافه شود نظر سنجی کرده است. گذشته از احترام به مخاطب و استفاده از نظرات کاربران در توسعه سرویس ها، که در بین کسب و کارهای آنلاین ایرانی جالب توجه است، این نظر سنجی نشان می دهد که سر و صداهای اکسیر برای رونمایی از نسخه جدید پلتفرم خود، چندان هم بی راه نبوده و گویا تیم فنی این مجموعه با استفاده از پلتفرم جدید خود می تواند هر رمز ارزی را به بازار معاملاتی خود اضافه کند.

طبیعتا این امکان دست مدیران این مجموعه را برای مدیریت متعادل انتظارات و تحمل پیچیدگی کاربران در روند توسعه پلتفرم بازگذاشته و امکان تصمیم گیری دقیق بر اساس برنامه توسعه تدوین شده را به ایشان می دهد. رهایی از محدودیت های فنی و زمان بندی پیاده سازی همیشه آرزوی مدیران توسعه بازار پلتفرم های آنلاین بوده و هست.

بی شک توسعه هر یک از سامانه های فعال در حوزه ارز های دیجیتال موجب ارتقا کلی اکو سیستم رمز ارزها در کشورمان خواهد شد. برای تیم صرافی اکسیر آرزوی موفقیت داریم.


0

30

نظرات