Logo1

کوسالا هماچاندرا، بنیانگذار My Ether Wallet: اجاره بهای خانه ام را از استخراج بیت کوین تهیه می کردم ...

"کوسالا هماچاندرا" بنیانگذار و مدیر عامل پلتفرم ذخیر سازی ارز های دیجیتال My Ether Wallet"" در گفت و گویی با کوین تلگراف اعلام کرد که در سال های 2014 و 2015 اجاره بهای خانه خود در ...

Mohamad

محمد امین علی یاری

منبع : آسان بیت کوین

کیف پول اتر

"کوسالا هماچاندرا" بنیانگذار و مدیر عامل پلتفرم ذخیر سازی ارز های دیجیتال My Ether Wallet"" در گفت و گویی با کوین تلگراف اعلام کرد که در سال های 2014 و 2015 اجاره بهای خانه خود در لس آنجلس را از طریق استخراج بیت کوین تهیه می کرد:

"هنگامی که موئد پرداخت اجاره فرا می رسید کوین های استخراج شده را به پول نقد تبدیل می کردم تا بتوانم اجاره بهای اتاق را بپردازم"

هماچاندرا خاطرات استفاده از تجهیزات ماینینگ در دوران دانشجویی اش را یاد آوری می کند:

"در دوران دانشجویی یک ماینر بیت کوینی خریدم که در اتاق خود از آن نگهداری می کردم. درآمدی که از استخراج بیت کوین به دست می آوردم برای پرداخت اجاره بهای اتاق کافی بود، پس در واقع برایم رایگان تمام می شد، همینطور مجبور به پرداخت هزینه برق اضافی نبودم. در سال های ابتدایی پیدایش بیت کوین استخراج بسیار سود آور تر از امروز بود و به تجهیزات کمتری نیاز داشت."

وی به خاطر می آورد:

"از آنجایی که ماینر ها را در اتاق خود نگهداری می کردم با حرارت بسیار آزار دهنده ای رو به رو بودم به طوری که حتی کولر گازی اتاق هم دردی از من دوا نمی کرد و به سختی می توانستم شرایط را برای ادامه زندگی فراهم کنم."

0

31

برچسب ها :

نظرات