Logo1

قیمت بیت کوین می گوید نگران نباشید و ادامه دهید

ثبات قیمت بیت کوین در طول یک هفته پر حادثه نشان می دهد که معامله گران اطمینان دارند روند صعودی بازار به زودی از سر گرفته خواهد شد ...

Mohamad

محمد امین علی یاری

منبع : COINTELEGRAPH

ترامپ ، ماسک

ثبات قیمت بیت کوین در طول یک هفته پر حادثه نشان می دهد که معامله گران اطمینان دارند روند صعودی بازار به زودی از سر گرفته خواهد شد.

قیمت بیت کوین در هفته ای که گذشت زیر خط مقاومت 11000 دلاری بسته شد اما با توجه به رویداد های مهم این هفته شرایط می توانست بسیار بدتر هم باشد.

پس از آن که صرافی "KuCoin" اعلام کرد که 150 میلیون دلار از دارایی های کاربرانش به سرقت رفته است روند صعودی قیمت بیت کوین متوقف شد و پس از اعلام کمیسیون معاملاتی آمریکا (CTFC) مبنی بر اقدام قانونی علیه صرافی Bitmex"" قیمت بیت کوین فقط اندکی کاهش یافت.

همچنین پس از انتشار خبر ابتلای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، به ویروس کرونا معاملات در بازار های دائوجونز (DOW) و S&P با کاهش شدیدی رو به رو شدند.در گذشته ای نه چندان دور تنها یکی از رویداد های این هفته کافی بود تا قیمت بیت کوین 10 درصد کاهش یابد. اما از این هفته پر حادثه می توان برداشت کرد که بیت کوین و به طور کلی بازار ارز های دیجیتال مانند گذشته متزلزل نشان نمی دهد.

به گفته مارسل پچمن (تحلیلگر کوین تلگراف) مقاومت بیت کوین در برابر رویداد های مهم نشان می دهد که معامله گران همچنان باور دارند که روند صعودی بازار از سر گرفته خواهد شد.

پچمن همچنین اظهار داشت که بازگشت بیت کوین به روند صعودی تا قیمت 12000 دلار می تواند زودتر از آنچه که سرمایه گذاران انتظارش را دارند رخ دهد.

به طور کلی می توان گفت که در هفته گذشته اتفاق خاصی برای بیت کوین رخ نداده است. در واقع خبر غافلگیر کننده در مورد بیت کوین مقاومت آن در برابر تمام رویداد های این هفته است.

0

122

نظرات