Logo1

تیم ما

سیدحمید احمدزادگان بنیان گذار

ابزار های پولی جهان، با همکاری جمعی از فعالان حوزه فناوری به سرعت در حال باز طراحی است و ما می خواهیم بخشی از این حرکت دسته جمعی باشیم.

خاکبازان

مسعود خاکبازان بنیان گذار

فناوری بلاک چین در حال تبدیل به اکوسیستم پویای رمزنگاری دیجیتال جهت شفاف سازی فعالیت های خاصی نظیر ارز دیجیتال است. از سال 2016 دنیای رمز ارزها و بلاک چین را دنبال کرده ایم و هنوز راه زیادی در پیش داریم.

زهرا جمشیدی

زهراجمشیدی گرافیست و طراح نرم افزار

هر سرویس نوپایی که بخواهد مورد توجه جامعه کاربران قرار بگیرد و با آنها ارتباط مناسبی برقرار کند باید طراحی تمامی بخش های پلتفرم خود را با دقت و حساسیت خاصی پیش ببرد. طراحی قسمت های مختلف با رابط کاربری آسان و انتقال تجربه کاربری دلچسب همواره در دستور کار تیم آسان بیت کوین قرار دارد.

حسین خسروی

حسین خسروی مدیر فنی

مدیریت فنی، طراحی و توسعه آسان بیت کوین و چالش های فنی پیاده سازی وب سایت تجربه ای جذاب و دوست داشتنی در کنار تیم آسان بیت کوین بود. طراحی و معرفی ابزار های نوین معامله گری در بازار های مالی از اهداف اصلی بخش فنی تیم آسان بیت کوین است.

علی کلایی

علی کلایی برنامه نویس

تنوع پلتفرم های کاربردی در حوزه ارز های دیجیتال و بلاکچین در سراسر جهان، این باور را در ذهن ما ایجاد کرد که می توانیم با پیاده سازی ابزار های بومی و قابل اطمینان، فعالیت معامله گران ایرانی در بازار ارز های دیجیتال را آسان تر از قبل سازیم.

محمدامین

محمدامین علی یاری مدیر محتوا

با نگاهی به اکوسیستم ارز های دیجیتال می توان جای خالی محتوای فارسی با کیفیت و در دسترس را احساس کرد. هدف اصلی ما ارائه محتوای با کیفیت و قابل اطمینان به تمام فارسی زبانان علاقه مند به حوزه ارز های دیجیتال است.

مبینا قلی زاده ویراستار محتوا

دریافت بازخورد از معامله گران داخلی و بررسی بخش های تاریک و مبهم ارزهای دیجیتال و بلاکچین از نگاه کاربران تازه وارد، بخش مورد علاقه من است. تیم آسان بیت کوین همواره به دنبال شفاف سازی اطلاعات نامفهوم این حوزه است.