Service Title

ارز دیجیتال، به باور بسیاری از کارشناسان، پول آینده دنیاست و هم اکنون بسیاری از شرکت‌های بزرگ جهان از گوگل گرفته تا تسلا، در ازای دریافت ارزهای دیجیتال، خدمات و کالا به مشتریان خود ارائه می‌دهند. ارز دیجیتال در ابتدای راه خود قرار دارد، مانند شهری است در حال توسعه که زمین‌های اطراف آن، بسیار ارزان هستند ولی سال‌ها بعد، خریداران این زمین‌های بایر، میلیاردهای شهر خواهند بود. نه! اشتباه نکنید؛ این بدان معنا نیست که هر کسی وارد عرصه ارزهای دیجیتال می شود، ره صد ساله را یک شبه خواهد رفت. در ایران و سایر کشورها، کم نیستند افرادی که همه دار و ندار خود را در این بازار از دست دادند و به خاک سیاه نشستند و از آن سو، کم نیستند کسانی که سودهای بسیار خوبی از دنیای ارزهای دیجیتال بردند. خیلی‌ها، ارزهای دیجیتالی خریدند که بعد از مدتی اساس آن ارز از بین رفت و یا ارزهایی را در بالاترین قیمت خریدند و در قعر فروختند و ضررهای هنگفتی کردند. در روی دیگر سکه اما افراد پرشماری سودهای کلان کردند. اینها را به روایت آمار می‌گویم. به عنوان مثال کسی که 4 سال پیش معادل 100 میلیون تومان ارز دیجیتال دنت (DENT) خریده باشد، امروز تنها 10 میلیون تومان دارد و 90 درصد پولش به خاطر انتخاب ارزی نادرست در زمانی نادرست به هدر رفته است. اما اگر همان زمان با همان 100 میلیون خود بیت کوین می‌خرید؛ اکنون حدود 6 میلیارد تومان دارایی داشت. از این مثال‌ها در بازار ارز دیجیتال زیاد است و همین بیت کوین که در صدر جدول ارزهای دیجیتال قرار دارد، خیلی‌ها را به خاک سیاه نشانده است، از جمله وقتی از 19 هزار دلار به 4 هزار دلار سقوط کرد و نزدیک 1 سال به نقطه قبلی بازنگشت. بنابر این یا «نباید» وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید چرا که بدون آگاهی و با اتکا به شانس و شایعات و نظایر اینها، حتماً ضرر خواهید کرد. یا اگر وارد این بازار می شوید، یا باید خودتان مطالعه و دانش و تجربه داشته باشید یا از کسانی که در این زمینه متخصص هستند، کمک بخواهید. وب‌سایت «آسان بیت کوین» همان طور که از نامش پیداست، برای آسان کردن فعالیت کسانی راه‌اندازی شده که دانش کافی در زمینه ارزهای دیجیتال ندارند. بنابراین به آنها در موارد زیر کمک می‌کند:

آموزش و اطلاع رسانی

در قالب آموزش‌های کوتاه نوشتاری و ویدئویی، برگزاری دوره‌های آموزشی حضوری و غیر حضوری، جلسات معامله‌گری واقعی در صرافی‌های بین المللی در حضور اساتید برای تجربه عملی و ...، انتشار اخبار و تحلیل ارزهای دیجیتال به صورت روزانه.

مشاوره

ارائه مشاوره تخصصی برای کسانی که می خواهند ارز دیجیتال بخرند و به عنوان سرمایه، نگهداری کنند. تشکیل سبد سرمایه گذاری و مشخص کردن ارزهای آینده دار با هدف دستیابی به بالاترین سود و کم ترین ریسک بر اساس تحلیل های فاندامنتال و تکنیکال.

خرید و فروش

امکان خرید و فرورش ارزهای دیجیتال به ساده ترین روش توسط خود کاربران وبسایت در بستر طراحی شده به زبان فارسی.

معرفی روش‌های نوین سرمایه‌گذاری

معرفی روش‌های نوین سرمایه‌گذاری با استفاده از ابرازهای مرتبط با هوش مصنوعی برای افرادی که می‌خواهند از نوسانات روزمره ارزهای دیجیتال بهره‌مند شوند ولی دانش، تجربه و یا زمان کافی ندارند.

اگر می‌خواهید وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید ولی نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید، چگونه ثبت نام کنید، چگونه برای خود کیف پول بسازید، چه ارزهایی را بخرید و بفروشید، چه ارزهایی را نگه دارید یا اگر می‌خواهید از دانش متخصصین برای مدیریت سرمایه خود در چارچوبی قانونی و امن استفاده کنید، از وب‌سایت «آسان بیت کوین» استفاده کنید. در تمام مدتی که در این عرصه هستید، متخصصان باتجربه آسان بیت کوین در کنار شما هستند.