SalamCrypto

سلام کریپتو

«سلام کریپتو» یک پلتفرم ایرانی است که به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا معاملات ارزهای دیجیتال را به ساده‌ترین شکل ممکن و با یک ربات تلگرامی انجام دهند.

صرافی سلام کریپتو خود را این‌گونه معرفی می‌کند:

«مجموعه سلام کریپتو فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ در زمینه رمزارزها آغاز نمود. طی این سال‌ها سلام کریپتو افتخار این را داشته است که در زمینه خرید و فروش‌های با حجم بالا، خدماتی را به همکاران خود ارائه دهد.

این مجموعه در کشورهای امارات، انگلستان و عراق نیز فعالیت دارد. اما با توجه به فراگیر شدن رمزارزها در ایران و مشکلات خرید و فروش در پلتفرم‌های موجود، سلام کریپتو با راه‌اندازی ربات معاملاتی خود در بستر تلگرام، امکان لذت بردن از دنیای جذاب و رنگارنگ کریپتو را با نرخ مناسب و رابط کاربری آسان برای مخاطبان خود به وجود آورده است.»

ویژگی اصلی سلام کریپتو که این صرافی را از دیگر صرافی‌های ایرانی متمایز می‌کند، فعالیت در بستر تلگرام است. تمامی فعالیت‌های مربوط به معامله‌گری ارزهای دیجیتال از احراز هویت تا خرید‌و‌فروش دلاری و ریالی و همچنین برداشت ارزهای دیجیتال، در ربات تلگرامی این صرافی انجام می‌شود. بدون اغراق می‌توان گفت سلام کریپتو ساده‌ترین روش را برای خریدو‌فروش ارزهای دیجیتال در اختیار کاربران خود قرار داده است.

همانطور که در وب سایت سلام کریپتو آمده است: «دسترسی به پیام‌رسان‌های موبایلی بسیار راحت‌‌ است و از طرفی استفاده از وب‌سایت‌ها در مرورگرهای تلفن همراه با مشکلات متعددی همراه است.»

یکی دیگر از ویژگی‌های پلتفرم سلام کریپتو ارائه کیف‌پول‌های تلگرامی است. تمامی کاربران این صرافی می‌توانند پس از احراز هویت از کیف پولی امن و همواره در دسترس، برای تبدیل ارزهای دیجیتال خود به وجه نقد برخوردار شوند.

در ربات معاملات حرفه‌ای سلام کریپتو که از خرید‌و‌فروش دلاری ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند، بخشی با عنوان تحلیل در نظر گرفته شده است که با استفاده از گیج‌های تحلیل تکنیکال پلتفرم تریدینگ ویو (TradingView)، به کاربران ربات سیگنال می‌دهد. همانطور که در بخش سلب مسئولیت این صرافی آمده است، تحلیل‌های ارائه شده در ربات تنها جنبه پیشنهادی دارد و نمی‌توان با استفاده از آنها به معامله‌گری پرداخت.

احراز هویت سریع و آسان، ارائه خدمات به صورت اتوماتیک، ارائه کیف پول‌های امن و در دسترس، رابط کاربری فوق‌العاده و... تنها بخشی از ویژگی‌های این پلتفرم خوب ایرانی است.

سلام کریپتو هم‌اکنون از خرید‌و‌فروش ارزهای بیت کوین، اتر، تتر، لایت کوین، بیت کوین کش، ترون، لینک، ریپل، دوج کوین، کاردانو و دای به صورت ریالی پشتیبانی می‌کند. همچنین جای خالی ارزهایی محبوبی مانند استلار و پولکادات در بازار این صرافی احساس می‌شود.

لینک
000
7
حجم معاملات بیت کوین ریال
پایین ترین قیمت بیت کوین(24 ساعت) 1,345,678,921ریال
بالا ترین قیمت بیت کوین(24 ساعت) 1,322,805,028ریال
آخرین قیمت بیت کوین(24 ساعت) 1,237,301,845ریال
آخرین قیمت بیت کوین(24 ساعت) 25,526USDT

محتوای مرتبط