wallex

والکس

پلتفرم خرید و فروش ارز های دیجیتالِ "ولکس" توسط تیمی متشکل از جمعی از دانشجویان دانشگاه شریف و تهران طراحی و پیاده سازی شده است. این تیم هدف از راه اندازی این پلتفرم را این گونه بیان کرده است: (افراد این تیم در چند سال اخیر، در خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال فعال بوده اند. ما از نزدیک شاهد برخی مشکلات برای ایرانیان از جمله دسترسی سخت به بازارهای خارجی، وجود کلاهبرداران داخلی، خرید و فروش با سودهای ناعادلانه برای مردم توسط صرافی های داخلی و از طرفی نبود پلتفرمی امن و حرفه ای برای خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در ایران و دلایل متعدد دیگر بوده‌ایم. ما با مشاهده این مشکلات تصمیم به ایجاد پلتفرمی کاملا ایمن، حرفه ای و آسان برای خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال گرفتیم.)

صرافی ولکس هم اکنون با 107.000 کاربر فعال یکی از محبوب ترین پلتفرم های خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است.

ثبت نام آسان، رابط کاربری ساده، قیمت های منصفانه، کارمزد های متعارف، امکان خرید رمز ارز های محبوب به صورت ریالی، امنیت معاملات، فرآیند تایید دو مرحله ای در دسترسی به امکانات سامانه، رمزنگاری اطلاعات و ... همه بخشی از ویژگی های صرافی ولکس می باشد. همچنین مدتی است که این صرافی قول رونمایی از اپلیکیشن موبایلی خود را به کاربران داده است.

هم اکنون خرید و فروش رمز ارز های بیت کوین، اتر، تتر، بیت کوین کش، لایت کوین و دش در این صرافی به صورتی ریالی انجام می شود. همچنین جای خالی رمز ارز هایی مانند ریپل و لینک در بازار ولکس احساس می شود.

لینک
۰۲۱-۹۱۰۷۰۰۰۵
3
حجم معاملات بیت کوین 32,534,075,623ریال
پایین ترین قیمت بیت کوین(24 ساعت) 1,345,000,000ریال
بالا ترین قیمت بیت کوین(24 ساعت) 1,290,000,000ریال
آخرین قیمت بیت کوین(24 ساعت) 316,500,000ریال
آخرین قیمت بیت کوین(24 ساعت) 29,600USDT

محتوای مرتبط