انتخاب دستگاه استخراج ارز دیجیتال

در این ویدئو تفاوت بین انوع مختلف دستگاه‌های استخراج و نکات مهم در انتخاب دستگاه را به آموزش خواهیم داد.

Mkhakbazan

مسعود خاکبازان

منبع : آسان بیت کوین

برچسب ها :

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

تصویر جدید تلسکوپ هابل از کهکشانی با درخشندگی بسیار بالا

title

تصویر این هفته از تلسکوپ فضایی هابل کهکشان غبارآلود NGC ۷۱۷۲ را نشان می‌دهد که در فاصله ۱۱۰ میلیون سال نوری از ما در صورت فلکی Piscis Austrinus (ماهی جنوبی) قرار دارد. این یک کهکشان سیفرت، یعنی نوعی کهکشان با نور شدید و فعال است.

وهاب مسعودی

منبع : عصر ایران

مطالب مرتبط

داخلی,ایران,برق,قطعی برق,بیت کوین,استخراج,ارز دیجیتال

برق مراکز مجاز استخراج ارز دیجیتال از ابتدای تیر ماه قطع می‌شود

سخنگوی صنعت برق اعلام کرد برق مراکز مجاز استخراج ارز دیجیتال از ابتدای تیر تا پایان محدودیت قطع می‌شود.

خبر - 29 خرداد 1401
استخراج ارز دیجیتال,روسیه,بیت‌ریور

به نظر می‌رسد که روسیه قصد دارد خودش را برای استخراج ارز دیجیتال با گاز سوزاندنی آماده کند

شرکت بزرگ گازپروم نفت (Gazprom Neft) که در روسیه قرار دارد، قرار است با شرکت بیت‌ریور (BitRiver)، بزرگترین تأمین‌کننده خدمات استخراج ارز دیجیتال در روسیه، همکاری کند. گازپروم نفت در تاریخ ۱۶ ژوئن (۲۶ خرداد) رسماً اعلام کرد که برق موردنیاز مراکز داده شرکت بیت‌ریور را تأمین خواهد کرد.

خبر - 29 خرداد 1401
گزارش,سودآوری استخراج,بیت‌کوین,cryptorank

گزارش: سودآوری استخراج بیت‌کوین به پایین‌ترین حد خود رسیده است

بر اساس داده‌های پلتفرم «cryptorank»، سودآوری استخراج بیت‌کوین به پایین‌ترین حد خود رسیده است زیرا بازار تحت فشار شدید فروشنده‌ها به حرکت خود ادامه می‌دهد. با تقریبا بی‌سود شدن استخراج بیت‌کوین، ممکن است بازار با شرایط و اتفاقاتی مواجه شود که مدت‌ هاست شاهد آن نبوده‌ایم و برخی از آن‌ها ممکن است در نهایت باعث صعودی شدن قیمت شوند.

خبر - 28 خرداد 1401
داخلی,ایران,برق,قطعی برق,بیت کوین,استخراج,ارز دیجیتال

نماینده مجلس: کمیسیون انرژی با قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال مخالف است؛ آخرین تصمیمات دولت برای تامین برق ماینرها در تابستان چیست؟

عضو کمیسیون انرژی مجلس می‌گوید برخی نمایندگان کمیسیون برنامه و بودجه مجلس قاطعانه مخالف سامان‌دهی قانون رمزارزها هستند؛ اما کمیسیون انرژی با توجه به چالش‌های حوزه انرژی، ۱۰۰ درصد مخالف است.

خبر - 25 خرداد 1401
هشت‌ریت اتریوم,اوج تاریخی,Glassnode,گلسنود,استخراج

هشت‌ریت اتریوم به اوج تاریخی جدیدی رسید

بر اساس گزارش شرکت تحلیلی گلسنود (Glassnode)، هشت‌ریت اتریوم بار دیگر رکورد جدیدی را در تاریخ ۳ ژوئن (۱۳ خرداد) به ثبت رسانده و به همین ترتیب سختی استخراج اتریوم نیز افزایش یافته است. گلسنود همچنین اعلام کرده تعداد کیف پول‌‌هایی که بیش از یک اتریوم را در خود نگهداری می‌کنند نیز به رکورد جدید ۱,۴۸۴,۷۱۰ رسیده است.

خبر - 16 خرداد 1401
استخراج ارزهای دیجیتال,قانون گذاری,بیت کوین,اتریوم,مجلس

گزارش مجلس در خصوص استخراج ارزهای دیجیتال منتشر شد

مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گزارشی در خصوص استخراج ارزهای دیجیتال منتشر کرده است که در انتهای آن به این نتیجه رسیده که کمتر از ۱۰ درصد کسری برق کشور مربوط به استخراج ارزهای دیجیتال است و همچنین سیاست ممنوعیت استخراج ارزهای دیجیتال سیاستی شکست خورده است.

خبر - 10 خرداد 1401
ارز دیجیتال,استخراج,بلاک چین

ناگفته‌های تازه از مافیای صنعت استخراج ارز دیجیتال

آشوری، رئیس کمیسیون بلاک چین و رمز ارز سازمان نظام صنفی رایانه‌ای گفت: «مافیای صنعت استخراج رمز ارز نمی‌خواهد این صنعت در ایران توسعه پیدا کند.»

خبر - 10 خرداد 1401
برق,ماینرهای مجاز,استخراج,ارز دیجیتال,بیت کوین

سخنگوی صنعت برق: در زمان اوج مصرف، برق ماینرهای مجاز قطع می‌شود

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق کشور، گفته است در روزهای پیش رو اگر برای تأمین برق موردنیاز کشور محدودیتی وجود داشته باشد، در زمان‌های اوج مصرف برق ماینرهای مجاز قطع خواهد شد. گفتنی است پیش‌تر برق ماینرهای داخلی از اوایل دی تا ۱۵ اسفند سال گذشته، قطع بود.

خبر - 9 خرداد 1401
نمایشگاه متاراد,اقتصاد دیجیتال,متاورس,بلاکچین,نمایشگاه بین المللی تهران

گزارشی از اولین نمایشگاه متاراد (اقتصاد دیجیتال، متاورس و بلاکچین) در ایران

نخستین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی رمز ارزش، رمز پول، متاورس، بلاکچین، اقتصاد دیجیتال، تجهیزات و صنایع وابسته (متاراد) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد و پایان یافت.

خبر - 8 خرداد 1401