کیف پول Ledger Nano S

فقط آنلاین

کیف پول لجر نانو اس یک کیف پول بیت کوین ، اتریوم و سایر آلت کوین ها می باشد که بر اساس ویژگی امنیت قوی برای نگه داری از دارایی های رمزنگاری شده شما و ایمن سازی پرداخت هایتان طارحی شده است.Ledger Nano S  دارای یک صفحه نمایش OLED به منظور بررسی مجدد و تایید هر تراکنش قبل از انجام جا به جایی فقط با یک کلیک بر روی دکمه ی کیف پول است.

جزییات بیشتر

7,990,000 ریال

موجودی: این محصول در انبار موجود نیست

LNANS

محصول جدید

در صورت اتمام موجودی تحویل قطعی ۸ تا ۱۰ روزه نیز انجام می شود.

آخرین نسل کیف پول سخت افزاری

زمانی که شما از ارزهای رمزنگاری شده استفاده می کنید بسیار مهم است که اطلاعات خود را محرمانه نگه دارید و همچنین از دسترسی به دارایی هایتان محافظت کنید . با Ledger Nano S<span " lang="fa">  اسرار شما هیچ وقت افشا نخواهند شد .تراکنش های حساس هرگز لو نخواهند رفت و درون کیف پول شما که توسط آخرین ورژن حفاظتی ایمن شده اند ، توسط یک پین کد  حفاظت خواهد شد.تراکنش ها قابل دستکاری نخواهند بود و همه ی آنها بطور فیزیکی توسط خودتان از طریق صفحه نمایش Ledger Nano S<span " lang="fa"> و با فشار ساده دکمه ها قابل کنترل هستند .


پرداخت و تایید

Ledger Nano S شامل بیت کوین لایت کوین اتریوم و سایر ارزهای الکترونیک که  بر پایه ی بلاک چین هستد طراحی شده .شما می توانید توسط این کیف پول سخت افزاری دریافت و پرداخت ها را انجام بدهید وهمینطور حساب هایتان را چک کنید و چندین ادرس متعدد برای هر ارز  را توسط یک کیف پول مدیریت کنید .


ویژگی ها

Ledger Nano S<span " lang="fa">  ، بیت کوین ، ایتریوم و سایر آلت کوین ها را پشتیبانی می کند و در آن واحد می توانید از یک کیف پول سخت افزاری  برای همه ی آنها استفاده کنید.

کنترل تراکنش ها با استفاده از صفحه نمایش
می توانید تراکنش ها را از طریق صفحه نمایش کنترل کنید و با استفاده از دکمه ها ی تعبیه شده بر روی دستگاه تایید را انجام بدهید ! 


امنیت

اطلاعات محرمانه شما هرگز افشا نخواهد شد .دستگاه شما توسط یک پین کد قفل خواهد شد .


برنامه های چند گانه

استفاده از اپلیکیشن برنامه های مختلف کیف پول ارزهای رمز نگاری شده و FIDO® U2F, GPG, SSH<span " lang="fa"> و یا برنامه ی ساخت شده توسط خودتان


تایید شده توسط FIDO®

Ledger Nano S توسط FIDO® حمایت می شود


پشتیبان گیری و بازیابی

کیف پول شما توسط اطلاعاتی که بر روی برگه ی بازیابی یادداشت می کنید بازیابی می شود.


امنیت

Ledger Nano S از یک ساختار تراشه دوگانه بهره می برد (ST31/STM32). . .نرم افزار دایمی آن با گواهی رمز نگاری شده تضمین شده است .

MALWARE PROOF

اطلاعات داده شده به دستگاه و همینطور بازیابی دستگاه در محیط امن این دستگاه انجام می شود .اطلاعات رمز نگاری شده شما هرگز فاش نخواهد شد .
پین کد

Ledger Nano S این اطمینان را به شما می دهد که تنها کسی که هنگام اتصال این دستگاه به کامپیو تر به اطلاعات حساب دسترسی خواهد داشت ، خودتان هستید که با یک پین کد ۴ رقمی به دستگاه متصل خواهید شد 

حریم خصوصی

اطلاعات خصوصی شما نه توسط کمپانی Ledger <span " lang="fa"> دخیره خواهد شد و نه توسط شخص ثالث دیگری .با Ledger Nano S شما  بانک خود هستید .

وزن۱۰۰ گرم
اتصال USBدارد
اتصال Bluetoothندارد

محصولات مرتبط