اخبار ارز دیجیتال

دیفای

دیفای

18 اردیبهشت 1400
ارزش بازار دیفای از ۱۲۰ میلیارد دلار عبور کرد

ارزش بازار دیفای از ۱۲۰ میلیارد دلار عبور کرد

داده‌های تازه کوین گکو نشان می‌دهد که ارزش بازار حوزه امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) حدود ۱۲۸ میلیارد دلار است. در این میان ارزهای دیجیتال یونی سواپ، چین لینک، آوی و پنکیک سواپ بیشترین سهم را در اختیار دارند.

خبر - 12 اردیبهشت 1400
انتقال مستقیم وجوه بانکی به DeFi با خدمات جدید کیف‌پول دارما

انتقال مستقیم وجوه بانکی به دیفای با خدمات جدید کیف‌پول دارما

نوآوری‌های DeFi همچنان ادامه دارد؛ کیف‌پول دارما (Dharma) راهی را برای انتقال مستقیم وجوه بانکی به DeFi از طریق یک پلتفرم جدید معرفی کرده است. کاربران می‌توانند در هر زمان از روز و هر روز از هفته پول را به حساب بانک خود منتقل کنند. با ویژگی‌های جدید این کیف پول به‌طور بالقوه یک دغدغه‌ی بزرگ کاربران که به ساعت محدود بانکی مربوط بود، حل می‌شود.

خبر - 12 فروردین 1400
آوی؛ رقیب بانک‌ها در ارائه خدمات وام‌دهی

آوی؛ رقیب بانک‌ها در ارائه خدمات وام‌دهی

ارز دیجیتال آوی که با نماد «AAVE» شناخته می‌شود، شکلی از دارایی الکترونیکی است که وابسته به پروتکل غیر‌متمرکزی با همین نام است. ارائه خدمات مربوط به وام‌دهی و دریافت وام از اصلی‌ترین کاربرد‌های پروتکل آوی است.

مقاله - 12 اسفند 1399
 آشنایی با صنعت امور مالی غیرمتمرکز

دیفای چیست؟ / آشنایی با صنعت امور مالی غیرمتمرکز

دیفای (Defi) یا امور مالی غیرمتمرکز به مجموعه‌ای از برنامه‌های مبتنی بر بلاک چین گفته می‌شود که خدمات مالی مختلفی نظیر صدور وام و انجام معاملات مالی را بدون واسطه و به صورت غیرمتمرکز ارائه می‌کند.

مقاله - 28 بهمن 1399
افزایش شدید قیمت آوی؛ رشد ۱۰۰ درصدی شانزدهمین ارز بازار

افزایش شدید قیمت آوی؛ رشد ۱۰۰ درصدی شانزدهمین ارز بازار در ۳ روز

افزایش حجم بازار، تقاضا برای دریافت وام‌های فوری و رشد شدید قیمت توکن‌های دیفای (DeFi)، قیمت آوی (AAVE) را به اوج تاریخی جدید خود رساند.

خبر - 6 بهمن 1399

محبوب ترین