افزایش شدید قیمت آوی؛ رشد ۱۰۰ درصدی شانزدهمین ارز بازار در ۳ روز

افزایش حجم بازار، تقاضا برای دریافت وام‌های فوری و رشد شدید قیمت توکن‌های دیفای (DeFi)، قیمت آوی (AAVE) را به اوج تاریخی جدید خود رساند.

mammad

منبع : COINTELEGRAPH

افزایش شدید قیمت آوی؛ رشد ۱۰۰ درصدی شانزدهمین ارز بازار

title

به گزارش آسان بیت کوین و به نقل از کوین تلگراف، بازار آوی هفته‌ها است که در یک روند صعودی قدرتمند قرار گرفته و امروز قیمت این ارز دیجیتال فعال در اکوسیستم دیفای (خدمات مالی غیرمتمرکز) به اوج تاریخی خود در ۳۰۰ دلار رسیده است.

دیفای مجموعه‌ای از برنامه‌های کاربردی است که خدمات مالی نظیر صدور وام را به صورت غیرمتمرکز و بدون دخالت واسطه‌هایی مانند بانک‌ها و موسسات مالی ارائه می‌دهد.

آوی یکی از محبوب‌ترین پروتکل‌های دیفای است که با سرازیر شدن حجم زیادی از کاربران به حوزه خدمات مالی غیرمتمرکز، رشد قیمتی خوبی را تجربه کرده است.


نمودار قیمت آوی (نمای یک روزه بازار آوی/دلار)

در ابتدای سال ۲۰۲۱ هر واحد آوی حدود ۸۳ دلار معامله می‌شد؛ به نظر می‌رسد که روند صعودی اخیر این ارز دیجیتال سبب افزایش حجم کل دارایی‌های موجود در پروتکل آوی، افزایش حجم خرید در بازارهای آنی (Spot) و مشتقات و توسعه پلتفرم صدور وام این پروتکل شده است.

حجم معاملات آوی از ابتدای سال ۲۰۲۱ رشد چشم‌گیری داشته است؛ حجم معاملات شانزدهمین ارز با ارزش بازار از ۲۰۰ میلیون دلار در ۳ ژانویه (۱۴ دی) به ۹۲۸ میلیون دلار در ۱۶ ژانویه (۲۷ دی) افزایش یافته.


مقایسه تغییرات قیمت و حجم معاملات آوی

درحالی که قیمت آوی به اوج تاریخی خود رسیده است، حجم معاملات ۲۴ ساعت گذشته عدد ۱.۰۶ میلیارد دلار را نشان می‌دهد. این افزایش حجم حاصل خرید توکن‌های این پروتکل توسط سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به بازار آوی است.

برچسب ها :

آوی
حجم معاملات توکن‌های دیفای شبکه اتریوم به پایین‌ترین سطح خود از ابتدای ۲۰۲۱ رسیده است
صاحبان DeFi۱۰۰ ممکن است با ۳۲ میلیون دلار پول مردم فرار کرده باشند
دیفای
ارزش بازار دیفای از ۱۲۰ میلیارد دلار عبور کرد

نظرات

با‌توجه به این‌که اکثر اخباری که در طول روز به گوش ما میرسن خبرای خوبی نیستن، تحریریه آسان بیت کوین تصمیم گرفته که با انتشار روزانه یک خبرِ «واقعا خوب» حال شمارو هم کمی خوب بکنه. درضمن این خبر هیچ ربطی به حوزه ارز دیجیتال نداره...

جشن انتخاباتی مردم در میدان ولیعصر(عج)

title

گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد.

جمعی از هواداران رئیس جمهور منتخب با حضور در میدان ولیعصر تهران حمایت خود را از آیت‌الله رئیسی و قدردانی از رای مردم اعلام کردند. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین به احتزاز درآوردن پرچم ایران، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

منبع : فارس نیوز

مطالب مرتبط

ارزش بازار دیفای از ۱۲۰ میلیارد دلار عبور کرد

ارزش بازار دیفای از ۱۲۰ میلیارد دلار عبور کرد

داده‌های تازه کوین گکو نشان می‌دهد که ارزش بازار حوزه امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) حدود ۱۲۸ میلیارد دلار است. در این میان ارزهای دیجیتال یونی سواپ، چین لینک، آوی و پنکیک سواپ بیشترین سهم را در اختیار دارند.

خبر - 12 اردیبهشت 1400
انتقال مستقیم وجوه بانکی به DeFi با خدمات جدید کیف‌پول دارما

انتقال مستقیم وجوه بانکی به دیفای با خدمات جدید کیف‌پول دارما

نوآوری‌های DeFi همچنان ادامه دارد؛ کیف‌پول دارما (Dharma) راهی را برای انتقال مستقیم وجوه بانکی به DeFi از طریق یک پلتفرم جدید معرفی کرده است. کاربران می‌توانند در هر زمان از روز و هر روز از هفته پول را به حساب بانک خود منتقل کنند. با ویژگی‌های جدید این کیف پول به‌طور بالقوه یک دغدغه‌ی بزرگ کاربران که به ساعت محدود بانکی مربوط بود، حل می‌شود.

خبر - 12 فروردین 1400
آوی؛ رقیب بانک‌ها در ارائه خدمات وام‌دهی

آوی؛ رقیب بانک‌ها در ارائه خدمات وام‌دهی

ارز دیجیتال آوی که با نماد «AAVE» شناخته می‌شود، شکلی از دارایی الکترونیکی است که وابسته به پروتکل غیر‌متمرکزی با همین نام است. ارائه خدمات مربوط به وام‌دهی و دریافت وام از اصلی‌ترین کاربرد‌های پروتکل آوی است.

مقاله - 12 اسفند 1399